Προς το περιεχόμενο

H Huawei ανακοίνωσε ποια από τα κινητά της θα αναβαθμιστούν σε Android 7.0 Nougat


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή δεν ήταν η εταιρεία που είχε γίνει το Golden Brand του Android;

Σύμφωνα με τους experts του forum βεβαίως βεβαίως.

 

Ναυαρχίδα του 2015 μένει εκτός,μάλιστα

Ναυαρχιδια ναυαρχιδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοείται και σε μοντέλο του 13 θέλεις update,το nexus 5 που έχω ακόμα ,με nightly cm14 πάει σφαίρα,πάντως για κράξιμο η huawei το  p8 είναι απαράδεκτο να μη πηγαίνει στην 7 επίσης εφ'όσον δε θα το στηρίξουν εξ'αρχής το κινητό άφησε το κόσμο όπως κάνει η google και η asus να μη χάνουν εγγύηση ξεκλειδώνοντας bootloader κλπ,δηλαδή βάζεις ραμ,βάζεις cpu 64 bit και εν τέλει πάει στράφει το future proofing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το OnePlus 3 και περιμένω ακόμα το 7.0

Μετά που λένε όσοι έχουν Apple για τα update ας μην μας κακοφαίνεται...

Το επίσημο nougat για το OP3 είναι public beta.

Εφόσον βιάζεσαι γιατί δεν το δοκιμάζεις;

 

...το nexus 5 που έχω ακόμα ,με nightly cm14 πάει σφαίρα...

Αυτό πάλι είναι το άλλο άκρο, αφού δύσκολα βρίσκεις ROM παλαιότερη του 7.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα αφελη και ανεδαφικα ευχολογια που κανουν σταθερα ορισμενοι χρηστες αυτης της τεχνολογιας, χρειαζονται αποσυρση πλεον. Προκειται για νομους αγορας, το αν θα σου δωσει αναβαθμισμενη εκδοση ή οχι υποκειται σε αυτους, οχι στις fairy-tale φαντασιες της Microsoft που εταζε 3 χρονια και επιασε τον απολυτο πατο τελικα. 
Ας μεινουμε στο Marshmallow, customised for good. Αν και...μολις αγορασα P9 lite και νιωθω λιγο πιο τυχερος τελικα, bitches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή δεν ήταν η εταιρεία που είχε γίνει το Golden Brand του Android;

Σύμφωνα με τους experts του forum βεβαίως βεβαίως.

Ναυαρχίδα του 2015 μένει εκτός,μάλιστα

Ναυαρχιδια ναυαρχιδα

 

Όχι βρε συ η Χαβάη, το άλλο κινέζικο φρούτο η Κσιαόμη, θα σου απαντήσουν, περίμενε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναυαρχίδα του Απριλη 15 δεν θα πάρει νέα εκδοση τον 2-3 μήνα του 17. Είναι απαράδεκτο έτσι?? επρεπε να ντρέπονται...

 

σοβαρευτείτε η παρτε απλ που σας σέβεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παρατηρήσει ότι παίζει μεγάλο ρόλο το Soc. Όσα πχ έχουν mediatek δεν είναι εύκολο ούτε να γίνουν root. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί. Μιλάω από προσωπική πείρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να πιστεύω οτι είναι αυτή η οριστική λίστα. Το άρθρο είναι αναδημοσίευση άρθρου,το οποίο είναι αναδημοσίευση άλλου άρθρου. Αν πάει κάποιος στην αρχική πηγή θα δει ότι αναφέρει ότι η λίστα αναμένεται να μεγαλώσει τις επόμενες εβδομάδες. http://android.hdblog.it/2016/11/24/Huawei-Android-70-Nougat-P9-Mate-8/

 

Δεν είναι δυνατόν να μην είναι στη λίστα τα honor που μόλις κυκλοφόρησαν και κανένα από τα τάμπλετ της.

Αν όμως δεν αυξηθεί η λίστα, αυτό θα είναι από τα μεγαλύτερα φάουλ huawei. Αναιρεί την ίδια την ανακοίνωση για διετή υποστήριξη software όλων των συσκευών της. Προσωπικά αν δεν δώσει στο Mate S τη nougat, είναι η τελευταία φορά που τα σκάω για μοντέλο της huawei. Μόλις έκλεισε χρόνο από την κυκλοφορία, θα είναι απαράδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...