Προς το περιεχόμενο

PS4 500GB C Chassis 199 euro @ mediamarkt/public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


SnakeMJK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για παμπλικ λες. Τιποτα δεν δειχνει τιμη στο παμπλικ εδω και κανενα 15λεπτο. :)

 

Ουτε εικονιδια αν ειναι διαθεσιμο ή εξαντλημενο, ουτε κουμπακι για καλαθι. Τιποτα.  :-)

 

Κάνε ένα reboot και μετά ένα format αν δεν στρώσει  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε ξυλο οπως στο Αμερικα?

 

PS4 εχει λεει στα public στην ορεστιαδα παρε το τραινακι σε 10 ωρες εφτασες να θυμηθεις και τα στρατιωτικα σου χρονια, εαν δεν ησουν βυσμα βεβαια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις εφαγα ακυρο για το ps4 με την τριμηνη συνδρομη απο τα public, και σαν αντιπροσφορα μου διναν το πακετο των 298€ χωρις καποια εκπτωση. Στην ερωτηση μου γιατι δεν μου κρατανε καποιο απο τα καταστηματα που εχουν ακομα στοκ (συνταγμα,τσιμισκη κτλπ) μου απαντησαν οτι ειναι αδυνατο να επικοινωνησουν μαζι τους λογω μερας. Οταν δε τους απαντησα οτι εχω τα τηλεφωνα διευθυντη και αποθηκαριου σε συγκεκριμενο καταστημα και οτι αν θελετε παιρνω εγω τωρα για εσας, κολλησαν λιγο και μου απαντησαν οτι εκει το στοκ ειναι μονο για το καταστημα και οχι για ηλεκτρονικες αγορες. 

Δεν περιμενα κατι αλλο. Public ειναι αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα νιωθω και λιγο ασχημα, οσον αφορα τον χθεσινο χαμο που επικρατουσε στα καταστηματα που παρεβρεθηκα διοτι δεν προλαβα καμια απο τις προσφορες του ps4 αλλα ουτε και του xbox...

Και ναι φιλοι μου, καλως η κακως, δεν πηρα απολυτως τιποτα, πηγα και ηρθα με αδεια χερια

Λετε να γινει τιποτα μεχρι τα Χριστουγεννα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα νιωθω και λιγο ασχημα, οσον αφορα τον χθεσινο χαμο που επικρατουσε στα καταστηματα που παρεβρεθηκα διοτι δεν προλαβα καμια απο τις προσφορες του ps4 αλλα ουτε και του xbox...

Και ναι φιλοι μου, καλως η κακως, δεν πηρα απολυτως τιποτα, πηγα και ηρθα με αδεια χερια

Λετε να γινει τιποτα μεχρι τα Χριστουγεννα?

Σε αυτο ομως δεν φταινε τα μαγαζια.Για το δε xbox ο Γερμανος ειχε ποσες προσφορες βγαλει στο site του που δεν ξερω αν υπαρχουν ακομα σε καποια καταστηματα https://www.germanos.gr/category/november-sales/cat570002/?q_facetTrail=32128%253Acat570010&page=3 (μπορεις να πας να ρωτησεις)αλλα και οι αλλες αλυσιδες ειχαν online παραγγελιες πριν καν ξεκινησει το black friday της παρασκευης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...