Προς το περιεχόμενο

Xbox One 1TB + GoW 4 + 3 μήνες Live = €189 @ Kotsovolos (Online Only) [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


j0maK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι φαίνεται είναι οι τελευταίες προσφορές δεν βλέπω μέσα στις γιορτές να βγαίνει κάτι καλύτερο.

Θεσσαλονίκη το βρήκε κάποιος διαθέσιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να υπαρχει η ιδια προσφορα σε κωτσο/media/πλαισιο/παμπλικ σημαινει ο προμηθευτης θελει να ξεστοκαρει το παλιο μοντελο.Οταν τελειωσουν τα αποθεματα,πιθανον να δουμε στο σλιμ μοντελο αναλογη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να υπαρχει η ιδια προσφορα σε κωτσο/media/πλαισιο/παμπλικ σημαινει ο προμηθευτης θελει να ξεστοκαρει το παλιο μοντελο.Οταν τελειωσουν τα αποθεματα,πιθανον να δουμε στο σλιμ μοντελο αναλογη προσφορα.

Συμφωνω κατι τετοιο λογικα θα συμβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω  τι γινεται , παρηγγειλα οταν υπυρχε σε αποθεμα ακομα ..σε μα φαση ειχαν εξαντληθει αλλα και παλι  για  λιγη ωρα ειχα ανεβει παλι η προσφορα. τελος παντων δεν θελω να το κανω θεμα γιατι συνηθως εχω καλη εξυπηρετηση . παντως ενημερωτικα  μου ειπαν οτι αυτη η προσφορα δεν θα ξαναανεβει.αλλα δεν καταλαβα  αν εννουσες αυτες της μερες  η στο μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα mediamarkt στον ρέντη έχει την ίδια προσφορά.

Το πήρα πριν λίγο,έχει αρκετά.

Γνωρίζουμε εάν έχουν την προσφορά και στα υπόλοιπα καταστήματα της Αττικής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε εάν έχουν την προσφορά και στα υπόλοιπα καταστήματα της Αττικής;

Είχε νομίζω και στο media στην Λεωφόρο Καβάλας.Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ μένω Χανιά, αποφάσισα τελικά να μην το παραλάβω το xbox αν ενδιαφέρει κάποιον να το παραλάβει για μένα ας μου στείλει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και μια δεύτερη παραγγελία κατά λάθος από τον κωτσόβολο και είναι κρατημένη στο κατάστημα της Γενικής της Τήνου.

Όποιος θέλει λογικά με κάνα 10ευρω μπορώ να του την προωθήσω αλλιώς θα ζητήσω επιστροφή.

Εννοείται με κατάθεση προηγουμένως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MICROSOFT Xbox One 1tb Rise of the Tomb Raider Bundle στα 269€ στο mediamarkt

 

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-rise-of-the-tomb-raider-bundle-kf7-00031-1170735.html

Δεν αξίζει τόσο.Ο ξάδερφος μου είχε πάρει από γερμανό το ίδιο πακέτο στα 199 την black friday !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...