Προς το περιεχόμενο

Xbox One 1TB + GoW 4 + 3 μήνες Live = €189 @ Kotsovolos (Online Only) [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


j0maK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά μία ερώτηση γιατί είμαι εξωτερικό κ δεν προλαβαίνω να κοιτάξω τπτ..αν το τσιμπησω πωςπορω να το συνδεσω προσωρινά στην οθόνη dell u2412m?τι ανταπτορα θα χρειαστω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την ιδια προσφορα την εβγαλε και η Media αναμονη για public αν βγαλει για ps4 κατι η media εχει καλη προσφορα και για ps4.Το xbox σαν κονσολα ειναι καλη εχω το xbox 360 ειναι καλο και πριν ειχα το ps2 και τωρα το ψηνω για το xbox One με αυτην την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα παραγγείλει στα 199 και πήρα να μου αλλάξουν την τιμή και λέει δε γίνεται..

Πόσο έξυπνοι είναι; Να πληρώσω 10ευρώ παραπάνω δηλαδή;

Σε καταστήματα στο εξωτερικό σου κάνουν επιστροφή της διαφοράς ακόμη και αν έχει αποσταλεί.

Του είπα να το ακυρώσει και να το ξαναπαραγγείλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα παραγγείλει στα 199 και πήρα να μου αλλάξουν την τιμή και λέει δε γίνεται..

Πόσο έξυπνοι είναι; Να πληρώσω 10ευρώ παραπάνω δηλαδή;

Σε καταστήματα στο εξωτερικό σου κάνουν επιστροφή της διαφοράς ακόμη και αν έχει αποσταλεί.

Του είπα να το ακυρώσει και να το ξαναπαραγγείλω. 

 

Καλα νταξει εχεις ενα ποιντ αλλα η καραμελα στο εξωτερικο ειναι καλυτερα εχει λιωσει. Οσα threads εχω διαβασει για επιστροφες μετα απο παραγγελια προ-sale, αλλες τοσες εχω διαβασει για μη. Ετυχε.

 

Επισης ο κοτσοβολος δε συγκρινεται με amazon, scancouk, mindfactory, newegg κλπ. απο οποια αποψη κι αν το δεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε θέλεις ενα καλώδιο hdmi-dvi (υπάρχει για πιο φθηνά και ανταπτορας)

 

Για να συνδεθεί το xbox one με την οθόνη

 

Τώρα το πώς θα παίζει είναι το θέμα.αν θα είναι ικανοποιητική ή εικόνα κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το Gow 4 αν το παρω το πακετακι θα το εχω και pc copy? με το xbox play anywhere?

Αυτό ισχύει μόνο αν το αγοράσεις digital. Κατά τα άλλα αν είναι να πάρετε xbox έστω και σε προσφορά, καλύτερα να βάλετε τα λεφτά αυτά για ένα budget gaming pc αφού μοιράζονται πλέον τους τίτλους του xbox. Να ήταν τουλάχιστον ps4 να έλεγα ντάξει, θέλει ο άνθρωπος να παίξει τα exclusives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νταξει εχεις ενα ποιντ αλλα η καραμελα στο εξωτερικο ειναι καλυτερα εχει λιωσει. Οσα threads εχω διαβασει για επιστροφες μετα απο παραγγελια προ-sale, αλλες τοσες εχω διαβασει για μη. Ετυχε.

 

 

 

Το θέμα είναι οτι ακυρώνοντας την παραγγελία και κάνοντας άλλη εγώ δεν είχα να χάσω τίποτα πέρα απο κάνα δυο μέρες παραπάνω αναμονή.

Αντίθετα γι αυτούς είναι επιπλέον δουλειά σε περίπτωση που το είχαν πακετάρει και ακόμη χειρότερα χαμένα μεταφορικά σε περίπτωση που το είχαν ήδη στείλει και αρνιόμουν να το παραλάβω. 

Εν πάσει περιπτώσει το έκανα έτσι τελικά.Έβαλα και δόσεις,μια χαρά.

 

υγ.ο υπάλληλος που μου μίλησε δεν ήταν ιδιαίτερα ευγενικός,μου έδωσε την εντύπωση οτι ενοχλήθηκε που βρήκα λύση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι ακυρώνοντας την παραγγελία και κάνοντας άλλη εγώ δεν είχα να χάσω τίποτα πέρα απο κάνα δυο μέρες παραπάνω αναμονή.

Αντίθετα γι αυτούς είναι επιπλέον δουλειά σε περίπτωση που το είχαν πακετάρει και ακόμη χειρότερα χαμένα μεταφορικά σε περίπτωση που το είχαν ήδη στείλει και αρνιόμουν να το παραλάβω. 

Εν πάσει περιπτώσει το έκανα έτσι τελικά.Έβαλα και δόσεις,μια χαρά.

 

υγ.ο υπάλληλος που μου μίλησε δεν ήταν ιδιαίτερα ευγενικός,μου έδωσε την εντύπωση οτι ενοχλήθηκε που βρήκα λύση. 

 

 

Αν και είμαστε τελείως offtopic πριν 2 μέρες το amazon είχε βγάλει προσφορά το ps4 pro 40 δολάρια πιο φτηνά. Κάποιοι που το παράγγειλαν λίγο πριν την προσφορά πήραν ακριβώς την ίδια απάντηση με σένα όταν ζήτησαν είτε να τους επιστραφεί στην κάρτα η διαφορά ή σε μορφή κουπονιού. Το amazon τους είπε να το ξαναπαραγγείλουν γιατί από την μεριά τους δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαστε τελείως offtopic πριν 2 μέρες το amazon είχε βγάλει προσφορά το ps4 pro 40 δολάρια πιο φτηνά. Κάποιοι που το παράγγειλαν λίγο πριν την προσφορά πήραν ακριβώς την ίδια απάντηση με σένα όταν ζήτησαν είτε να τους επιστραφεί στην κάρτα η διαφορά ή σε μορφή κουπονιού. Το amazon τους είπε να το ξαναπαραγγείλουν γιατί από την μεριά τους δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι.

 

και το amazon επέστρεφε τη διαφορά παλιότερα απλά αλλάξανε τακτική.αλλά παραμένει εξαίρεση

 

τα πιο πολλά μεγάλα πολυκαταστήματα έχουν πολιτική προστασίας απο πτώση τιμής.

πχ walmarts costco bestbuy

κάποια δίνουν 7 μέρες μετά την αγορά,άλλα φτάνουν και ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...