Προς το περιεχόμενο

Ps4 slim 500gb + 2 παιχνίδια στα 299ευρώ @public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


badbad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σετ του Ps4 με τα 2 παιχνιδια και το 2ο μοχλό που είχαν κωτσόβολος, πλαίσιο και mediamarkt στα 318 ευρω, σήμερα το πλαισιο  το έχει 429,99  :confused:  (+ 111 ευρώ) 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-Slim-500-GB-Uncharted-4-Call-of-Duty-Infinity-Warfare-Dualshock.htm

 

Το μεσημέρι της Παρασκευής στο πλαίσιο και στο mediamarkt ήταν εξαντλημένο και ο κωτσοβολος είχε κατέβασει εντελώς τη προσφορά

 

Πως γίνεται τόση μεγάλη διαφορά? Κάτι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ του Ps4 με τα 2 παιχνιδια και το 2ο μοχλό που είχαν κωτσόβολος, πλαίσιο και mediamarkt στα 318 ευρω, σήμερα το πλαισιο το έχει 429,99 :confused: (+ 111 ευρώ)

 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-Slim-500-GB-Uncharted-4-Call-of-Duty-Infinity-Warfare-Dualshock.htm

 

Το μεσημέρι της Παρασκευής στο πλαίσιο και στο mediamarkt ήταν εξαντλημένο και ο κωτσοβολος είχε κατέβασει εντελώς τη προσφορά

 

Πως γίνεται τόση μεγάλη διαφορά? Κάτι παίζει...

Τι να παίζει; ενοίκιο, εφορία, υπάλληλοι, κέρδος; για την ψυχή της μαμάς του δουλεύει ο mister plaisio;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να ειμαστε σοβαροι λιγο σε αυτα που λεμε ρε παιδια. ΤΕΛΕΙΩΣΕ το BF, λογικο οι τιμες να πανε εκει που ηταν πριν το BF (εστω για λιγες μερες βεβαια εν οψει εορτων θα ξαναπεσουν πιστευω). :)

 

Ολοι εκαναν price match στις προσφορες που επαιξαν, δεν τα ειδατε; Οταν ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ανεβηκαν παλι σε ολους οι τιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτό Link.png Site: AmazonPS4 Bundle

 είναι καλή προσφορά ή εμένα μου φαίνεται??

Όταν φτάνω στο τελευταίο βήμα η τιμή γίνεται έτσι.. 

Order Summary
Items: GBP 227.33 Postage & Packing: GBP 12.42 Order Total:

GBP 239.75

 

Γιατί αλλάζει απο τα 219 στα 227?? Γενικά δεν αξίζει? λέτε να πέσει λόγω cyber Monday?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα μιλαμε για 280ευρω-50ευρω το Fifa-45ευρω το CoD-32ευρω το Uncharted.Αρα η κονσολα βγαινει στα 153ευρω και ειναι μια παρα πολυ καλη προταση αν σε ενδιαφερουν τα παραπανω παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε παιδιά αυτό Link.png Site: AmazonPS4 Bundle

 είναι καλή προσφορά ή εμένα μου φαίνεται??

Όταν φτάνω στο τελευταίο βήμα η τιμή γίνεται έτσι.. 

Order Summary
Items: GBP 227.33 Postage & Packing: GBP 12.42 Order Total:

GBP 239.75

 

Γιατί αλλάζει απο τα 219 στα 227?? Γενικά δεν αξίζει? λέτε να πέσει λόγω cyber Monday?

 

 

 

Εμένα βγάζει μήνυμα "This item does not ship to Greece". Εσύ μπορείς να το παραγγείλεις κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα βγάζει μήνυμα "This item does not ship to Greece". Εσύ μπορείς να το παραγγείλεις κανονικά;

 

 

 

Εάν μπορείς πήγαινε στην σελίδα του προϊόντος που έχει την επιλογή να το προσθέσεις στο καλάθι. Και εμένα προχωρά αλλά για να πετά αυτό το μήνυμα λογικά μετά την επεξεργασία το amazon θα ρίχνει άκυρο.

 

post-73061-0-99727400-1480277535_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το βγάζει αυτό..προηγουμένως δεν έβγαζε κάτι

 

 

Δυστυχώς σε όλα τα καλά bundles που είχα δει όπως και σε αυτό μου πετάει το συγκεκριμένο μήνυμα. Βλέποντας αυτό το μήνυμα δεν δοκίμασα να τα προσθέσω στο καλάθι και να παραγγείλω  αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα φάμε άκυρο όπως και να έχει. Εάν εντέλει παραγγείλεις και περάσει κανονικά ενημέρωσε σε παρακαλώ! Είναι πολύ καλή προσφορά και τα παιχνίδια είναι πολύ καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...