Προς το περιεχόμενο

Ps4 slim 500gb + 2 παιχνίδια στα 299ευρώ @public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


badbad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο κακό στην προσφορά είναι ότι είναι το 500αρι και όταν κάποια παιχνίδια θέλουν 20gb patch δεν είναι αρκετό. Αν ήταν το 1gb θα μιλούσαμε για πάρα πολύ καλη προσφορά. Προσωπικά επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ θα κάνω λίγη υπομονή ακόμα, έβγαλε και κάτι bundles καινούργια η Sony με uncharted και καποια ακόμα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με αφορμή την προσφορά εδώ ψαχτηκα λίγο για Black friday deals έξω και βρήκα αυτό

https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Bundle-Uncharted-DriveClub/dp/B01M35QSAZ

 

Είναι το 1tb slim με 3 παιχνίδια και βγαίνει με μεταφορικά στα 310€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνομαι για αγορά Ps4 ούτως ή άλλως οπότε έκατσε τέλεια. Λέτε να προχωρήσω ή να περιμένω τα Χριστούγεννα μήπως βγάλει Τπτ καλύτερο;

Το ιδιο ακριβως αναρωτιεμαι και εγω.. Αξιζει σαν προσφορα παιδια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα τη προσφορά από το Amazon εν τέλη. μου άρεσαν περισσότερο τα παιχνίδια και έχει και τον 1TB δίσκο. Το βγήκα πολύ καλή προσφορά

Επεξ/σία από antony97
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τη προσφορά από το Amazon εν τέλη. μου άρεσαν περισσότερο τα παιχνίδια και έχει και τον 1TB δίσκο. Το βγήκα πολύ καλή προσφορά

Ποσο βγηκε τελικη τιμη και ποσες μερες θα κανει να ερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την προσφορά εδώ ψαχτηκα λίγο για Black friday deals έξω και βρήκα αυτό

https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Bundle-Uncharted-DriveClub/dp/B01M35QSAZ

 

Είναι το 1tb slim με 3 παιχνίδια και βγαίνει με μεταφορικά στα 310€Y

The last of us....

Παινχιδαρα ...!!

 

Όπως και να εχει δεν εχει βγει ενημερωση από τα public ακομα.είμαι μεσα στα public και ξερω.

 

Το ιδιο ακριβως αναρωτιεμαι και εγω.. Αξιζει σαν προσφορα παιδια?

φυσικα και αξιζει,και αυτή από το amazon βασικα.

 

Παντως για πιο χαμηλα το ps4 δυσκολα να παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ps4 η καλύτερη προσφορά ήταν του κοτσόβολου, κονσόλα 500gb, 2ο χειριστήριο, 2 παιχνίδια και 2 μήνες συνδρομή ps plus στα 269 ή 299, ένα από τα δύο δεν θυμάμαι γιατί εξαντλήθηκαν αρχές Νοεμβρίου. Κάπου εκεί θα παίζουν η τιμές μέχρι τα Χριστούγεννα, δεν νομίζω να πέσουν πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Amazon έχεις δικαίωμα επιστροφής αυτήν την περίοδο αντί για 30 ημέρες μέχρις τις 31 Ιανουαρίου 2017.

https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=orc_hp_s_retpol?ie=UTF8&nodeId=1161002#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xbox one με gears και συνδρομη 200 ευρω,τσαμπα.

Θα με τρελανουν αυτες οι προσφορες! Τωρα ειδα το xbox στα 200€.. Αξιζει το ps4 που ειναι και 500gb τα 100€ παραπανω?

 

Εχω απο εποχες ps2 να ασχοληθω με κονσολες οποτε εχω ψιλο χαθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και μια από Γερμανία με δώρο μεταφορικά, 30 ημέρες εγγύηση επιστροφής χρημάτων. Xbox one 1tb, 3 παιχνίδια, 2ο χειριστήριο ή παιχνίδι ή ετήσια συνδρομή gold 249 ευρώ. 

https://www.microsoftstore.com/store/msde/de_DE/DisplayProductPickerPage/offerID.57760504001/productID.5082355400

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια οφτοπικ νομιζω ερωτηση. Επειδη δεν εχω εμπειρια απο x box μπορει και αυτο να παιζει ταινιες με υποτιτλους οπως και το πσ4;να γινεται δλδ media player.γτ το εχω βρει σε μια υπερπροσφορα και ηθελα μια αμεση απαντηση ☺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...