Προς το περιεχόμενο

Σε αναζήτηση σπιτικής παντόφλας!


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ μόνο σαγιονάρες φοράω, τον χειμώνα βέβαια ξυλιάζει το πόδι μου αλλά τι να κάνουμε. Τις πλένω και δεν παθαίνουν τίποτα. Οι παντόφλες ειδικά αν είναι κλειστές βρωμίζουν γρήγορα και μετά κινδυνεύουν να χαλάσουν από το πλύσιμο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο,τι παντοφλα και να παρεις θα χαλασει και θα βρωμισει αργα η γρηγορα, καλυτερα παρε 6  ζευγαρια των 3 ευρω για να την βγαλεις τον χειμωνα, οποτε χαλαει και βρωμιζει την πετας και φορας την αλλη...

6 ζευγάρια για ένα χειμώνα; Τι τις κάνετε και χαλάνε τόσο γρήγορα; Μπάλα παίζετε; :P :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ζευγάρια για ένα χειμώνα; Τι τις κάνετε και χαλάνε τόσο γρήγορα; Μπάλα παίζετε; :P :D

Προσωπικα σχιζονται στο σημειο της φτερνας και επειτα ξεφτιζουν (μερικες μου...ξεφλουδιζουν κιολας ) συν την λιγη ως πολυ βρωμα, παρατηρω οτι περιοριζεται καπως εδω και 2-3 χρονια που τις φοραω με καλτσακια! (Τα πολυ λεπτα) . Λεω για παντοφλες των 3 εουρος απο το LA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν ένα μήνα ζευγάρι παντόφλες απο πανηγύρι ,με 5 ευρώ .

 

Και τα κρόκος μου φαίνονται καλή ιδέα καθώς ειναι ευέλικτα και δεν υπάρχει λόγος να πάρει κανείς με γούνινο επένδυση, αν καμία μέρα κρυώνει το πόδι φοράς Καλτσά. Επίσης φαίνονται αρκετά αντιολισθητικές.

Κάτι Birkenstock κλπ τα κλασσικά σαγιονάρα κλπ μου φαίνεται ότι έχουν τελείως σάπιο πάτο που δεν ειναι κάνει λαστιχένιες και μετά απο ένα μήνα χρήσης κανείς πατινάζ σε λείες επιφάνειες και ΔΕΗ πλακάκι βρεγμένο.

Δίνω μεγάλη προσοχή σ αυτό γιατί απο το συνδυασμό φθαρμένου πάτου κ βρεγμένου μπάνιου έβγαλα γόνατο 2φορες.

 

Μερικές φορές δεν έχει σημασία ποσά λεφτά θα δώσεις αλλά πριν πάρεις κάτι να δεις τον πάτο προσεκτικά.

Μετά, αν η παντόφλα ειναι υφασμάτινη γούνινο κλπ την πλένεις άνετα σε μια λεκάνη δεν παθαίνει τίποτα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοράτε τις παντόφλες χωρίς κάλτσες; Για ποιο λόγο;! Και μου κάνει εντύπωση κι αυτό που λέτε ότι μυρίζουν και μάλιστα σύντομα! Δε θυμάμαι να μου έχουν μυρίσει ποτέ παντόφλες!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγόρασα αυτές , σύντομα θα τις έχω στα πόδια μου!

http://www.eshop-spot.com/product_detail.jsp?prdId=203591-060

Εκανες βλακεια γιατι το καλοκαίρι που θα πας με αυτο το γουνακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...