Προς το περιεχόμενο

Rising Storm 2: Vietnam


SoFGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα τελικά από instant. Για 10€, δεν αξίζει να το σκέφτομαι. Ακόμα κι αν δε μου αρέσει ή δε με κρατήσει, είναι μια βοήθεια στην προσπάθεια μιας μικρότερης ομάδας που κάνει σημαντική δουλειά.

 

Το κατέβασα, το εγκατέστησα, αλλά δεν παίζει, λείπει το executable.

Είναι λόγω του ότι βγαίνει σήμερα ή κάτι δεν πήγε καλά με την εγκατάσταση; (την έκανα 2 φορές)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ το πρωτο :)

 

In addition to the first week sale, early players of Rising Storm 2: Vietnam will also be lucky enough to enjoy double XP for the first week of release. The Shake and Bake Double XP launch promotion will run through June 6 as well, and grant all owners of the game double experience points as they play during the first week of the game’s release.

 

αντε και καλη μας αρχη στην ψηφιακη "κολαση" του Βιετναμ :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=YqyeNcNKxXs

 

οι μεταγραφες απο BF και COD μην ξεχασετε να δειτε πρωτα μερικα απο αυτα τα βιντεακια στο ιδιο καναλι ..

 

https://www.youtube.com/watch?v=O9v1eXHewdg

 

https://www.youtube.com/watch?v=K8EKNv6yXZU

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα έναν αναγνωριστικό γύρο για να το δω.

Ωραίο φαίνεται και σίγουρα για 10€ δεν αξίζει ο λόγος.

Αλλά...

Πέθανα 7 φορές και τις 6 από το ίδιο άτομο, koda.

Δεν ξέρω που ήταν, δεν ξέρω αν έκλεβε, αλλά με έφαγε με sniper ενώ ήμουν σε εντελώς διαφορετικά μέρη της πίστας.

Σε 64ρη server, να πεθάνεις 7 φορές και τις 6 να σε φάει ο ίδιος, κάτι δεν πάει καλά.

Κι αν δεν έκλεβε, τότε, κάτι δεν πάει καλά με το σχεδιασμό της πίστας. Δε μπορώ να camperωθεί κάπου και να βλέπει όλη την πίστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δεις βιντεάκια για να κρίνεις. Το παιχνίδι είναι διαφορετικό από COD ή BF και θέλει πολύ υπομονή. Εγώ ένα παιχνίδι έπαιξα χθες και τα πήγα πολύ χάλια, αλλά δεν με νοιάζει. Το απολαμβάνω και όσο αντέξω. Και ειναι τόσο χαμηλή η τιμή που δεν χάνεις ακόμα και αν το βαρεθείς γρήγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δεις βιντεάκια για να κρίνεις. Το παιχνίδι είναι διαφορετικό από COD ή BF και θέλει πολύ υπομονή. Εγώ ένα παιχνίδι έπαιξα χθες και τα πήγα πολύ χάλια, αλλά δεν με νοιάζει. Το απολαμβάνω και όσο αντέξω. Και ειναι τόσο χαμηλή η τιμή που δεν χάνεις ακόμα και αν το βαρεθείς γρήγορα.

 

Και να φανταστείς πως χρειαστηκε να τον απειλήσω για να το παρει :) χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έρχομαι και γω. Ήδη έχουμε κλείσει πρώτο τραπέζι "ζούγκλα" με τον SofGR

Φέρτε και κανένα σουβλάκι καθώς έρχεστε! Εδω στις ζούγκλες έχουμε πήξει στο ρύζι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα μερικά παιχνίδια και η γνώμη μου είναι ίδια με αυτή της beta. Το παιχνίδι χτίζεται πάνω στην υπομονή και στη στρατηγική που θα εφαρμόσεις για να υπερκερασεις τον εχθρό. Αν κάποιος παίξει με γρήγορους ρυθμούς θα το μετανιώσει πικρά.

Το μόνο που θέλω είναι να μπουν περισσότερες πίστες γιατί οι αρχικές είναι λίγες. Επίσης με ενοχλεί που η αρχική επιλογή ρόλου και όπλου εξαρτάται από την ταχύτητα φόρτωσης του παιχνιδιού αλλά με έναν ssd λύνεται εύκολα.

Προσωπικά θεωρώ πως είναι ένα μικρό διαμάντι που με την απαιτούμενη δουλειά από την εταιρεία θα λάμψει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότεροι χάρτες θα μπούνε κάποια στιγμή, πριν το μεγάλο expansion, και μάλλον θα είναι δωρεάν όπως μας συνηθίζει η Tripwire (εδώ ξεχάστε τα season pass, 15 dlc maps που κατακερματίζουν την κοινότητα και τα microtransactions). Πέρα απο την βασική ομάδα, περιμένω και απο moders να φτιάξουν καλούς χάρτες όπως άλλωστε συνέβη και στο RO2/RS με θρυλικους χάρτες όπως Bridges of Druzhina

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...