Προς το περιεχόμενο

επιλογή απλου εκτυπωτή η πολυμηχανημα.


Ntelosxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες. εχω εναν hp deskjet 2545 τον ειχα παρει απο e-shop πριν απο 1,5 χρονο γιατι ειχε και φθηνα μελανια αλλα βγήκε μαπα. με καινούρια μελανια δεν εκτύπωνε σωστα, ολο καθάρισμα μελανιων και τωρα μασαει τα χαρτια. ψαχνω εναν εκτυπωτη ας ειναι και πολυμηχανιμα (θα με βόλευε πιο πολυ), για καθημερινη χρηση εκτυπώσεις σχολειου κλπ.  μεχρι κανα 100 ευρω, πανω κατω 20. περιμενω προτασεις σας. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εμένα Canon MG5750. Κινείται στα 70-90 ευρώ, ανάλογα το κατάστημα.

 

Πολυμηχάνημα για μία στο τόσο που θα χρειαστείς scanner ή φωτοτυπία. Ανεξάρτητα μελάνια (μην τελειώνει το μπλε και πετάς και τα υπόλοιπα), WiFi για να συνδέσεις εύκολα παραπάνω από 1 συσκευές, συν αυτόματο duplex (εκτύπωση μπρος-πίσω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εμένα Canon MG5750. Κινείται στα 70-90 ευρώ, ανάλογα το κατάστημα.

 

Πολυμηχάνημα για μία στο τόσο που θα χρειαστείς scanner ή φωτοτυπία. Ανεξάρτητα μελάνια (μην τελειώνει το μπλε και πετάς και τα υπόλοιπα), WiFi για να συνδέσεις εύκολα παραπάνω από 1 συσκευές, συν αυτόματο duplex (εκτύπωση μπρος-πίσω).

Τον ειδα καλος φαίνεται απλα τα μελάνια του ειδα οτι έχουν 40-50€. Αξίζει για μας που βγαζουμε 2-3 φωτοτυπίες την βδομάδα? Καλυτερα λες με ανεξάρτητα μελάνια?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...