Προς το περιεχόμενο

Τονερ ανοιξε μεσα στον εκτυπωτη


katarasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!εχω εναν εκτυπωτη cannon προν μερικες μερες αγορασα απο εταιρεια που δραστηριοποιείται στον χωρο του τονερ ενα συμβατο με το lbp 5360 και μολις πηγα να το βαλω ανοιξε προφανωσ ελλατωματικο και χυθηκε....τουσ παιδνω τηλ κ μου λενε θα το καθαρισουμε και ολα θα ειναι καλα....οταν γυρισε το μηχ απο τον καθαρισμο βγαζει κατι μαυρεσ γραμμες χωρις να ειναι τονερ.....τι να κανω με την εταιρεια.. Να τουσ πω αντικατασταση?τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι τα ροδελακια του να ποτήσανε στη σκόνη μελάνης και να μην τα καθαρίσανε επιμελώς.Άμα είσια από αθήνα ξέρω ένα στον άγιο στέφανο που κάνει τέλεια δουλεία του είχα πάει εκεί τους εκτυπωτές του μαγαζίου και τους είχε καθαρίσει μπαμ άψογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!εχω εναν εκτυπωτη cannon προν μερικες μερες αγορασα απο εταιρεια που δραστηριοποιείται στον χωρο του τονερ ενα συμβατο με το lbp 5360 και μολις πηγα να το βαλω ανοιξε προφανωσ ελλατωματικο και χυθηκε....τουσ παιδνω τηλ κ μου λενε θα το καθαρισουμε και ολα θα ειναι καλα....οταν γυρισε το μηχ απο τον καθαρισμο βγαζει κατι μαυρεσ γραμμες χωρις να ειναι τονερ.....τι να κανω με την εταιρεια.. Να τουσ πω αντικατασταση?τι λετε?

Δωσε καμμια πενηνταρια εκτυπωσεις και θα καθαρισουν οι μουτζουρες πανω στο χαρτι.Τονερ αναγεμισμενα ξερουνε να πουλανε,να καθαρισουνε σωστα τον εκτυπωτη απο τα σαπακια τα τονερ δεν ξερουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...