Προς το περιεχόμενο

εκτυπωτής & σύνδεση στο ίντερνετ


PanagiotisPC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, χθες ένας γνωστός μου έδωσε ένα πολυμηχάνημα και πιο συγκεκριμένα το hp officejet pro 8500 A910, και αντιμετωπίζω πρόβλημα με την σύνδεση στο internet και αυτό έχει ως συνέπεια να μην μπορώ ασύρματα να τυπώσω μέσω του υπολογιστή αρχεία αλλά ούτε και να σκανάρω. Να σημειωθεί πως σύνδεσα τον εκτυπωτή στο ρούτερ και μου λέει ότι είναι συνδεδεμένος στην οθόνη του. Όταν όμως πάω να μπω απο pc (στο οποίο τον έχω προσθέσει ως εκτυπωτή και έχω εγκαταστήσει τα drivers), δεν μου τον εντοπίζει στα δίκτυα και όταν πάω σε ένα excel για παράδειγμα να το τυπώσω (επιλέγοντας τον εκτυπωτή και όχι pdf) δεν μου το τυπώνει και στην Κατάσταση πριν να πατήσω το ΟΚ για την εκτύπωση, μου λέει ''Ανέτοιμος'' και μόλις πατήσω ΟΚ δεν τυπώνονται. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω τι συμβαίνει.. Το manual το έχω κατεβάσει απο το net αλλά ούτε απο εκεί έχω βρει άκρη..

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πινακα ελεγχου -> Υλικα συσκευες -> εκτυπωτες. Υπαρχει εκει? Αν ναι,κανε δεξι κλικ και επελεξε τον να ειναι προεπιλογη.Ξαναδοκιμασε να εκτυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πινακα ελεγχου -> Υλικα συσκευες -> εκτυπωτες. Υπαρχει εκει? Αν ναι,κανε δεξι κλικ και επελεξε τον να ειναι προεπιλογη.Ξαναδοκιμασε να εκτυπωσεις

Υπάρχει εκεί, το έχω προσπαθήσει αλλά τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...