Προς το περιεχόμενο

e-shop


vasilissouvlaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα επιμείνει και εκείνος.

Επιστροφή εντός 14 ημερών για αγορές Οnline με επιστροφή χρημάτων (ή αντιλογισμό κάρτας) .

Τα μεταφορικά τα χάνει βέβαια.

Επιστροφή μη προβληματικού προϊόντος στις 14 μερες δεν παίρνεις όλο το ποσο πίσω. Το αναγνωρίζουν σαν ελαφρως μεταχεισρισμένο αν έχει ανοιχτεί. Πχ αν κάνει κάτι 100 ευρώ ίσως πάρεις 90 ευρω κατι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μια χαρά το παίρνεις όλο αν θες, προβλέπεται από το νόμο. Αυτό που λες το έβαλαν για να βγάζουν κάτι και δεν προβλέπεται αν είναι ενημερωμένος ο πελάτης...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή μη προβληματικού προϊόντος στις 14 μερες δεν παίρνεις όλο το ποσο πίσω. Το αναγνωρίζουν σαν ελαφρως μεταχεισρισμένο αν έχει ανοιχτεί. Πχ αν κάνει κάτι 100 ευρώ ίσως πάρεις 90 ευρω κατι τετοιο.

Λάθος. Αν δεν έχεις προκαλέσει ζημιά στο προϊόν είναι υποχρεωμένο το κατάστημα να επιστρέψει στο σύνολο το ποσό και τα τυχόν μεταφορικά, αν η αγορά έγινε εξ αποστάσεως.

 

Συντάσσεις αυτή την αναφορά και την αποστέλλεις στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τους πήρα τηλ Γιατί το μπράτσο το ανταλλακτικό δεν έχει έρθει ακόμα και μου λέει ότι βλέπει πως η αντιπροσωπεία δεν το έχει στείλει ακόμα (4βδομαδες) και του λέω αφού το έφερα αμέσως πίσω (doa) γιατί δεν αντικαταστάθηκε από καινούργιο και μου λέει ότι ηταν έλειπες προϊόν και οχι ελαττωματικό. Τώρα δεν είναι να το κάνεις το μαγαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μου είπαν ως δικαιολογία ότι ήταν έλειπες και όχι ελαττωματικό. σήμερα το παρέλαβα και έχει κάτι σημάδια σε διάφορα σημεία....να προχωρήσω σε καταγγελία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...