Προς το περιεχόμενο

Aπομακρυσμενη εκτυπωση...


hampos67

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους....Θα ηθελα μια βοηθεια σχετικα με τον εκτυπωτή canon MG 5650....Θελω να εκτυπωσω μεσω android κινητου απομακρυσμένα χωρις να χρησιμοποιησω υπηρεσίες μεσω  cloud, drive κλπ. Εχω σταθερη IP μεσω συνδρομης DynDns.....Μπορω να λαμβανω και να στελνω αρχεια από μακρυα από το κινητο μου μεσω του FTP SERVER αλλα δεν μπορω να βρω τροπο στο να εκτυπωσω......Καμια βοηθεια ??? Ευχαριστω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα εκτυπωτή νομίζω καθαρά.Πχ ό hp4645 που έχω έχει μια επιλογή να φτιάξω μαιλ για τον εκτυπωτή και άμα θέλω τα τυπώσω κάτι απλά στέλνω μαιλ στον εκτυπωτή και τυπώνει.Αν θυμάμαι καλά τώρα γιατί είμαι εκτώς σπιτιού η επιλογή είναι airprint ή κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα εκτυπωτή νομίζω καθαρά.Πχ ό hp4645 που έχω έχει μια επιλογή να φτιάξω μαιλ για τον εκτυπωτή και άμα θέλω τα τυπώσω κάτι απλά στέλνω μαιλ στον εκτυπωτή και τυπώνει.Αν θυμάμαι καλά τώρα γιατί είμαι εκτώς σπιτιού η επιλογή είναι airprint ή κάτι τέτοιο

 

Θα το δοκιμασω φιλε μου.....Χιλια Ευχαριστω για την απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eprint ομομαζεται

το δουλευω καιρο σε hp 8600 pro

 

Φιλε μου και σε μενα εχει το eprint το οποιο το τσεκαρισα αλλα στο υπομενου  εχει κενα παραθυρα για να συμπληρωσω συντεταγμενες !!!! ...και δεν ξερω τι να κανω. .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου και σε μενα εχει το eprint το οποιο το τσεκαρισα αλλα στο υπομενου  εχει κενα παραθυρα για να συμπληρωσω συντεταγμενες !!!! ...και δεν ξερω τι να κανω. .....

http://lmgtfy.com/?q=how+to+setup+hp+eprint

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...