Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ADHD είπε

Αυτο λεω, για να ειναι "ρεαλιστικο" θελει αλλο 1 step το οποιο μπορουσε να γινει ανετα με το analog stick..

Για σένα που θες να τρέχεις περισσότερο είναι λίγο κουραστικό γιατί πρέπει να πατήσεις ένα κουμπί, για μένα που θέλω να περπατήσω περισσότερο θα ήταν απίστευτα κουραστικό να push χαλαρά το stick όλη την ώρα. Και αυτό συμβαίνει στα περισσότερα games οποτε λογικό που σου την σπάει γιατί έτσι έχεις συνηθίσει. Ναι εννοείτε ας υπήρχε και ένα κουμπί για fast walk σαν τα πρώτα AC. Ήταν ένα από τα πράγματα που με κούραζε στο W3 αλλα ευτυχώς mods :) Anyways το game είναι τόσο καλο που κάποια πράγματα που δεν σου αρέσουν απλά τα δέχεσαι. :)

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν πας στην ιδια ευθεια στο πλαι του αλλου την ωρα που καλπαζεται και κρατησεις πατημενο το χ τον ακολουθει με την ιδια ταχυτητα και χωρις να χρησιμοποιεις το στικ για να στριβεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, postfire είπε

αν πας στην ιδια ευθεια στο πλαι του αλλου την ωρα που καλπαζεται και κρατησεις πατημενο το χ τον ακολουθει με την ιδια ταχυτητα και χωρις να χρησιμοποιεις το στικ για να στριβεις

Σε μένα δεν είναι έτσι, κάνει match το speed ναι αλλα πάλι χρειάζεται να δίνεις κατεύθυνση με το stick.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, giannisag17 είπε

Παιδιά μια ερώτηση.. Συνδέεται το πρώτο read dead με το 2?Πρεπει να παιχτεί σαν παιχνίδι ώστε να γνωρίσω κάποιους χαρακτήρες? 

ισα ισα το 2 ειναι το Prequel οποτε το τελειωνεις και ξεκινας το πρωτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Να ρωτήσω κάτι χαζο; δεν γράφει πουθενά την αποστολή που έχω; τι να πρέπει να κάνω κλπ; 

αριστερος σταβρος η δεξις δεν θυμαμαι καλα σου ανοιγει το log με τις αποστολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Acmilangr2 είπε

Να ρωτήσω κάτι χαζο; δεν γράφει πουθενά την αποστολή που έχω; τι να πρέπει να κάνω κλπ; 

Αριστερός σταυρός είναι....

εγω να ρωτήσω κάτι άλλο... μήπως ξέρει κανεις πως παίζεται το Poker?:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Αριστερός σταυρός είναι....

εγω να ρωτήσω κάτι άλλο... μήπως ξέρει κανεις πως παίζεται το Poker?:-D

Που ήσουν όταν μας δίδασκε το fb μέσω games το 2010 και μετά και γίναμε όλοι τζογαδόροι;;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Αριστερός σταυρός είναι....

εγω να ρωτήσω κάτι άλλο... μήπως ξέρει κανεις πως παίζεται το Poker?:-D

εγω επιχιρησα να δω ενα βιντεακι στο youtube αλλα βαρεθηκα στο πενταλεπτο αν και θελω να κανω τα challenges, παντως απο οτι ειδα πολλα σχολια απο κατω γραφανε οτι ερχονται απο red dead :P :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, katman2000 είπε

εγω επιχιρησα να δω ενα βιντεακι στο youtube αλλα βαρεθηκα στο πενταλεπτο αν και θελω να κανω τα challenges, παντως απο οτι ειδα πολλα σχολια απο κατω γραφανε οτι ερχονται απο red dead :P :P 

Πάντως πόκερ και άγρια δύση πάνε μαζί. Όποτε το χρειάζεστε. 

Πέρα από την πλάκα το πόκερ είναι το καλύτερο παιχνίδι που υπάρχει με χαρτιά, παίζεται πάντα με λεφτά εννοείται αλλιώς δεν θα υπήρχε ρίσκο ποτέ.

Ειδικά όταν έρχονται Χριστούγεννα το στρώνουμε με φίλους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 είμαι καμιά 15-20ώρες στο παιχνίδι και αρχίζω και εκνευρίζομαι με τα controls και το πόσο δυσκίνητος είναι ο χαρακτήρας στα fights ,σε φάση που πατάω να σκύψει για να καλυφθεί και του παίρνει τουλάχιστον 1sec για να το κάνει. Έχω την εντύπωση πως αν τα controls και το gameplay ήταν ένα κλικ πιο κοντά στο AC θα ήταν πιο ευχάριστη εμπειρία το παιχνίδι καθώς δε θα είχε τόσο steep learning curve. Αναρωτιέμαι πραγματικά γιατί να έχει τόσα κρυμμένα controls και να θές να κάνεις σεμινάριο για να τα μάθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...