Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Aυτος δεν καταλαβα μεταξυ αλλων  εβγαλε το aim assist τελειως ?

ναι το εχει βγαλει τελειως εγω τα εφτιαξα οπως λεει και ομολογω οτι παιζει πολυ καλυτερα απλα το μονο θεμα ειναι οταν εισαι στο αλογο το σημαδι γινεται πολυ πιο δυσκολο

Επεξ/σία από katman2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, shadowlike είπε

ρε παιδιά μου έχει τύχει το ίδιο random encounter 2 φορές μέχρι στιγμής .

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Συγκεκριμένα η τύπισσα που την έχει πλακώσει το άλογο

και είναι ακριβώς το ίδιο, με ίδιους διαλόγους κλπ. Αυτό τώρα έγινε λόγο κάποιου bug; Γιατί κατα τι γνώμη μου είναι κάτι που σπάει αρκετά το immersion. Σας έχουν τύχει εσάς τα ίδια encounters πολλές φορές;

Πάντως στο 25% έχει αρκετά μέχρι στιγμής glitches το παιχνίδι.

Μάλλον δεν το τελείωσες το event και για αυτό ξανά εμφανίστηκε, αλλιώς bug και εννοείτε ένα open-world θα έχει glitches. Κανε search στο yt για funny crap και βλέπε με τις ώρες :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα κι εγώ στο club του rdr2 χθες που το παρέλαβα.
Έχω ps4 pro και μια LG 43UJ6307. Με το HDR -> Off μέσα από το παιχνίδι είδα βελτίωση. Εσείς πέρα από αυτό κάνατε κάτι άλλο για να φτιάξει λίγο οπτικά;

Είμαι στα χιόνια ακόμα και νομίζω ότι σηκώνει αρκετή βελτίωση. Θα ήθελα να κάνω κάτι για να ξεμπερδεύω με το οπτικό και να αρχίσω να εστιάζω στο παιχνίδι γιατί μέχρι στιγμής όλο με τις ρυθμίσεις ασχολούμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, katman2000 είπε

μια ακομα φοβερη λεπτομερεια του game ειναι οτι οταν κολυμπας η εισαι σε βαλτο τα οπλα χαλανε πολυ πιο γρηγορα

χαλανε τα οπλα?? 😮 τι φαση πας και τα φτιαχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, petran91 είπε

Μπήκα κι εγώ στο club του rdr2 χθες που το παρέλαβα.
Έχω ps4 pro και μια LG 43UJ6307. Με το HDR -> Off μέσα από το παιχνίδι είδα βελτίωση. Εσείς πέρα από αυτό κάνατε κάτι άλλο για να φτιάξει λίγο οπτικά;

Είμαι στα χιόνια ακόμα και νομίζω ότι σηκώνει αρκετή βελτίωση. Θα ήθελα να κάνω κάτι για να ξεμπερδεύω με το οπτικό και να αρχίσω να εστιάζω στο παιχνίδι γιατί μέχρι στιγμής όλο με τις ρυθμίσεις ασχολούμαι.

Σταματα να το παιζεις και περιμενε ενα fix ..

Δεν υπαρχει καποια αλλη λυση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην πέσει την black friday, σαν ζεστό ψωμί πουλάει, δεν προβλέπεται μείωση τιμής.

Κανένα bundle μαζί με χειριστήριο ή 2 games μαζί ίσως αλλά μείωση τιμής ενώ πουλάει σαν τρελό δεν παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, music_lover είπε

Σιγά μην πέσει την black friday, σαν ζεστό ψωμί πουλάει, δεν προβλέπεται μείωση τιμής.

Κανένα bundle μαζί με χειριστήριο ή 2 games μαζί ίσως αλλά μείωση τιμής ενώ πουλάει σαν τρελό δεν παίζει.

Λογικα αυτο που λες θα γινει, δυσκολα να πεσει η τιμη αλλα δεν εχει να χασει τιποτα ο φιλος να περιμενει ειδικα αν δεν καιγεται δεν λεμε οτι θα παει 30 ευρω το παιχνιδι αλλα αν εχει μια ελπιδα να πεσει εστω και 10 ευρω τοτε ειναι η εποχη.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, katman2000 είπε

οχι,τα καθαριζεις με oil gun

Πφφφφ, σιγά το ρεαλισμό. Άν δεν έχει ξεχωριστό λάδι για καθάρισμα και άλλο για συντήρηση εγώ δεν παίζω 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει fast travel αν κανεις upgrade to camp.χθες προλαβα και το εκανα και μου εβγαλε fast travel αλλα δεν το δοκιμασα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...