Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, katman2000 είπε

παντως ενα πραγμα που δεν εχω ξαναζησει σε παιχνιδι ειναι οταν περναω απο κατι περιοχες και λεω πω εδω ειχε γινει αυτο η εκει εγινε το ταδε σκηνικο, το να σου μενουν αυτα που εχεις κανει στην καθε περιοχη αποτυπωμενα απιστευτο πραγματικα τι να πει κανεις για αυτα τα παλικαρια της ροκσταρ....

 

38 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Με ξεπερνάει το πόσο ζωντανός είναι ο κόσμος, ακόμα και οι NPC έχουν σκοπό και δεν περιφέρονται στο άσχετο, και βλέπει και χτίζουν κτίρια ρε φίλε... και ενώ είναι στα ξύλα, μετά απο μέρες πας και είναι κτίριο κανονικό !!!

οντως, εντωμεταξει εκτος απο npcs που ειπες εσυ εχω δει και ποταμια που ηταν γεματα νερο να εχουν στερεψει μετα απο καπιες μερες !!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο με τα ποταμια δεν το εχω προσεξει μεχρι τωρα !

5 λεπτά πριν, katman2000 είπε

οντως, εντωμεταξει εκτος απο npcs που ειπες εσυ εχω δει και ποταμια που ηταν γεματα νερο να εχουν στερεψει μετα απο καπιες μερες !!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το χρήμα, όποιος θελει να κάνει το glitch και να ας το κανει δικαίωμα του σε single player game, αν θελετε legit χρήμα ομως υπάρχουν 3 πανεύκολα treasure chests (απο maps) στην αρχη του παιχνιδιου, δινουν 2000, 1500, 1000 = 4500 + οτι εχεις μαζεψει μεχρι στιγμής νομιζω μπορεις να αγοράσεις οτι χρειάζεσαι τουλάχιστον early/mid χωρις να σε περιορίζει σε κατι. Εγω προσωπικα θα εκανα fully upgrade to camp και μετα satchels, horse, holder upgrades κτλπ. Καλα weapons βρισκεις και απο τα gunslinger quests, το μονο που αξιζει στην αρχη imo ειναι ενα rifle με scope για sniping στα υπόλοιπα δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές.

Προσωπικα το απολαμβάνω περισσότερο να ψαχνω τα treasure quests απο ενα glitch αλλα ο καθενας οτι θελει. :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το τερματισα  το παιχνιδι ηταν ωραιο ταξιδι αλλα προσωπικα δεν μου αφησε τα feels του 1.Αριστο χωρις πολλα ψεγαδια,αλλα καπου κουραζε ίσως επειδη το rushara και δεν το επαιξα με βολτες αλλα μονο story.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jerry banana είπε

Παιδια το τερματισα  το παιχνιδι ηταν ωραιο ταξιδι αλλα προσωπικα δεν μου αφησε τα feels του 1.Αριστο χωρις πολλα ψεγαδια,αλλα καπου κουραζε ίσως επειδη το rushara και δεν το επαιξα με βολτες αλλα μονο story.

Το καλο κρασι δεν το πινουν σφηνακι :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Το καλο κρασι δεν το πινουν σφηνακι :P

Καλά ισχύει.Αλλα δεν αντεχα να περιμενω πως θα καταληξει το story.Πρεπει να εκλεισα ενα τριημερο σιγουρα 12ωρα συνεχομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Καλά ισχύει.Αλλα δεν αντεχα να περιμενω πως θα καταληξει το story.Πρεπει να εκλεισα ενα τριημερο σιγουρα 12ωρα συνεχομενα.

Καλα οπως γουσταρει ο καθενας  ,πλακα εκανα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Καλα οπως γουσταρει ο καθενας  ,πλακα εκανα .

Οχι ρε δεν παρεξηγηθηκα σιγα μια παρεα ειμαστε :)

9 λεπτά πριν, icenex είπε

Καμμενος ο φιλος απο πανω τα πεταλα απο το αλογο του παιζει να ειναι πυρωμενα ακομη. 😂

Αστα φιλε λιωσιμο κυριολεκτικο. Σηκωνομουν απο το καναπε και ειχε ιδρωσει το υφασμα του. Σαν νερο. Μου πηρε περιπου κανα 40ωρο η ιστορια του. 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα αν το πας σερι αποστολη αποστολη χωρις μα περνεις ανασα θα σε κουρασει.εγω το εχω day one και ειμαι καπου στο 30% αλλα εχω ξεσηκωσει ολα τα χωρια.μεχρι και οι σκυλοι με περνουν στο κυνηγι μολις περναω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Οχι ρε δεν παρεξηγηθηκα σιγα μια παρεα ειμαστε :)

Αστα φιλε λιωσιμο κυριολεκτικο. Σηκωνομουν απο το καναπε και ειχε ιδρωσει το υφασμα του. Σαν νερο. 

Τώρα που σου΄φυγε η κάψα, μπορεις να κάνεις ενα χαλαρό playthrough, για να το εξερευνήσεις περισσότερο το παιχνίδι...και μπορεις να κάνεις και καλύτερες επιλόγες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Σιγουρα αν το πας σερι αποστολη αποστολη χωρις μα περνεις ανασα θα σε κουρασει.εγω το εχω day one και ειμαι καπου στο 30% αλλα εχω ξεσηκωσει ολα τα χωρια.μεχρι και οι σκυλοι με περνουν στο κυνηγι μολις περναω

Σωστος χαχαχαχαχα.

3 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Τώρα που σου΄φυγε η κάψα, μπορεις να κάνεις ενα χαλαρό playthrough, για να το εξερευνήσεις περισσότερο το παιχνίδι...και μπορεις να κάνεις και καλύτερες επιλόγες.

Kαλα σιγουρα,αλλα λιγο αργοτερα γιατι οπως καταλαβες μονο ονειρα με cowboys δεν εφτασα στο σημειο να βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Οχι ρε δεν παρεξηγηθηκα σιγα μια παρεα ειμαστε :)

Αστα φιλε λιωσιμο κυριολεκτικο. Σηκωνομουν απο το καναπε και ειχε ιδρωσει το υφασμα του. Σαν νερο. 

Επρεπε να αφησεις να ποτισει και το παιχνιδι μεσα σου αν θες και την δικη μου αποψη.Οπως ποτισε και ο καναπες απο τον ιδρωτα.Τετοια παιχνιδια νομιζω το οφειλεις στον εαυτο σου να μην τα εχεις σαν ξεπετα οσο και περιεργος να εισαι με το στορυ.Οποτε προταση μου, κανε και δευτερο walkthrough αλλα πιο χαλαρα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, icenex είπε

Επρεπε να αφησεις να ποτισει και το παιχνιδι μεσα σου αν θες και την δικη μου αποψη.Οπως ποτισε και ο καναπες απο τον ιδρωτα.Τετοια παιχνιδια νομιζω το οφειλεις στον εαυτο σου να μην τα εχεις σαν ξεπετα οσο και περιεργος να εισαι με το στορυ.Οποτε προταση μου, κανε και δευτερο walkthrough αλλα πιο χαλαρα.

Εννοείται οτι θα κανω και ενα χαλαρο καποια στιγμη ισως και πλατινα αλλα ηθελα πρωτα να βγαλω την καψα της ιστοριας, μιας και του πρωτου ηταν συγκινητικη. Οπου εβλεπα marston η τριχα καγκελο ήταν  γιατι  αναπολουσα απο μεσα μου. 

Αυτο που με ξενερωσε λιγο οπως και το γεγονος οτι η πλοκη ειναι στις αρχες της <<καριερας>> του Marston  ειναι οτι διαδραματιζεται η ιστορια πριν το μεγαλο γεγονος του πρωτου. Προσωπικά  θεωρω πως θα ηταν καλυτερα το φετινο  red dead να εβγαινε στη θεση του 1ου και το πρωτο φετος γιατι  θα εδενε ποιο ομαλα και θα ειχε συνοχη. Τωρα καθως το επεζα ενω ηξερα τι θα γινει στο μελλον με χαλουσε  λιγο. Θα ηταν καλυτερο επισης αντι για το red dead 2 που διαδραματιζεται  στο παρελθον  να ειχαμε συνεχεια με το γιο του. Προσωπικη μου αποψη παντα δεν ξερω εαν συμφωνει κανεις μαζι μου. 

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game θέλει φάση σχολικές διακοπές, με το να φτάσεις από το ένα σημείο στο άλλο έχεις ξοδέψει μια ώρα κάνοντας άσχετα. :D Επίσης ειλικρινά αυτό είναι open-world, το πόσες επιλογές έχεις κάθε φορα για το πως θα προσεγγίσεις καταστάσεις απλά με ξεπερνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...