Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Madlef86 είπε

Επιτέλους ήρθε κι η δικιά μας σειρά . . .!

Αν και με 8 μηνών μωρό στο σπίτι βλέπω να το τερματίζω όταν πάει νήπιο . . . . .

IMG_0336.jpg

To sticker παντως δεξια κανονικα ειναι για πολυ κραξιμο.

Απο ποτε το να παιζεις πρωτος καποιο περιεχομενο,θεωρειται exclusive?🤔

Και εγω σημερα το παρελαβα το παιχνιδι,και αν βγει σε pc θα το αγορασω και εκει.Δεν χανονται τετοια παιχνιδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, katman2000 είπε

νταξει το αλογο μπορει να γινει τερμα ηλιθιο.μολις του αδειασα μια γεμισταρα απο τα νευρα μου 

χαχαχααχχααχαχ δεν εισαι φιλοζωος !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, katman2000 είπε

νταξει το αλογο μπορει να γινει τερμα ηλιθιο.μολις του αδειασα μια γεμισταρα απο τα νευρα μου 

Βλέπω να έρχεται πρόστιμο 30.000€ για να στρώσεις. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα θα σας πω ειστε κακη επιρροη ολοι σας..🤬Αποφασισα να παρατησω το pc gaming για την ωρα μεχρι να τελειωσω οτι παιχνιδι εχω στο ps4 που δεν εχω αγγιξει η τουλαχιστον να αφησω το bloodborne που απο αυτα που εχω διαβασει θελει πολλες ωρες gameplay. uncharted 3 το εχω σχεδον τελειωσει, uncharted 4 , lost legacy,ratchet and clank. Ποσο καιρο λετε να μου παρει μεχρι να μπω στο club των καουμποηδων?😏

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έκανα την βόλτα μου πάνω στο άλογο άνετος και ωραίος με pomade στο μαλλί σαν γνήσιος αλήτης, μου την πέφτει μια συμμορία, οκ λέω σιγά το πράγμα το έχουμε. Μπαμ μπουμ τους καθαρίζω και μένω με 5-10%. 

Αγχωμένος ανεβαίνω πάνω στο άλογο μου και πατάω το Χ να τρέξει όσο δεν πάει, και εκεί που ήμουν στο δρόμο απλά σε μια στιγμή σκάει από δίπλα μου ένα πουλί, πελεκάνος, μπορεί και αεροπλάνο, συγκρούεται μαζί μου και πεθαινω. Πεθαινω από πουλί μετά από 50 σφαίρες. 

Δεν ξέρω αν γίνεται, αν ήταν glitch η οτιδήποτε αλλο αλλά μόλις περιέγραψα την τύχη μου, είτε αυτή είναι στην πραγματική ζωή είτε σε παιχνίδι. 😅

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, polakis21 είπε

To infinite money glitch παντως με βολεψε πολυ δεν μπορω να πω. Τερμα το αγχος των δολλαριων!!!

Δεν ευχαριστιεσαι παιχνίδι έτσι. Δεν έχει νόημα να παίξεις δηλαδή αφού τα έχεις όλα στο πιάτο. Άλλη ικανοποίηση όταν καταφέρεις κάτι μόνος σου άλλη με cheat. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Δεν ευχαριστιεσαι παιχνίδι έτσι. Δεν έχει νόημα να παίξεις δηλαδή αφού τα έχεις όλα στο πιάτο. Άλλη ικανοποίηση όταν καταφέρεις κάτι μόνος σου άλλη με cheat. 

Αυτη ειναι η δικη σου γνωμη (με την οποια συμφωνω ) ,αυτος ομως ετσι το ευχαριστιεται  και αυτονοητα   ειναι δικαιωμα του .

Δεν ικανοποιουμαστε ολοι με τα ιδια πραγματα .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα gif για να κλείσουμε 

Το εμπειρο το μάτι που λέγαμε που ξεχωρίζει την παραμικρή λεπτομέρεια 

92e6c5b4ece52c18fc1c628ca0af71166ed2bab4

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Αυτη ειναι η δικη σου γνωμη (με την οποια συμφωνω ) ,αυτος ομως ετσι το ευχαριστιεται  και αυτονοητα   ειναι δικαιωμα του .

Δεν ικανοποιουμαστε ολοι με τα ιδια πραγματα .

Σεβαστη η άποψη του φίλου απλά του έγραψα ποιο είναι το πιο σωστό για μένα. Εφόσον τον ικανοποιεί κανενα πρόβλημα από μένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Arkin είπε

Σεβαστη η άποψη του φίλου απλά του έγραψα ποιο είναι το πιο σωστό για μένα.

Μα δεν ζητησε την γνωμη κανενος στο αν θα χρησιμοποιησει το εν λογω glitch ή οχι,ειπε οτι το χρησιμοποιησε και τον βολευει.

Ουτε εμενα μαρεσει να χρησιμοποιει κοσμος στα παιχνιδια της Rockstar cheats αλλα αν γινονται αυτα στο single player Και οχι στο Online,τοτε οπως αναφερθηκε παραπανω δικαιωμα του καθενος τι θα κανει,δεν χρειαζεται την γνωμη μας :)

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ενα πραγμα που δεν εχω ξαναζησει σε παιχνιδι ειναι οταν περναω απο κατι περιοχες και λεω πω εδω ειχε γινει αυτο η εκει εγινε το ταδε σκηνικο, το να σου μενουν αυτα που εχεις κανει στην καθε περιοχη αποτυπωμενα απιστευτο πραγματικα τι να πει κανεις για αυτα τα παλικαρια της ροκσταρ....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, katman2000 είπε

παντως ενα πραγμα που δεν εχω ξαναζησει σε παιχνιδι ειναι οταν περναω απο κατι περιοχες και λεω πω εδω ειχε γινει αυτο η εκει εγινε το ταδε σκηνικο, το να σου μενουν αυτα που εχεις κανει στην καθε περιοχη αποτυπωμενα απιστευτο πραγματικα τι να πει κανεις για αυτα τα παλικαρια της ροκσταρ....

Με ξεπερνάει το πόσο ζωντανός είναι ο κόσμος, ακόμα και οι NPC έχουν σκοπό και δεν περιφέρονται στο άσχετο, και βλέπει και χτίζουν κτίρια ρε φίλε... και ενώ είναι στα ξύλα, μετά απο μέρες πας και είναι κτίριο κανονικό !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...