Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω χρονο μεσα στην βδομαδα καθολου *** εχω παιξει απο την Δευτερα 3 ωρες και σουκου παλι δεν θα μπορεσω.Με αυτον τον ρυθμο θα μου παει κανα 6μηνο η' πρεπει να χωρισω να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα πραγματα οπως το RDR2 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Δεν εχω χρονο μεσα στην βδομαδα καθολου *** εχω παιξει απο την Δευτερα 3 ωρες και σουκου παλι δεν θα μπορεσω.Με αυτον τον ρυθμο θα μου παει κανα 6μηνο η' πρεπει να χωρισω να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα πραγματα οπως το RDR2 !

Εγώ το αντίθετο, πρέπει να κόψω λίγο απο το rdr2 γιατι πρέπει να ξεκινήσω να γράφω την διπλωματική μου! Είναι σαν να προσπαθείς να κόψεις τον καφέ... ΔΕΝ γίνεται! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 28% πλέον και η κατάσταση έχει ως εξής:

 

1/ Με το RDR2 ξαναβρήκα την «πίστη» μου στα video games μετά από χρόνια.

Έχω φτάσει, δε, στο σημείο όπου μάλλον θα αποφασίσω να παίρνω το πολύ 1-2 παιχνίδια τον χρόνο (αντί των δεκάδων που αγοράζω ή αποκτώ μέσω συνδρομών - και με τα οποία ασχολούμαι ελάχιστο χρόνο...) και μόνο αν πλησιάζουν το RDR2 σε ποιότητα. Πώς να ξαναπαίξεις άλλο παιχνίδι μετά από αυτό;

 

2/ Είμαι σίγουρος πλέον ότι το να το τελειώσεις μόνο μία φορά θα είναι αμαρτία. Προχωρώ και όλο νιώθω ότι έχω αφήσει τόσα και τόσα άλλα που θα μπορούσα να έχω κάνει. Υποθέτω ότι θα χρειαστεί να το τελειώσεις 3-4 φορές για να νιώσεις ότι κάτι έκανες.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dolph είπε

και μόνο αν πλησιάζουν το RDR2 σε ποιότητα. Πώς να ξαναπαίξεις άλλο παιχνίδι μετά από αυτό;

 

Μαλλον θα δυσκολευτεις αρκετα σε αυτο ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βρίσκεις μια ωραία καλύβα στο δάσος...

https://thumbs.gfycat.com/GiddyDefensiveIcelandgull-mobile.mp4?fbclid=IwAR2A1QO435z9c07U3HbMfEAVIVykq3kjyDoO-Uvxcecag6_di3n_v8N7Azk

Έκλαψα! χαχαχα

Δείτε και εδώ!

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

  η' πρεπει να χωρισω να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα πραγματα οπως το RDR2 !

τα χουμε ξαναπεί, με κοπέλα/γυναίκα οτιδήποτε μη gamer δεν γίνεται φασούλα 

 

θυμάμαι μία μου είχε πει μια φορά, καλά κοτζάμ μαντράχαλος παίζεις παιχνίδια; αμέσως ντεκαβλέισιον, έφυγες φιλάκια γειά σου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, logistoulis είπε

τα χουμε ξαναπεί, με κοπέλα/γυναίκα οτιδήποτε μη gamer δεν γίνεται φασούλα 

θυμάμαι μία μου είχε πει μια φορά, καλά κοτζάμ μαντράχαλος παίζεις παιχνίδια; αμέσως ντεκαβλέισιον, έφυγες φιλάκια γειά σου 

Ενώ να ασχολούνται με τα Ινσταγκραμ είναι νορμάλ ε?

Η κοπέλα ζούσε στο μεσαίωνα απλά ρε... 

EDIT: Και για να είμαστε και εντός θέματος... Έφαγε πιστόλι! 😂

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν θα έχουμε δεύτερο νήμα για τον τεχνικό τομέα του RDR2. Απλά θα πάρετε απόφαση ότι το θέμα αυτό εξαντλήθηκε ήδη. Μπορείτε να διαβάσετε τις περασμένες σελίδες όσοι πιστεύετε ότι δεν έχετε καλυφθεί.

Απορίες και αντιρρήσεις, αποκλειστικά με pm.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το auto-aim, ναι το νιωθεις σαν cheating οπως και το deadeye αλλα τα controls ειναι τοσο ασχημα που δεν γινεται αλλιως.. :P Αν παιζει καποιος free aim τι να πω ειναι controller god η μαζοχας εντελως.. :P 

Ποσες φορες μου εχει τυχει αυτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κλείσε το auto-aim και αν ενώ είσαι πάνω στο άλογο, χρειαστεί να πυροβολήσεις κάποιον, να δεις για πότε το ενεργοποιείς ξανά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ADHD είπε

Σχετικα με το auto-aim, ναι το νιωθεις σαν cheating οπως και το deadeye αλλα τα controls ειναι τοσο ασχημα που δεν γινεται αλλιως.. :P Αν παιζει καποιος free aim τι να πω ειναι controller god η μαζοχας εντελως.. :P 

Ποσες φορες μου εχει τυχει αυτο

Πολύ δύσκολα controller χωρίς aim assist. Δεν βρίσκεις κεφάλι με τίποτα. Είναι cheating όμως γιατί πάει μόνος του ο στόχος πάνω στον άλλο χάνει αρκετά από το ρεαλισμό των παιχνιδιών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Έλα μωρέ ποιο ρεαλισμό, το να χειρίζεσαι χαρακτήρα με controller είναι τίγκα unrealistic από μόνο του.

Ενώ η στροφή 180 μοιρών σε 0,02sec με το ποντίκι και headshot είναι η αποτύπωση της απόλυτης πραγματικότητας 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Πολύ δύσκολα controller χωρίς aim assist. Δεν βρίσκεις κεφάλι με τίποτα. Είναι cheating όμως γιατί πάει μόνος του ο στόχος πάνω στον άλλο χάνει αρκετά από το ρεαλισμό των παιχνιδιών. 

Και πάλι ρε δεν είναι 100% εύστοχο, απλά σε βοηθάει λίγο όσο πρέπει. Και πάλι ΠΡΕΠΕΙ να σημαδέψεις! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...