Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, Malthador είπε

Για να καταλάβω, το game σε κανένα από τα δύο OG twins δεν τρέχει σε 1080p με 30 καρέ σταθερά;

Αν με την λεξη σταθερο αναφερεσαι στις πολεις,τοτε ναι σε κανενα απο τα 2 δεν τρεχει σταθερα με 30fps.

Εκτος πολεων ειναι λιγο καλυτερα στο απλο ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που διάολο μπορούμε να αποθηκεύσουμε το Legendary Bear Pelt, μέχρι να βρούμε τον trapper?....πρέπει να το κουβαλάμε αναγκαστικά πάνω στο άλογο?

Επεξ/σία από InfinitySurfer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

(Περί κονσολών)
Στο PS4 Pro παίζει μια χαρά το παιχνίδι. Αλλά έχω Full HD τηλεόραση και όχι 4Κ για να σας πω διαφορές εκεί.

Επεξ/σία από geodevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, InfinitySurfer είπε

Που διάολο μπορούμε να αποθηκεύσουμε το Legendary Bear Pelt, μέχρι να βρούμε τον trapper?....πρέπει να το κουβαλάμε αναγκαστικά πάνω στο άλογο?

Ναι, ο τράπερ είναι εκει κοντά, έχει σημαδάκι ένα paw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον έχει φάει bug o χάρτης μου..γιατί δεν βγάζει το paw... εχθές πριν κλείσω ειχα δει κάτι αριστερά του camp... αλλα σήμερα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, InfinitySurfer είπε

Μαλλον έχει φάει bug o χάρτης μου..γιατί δεν βγάζει το paw... εχθές πριν κλείσω ειχα δει κάτι αριστερά του camp... αλλα σήμερα τίποτα.

https://www.gamespot.com/articles/red-dead-2-legendary-bear-pelt-guide-heres-what-to/1100-6462863/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Daemonos είπε

οκ...thnx.... μάλλον την βρήκα την λύση. Εχθές ειχα μιλήσει στον Pearson και μου είχε πει για τον trapper.(οποτε έβγαλε paw στον χάρτη).. σημερα το load που έκανα ειναι μάλλον χωρίς να του έχω μιλήσει.... θα δοκιμάσω να του ξαναμιλήσω, για να δω αν πει κάτι.,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, icenex είπε

Ασχετο εχει παρει κανεις την ultimate edition?Αξιζει το 100ρικο?

Oχι φιλε μην σε πιανουν κοροιοδο με τετοια τεχνασματα οι εταιρειες .Περιμενε 2-3 χρονια να πεσει η τιμη και παρτο να το παιξεις τοτε,  μην χαλας τα λεφτα σου  πανω απο 20 ευρω εγω για game δεν δινω και πολλα ειπα !

Επεξ/σία από Fotis13
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, icenex είπε

Ασχετο εχει παρει κανεις την ultimate edition?Αξιζει το 100ρικο?

Για εμενα αν θελεις τα καλούδια και ειναι παρεις την deluxe πάρε την ultimate η διαφορα ειναι μικρη, αν θέλεις την απλή και τη βρεις κανα 50αρι πάρε αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Oχι φιλε μην σε πιανουν κοροιοδο με τετοια τεχνασματα οι εταιρειες .Περιμενε 2-3 χρονια να πεσει η τιμη και παρτο να το παιξεις τοτε,  μην χαλας τα λεφτα σου  πανω απο 20 ευρω εγω για game δεν δινω και πολλα ειπα !

Κοιτα αν ειναι να περιμενεις 2-3 χρονια για να παιξεις ενα παιχνιδι καλα κρασια.Συνηθως περιμενω για πτωση τιμων οταν κατι δεν με πολυκαιει σαν παιχνιδι η επειδη στην προκειμενη εχω ηδη 3-4 τιτλους που καθονται και δεν εχω τελειωσει και οι 2 ειναι σε ζελατινα οποτε κριμα ειναι να δωσω το φουλ ποσο τωρα.Απλα ρωταω για την συγκεκριμενη εκδοση γιατι λογικα καποια στιγμη θα εξαντληθει.

3 λεπτά πριν, ADHD είπε

Για εμενα αν θελεις τα καλούδια και ειναι παρεις την deluxe πάρε την ultimate η διαφορα ειναι μικρη, αν θέλεις την απλή και τη βρεις κανα 50αρι πάρε αυτη.

Αυτα τα καλουδια τα βρισκεις μετα ingame ή ειναι μονο για οσους τα σκασουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, icenex είπε

Κοιτα αν ειναι να περιμενεις 2-3 χρονια για να παιξεις ενα παιχνιδι καλα κρασια.Συνηθως περιμενω για πτωση τιμων οταν κατι δεν με πολυκαιει σαν παιχνιδι η επειδη στην προκειμενη εχω ηδη 3-4 τιτλους που καθονται και δεν εχω τελειωσει και οι 2 ειναι σε ζελατινα οποτε κριμα ειναι να δωσω το φουλ ποσο τωρα.Απλα ρωταω για την συγκεκριμενη εκδοση γιατι λογικα καποια στιγμη θα εξαντληθει.

Αυτα τα καλουδια τα βρισκεις μετα ingame ή ειναι μονο για οσους τα σκασουν?

Αστειευομουν :) 

Eιναι γνωστη η θεση μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αστειευομουν :) 

Eιναι γνωστη η θεση μου .

Δεν καταλαβα οτι το λες ειρωνικα.. τεσπα η απορια μου παραμενει περα απο το steelbook και οτι καλουδια υπαρχουν σε φυσικη μορφη τα Ingame bonus τα βρισκεις μετα στο παιχνιδι η μπα?Πχ το αλογο κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...