Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Η R* ανακοινωσε οτι σημειωσε  το μεγαλυτερο σε πωλησεις Σαββατοκυριακο ολων των εποχων σε οποιαδηποτε κατηγορια ψυχαγωγιας!!!

https://www.businesswire.com/news/home/20181030005459/en/

βγαλαν οτι χαλασανε σε λιγες μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Η R* ανακοινωσε οτι σημειωσε  το μεγαλυτερο σε πωλησεις Σαββατοκυριακο ολων των εποχων σε οποιαδηποτε κατηγορια ψυχαγωγιας!!!

https://www.businesswire.com/news/home/20181030005459/en/

E μετά πως να μην βλέπεις τον Trevor πρωταγωνιστή σε ταινίες :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Red Dead Redemption 2’s list of initial benchmarks include:

-Biggest opening weekend in retail sell-through across all entertainment releases
-Second biggest launch (three days) in retail sell-through across all entertainment releases
-Biggest entertainment launch of 2018
-Most pre-ordered full game ever on PlayStation Network
-Biggest day one full game sales ever on PlayStation Network
-Biggest first three days full game sales ever on PlayStation Network.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.rdr2.org/news/rockstar-acknowledges-rdr2-blurring-issue-on-ps4-pro/

Η ροκσταρ ξερει ειδη για το πρόβλημα με την θολουρα στην εκδοση του  ps4 pro και ετοιμαζει  update.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες με το παιχνίδι, όλα μια χαρά. Λίγο το aim μέχρι να το συνήθησω αλλά κλαιν. 

Γενικά στο χωριό μου λένε ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια, εγώ που έχω μεγάλο θέμα με τα fps προς το παρόν παίζω τέλεια. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Η R* ανακοινωσε οτι σημειωσε  το μεγαλυτερο σε πωλησεις Σαββατοκυριακο ολων των εποχων σε οποιαδηποτε κατηγορια ψυχαγωγιας!!!

https://www.businesswire.com/news/home/20181030005459/en/

VIP life κάνουν ***!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το big game hunting πήγε καλά!! Την σκότωσα την legendary αρκούδα και πήρα το δέρμα της για να το κάνω ρουχαλάκια κτλ.

Επίσης χθες αγόρασα και θήκη για 2ο όπλο οπότε τώρα μπορώ να βγάζω 2 revolvers!! The true Gunslinger!!

Συμβουλή: Τα poison arrows κάνουν ΤΡΟΜΕΡΗ δουλειά!!! (1 βέλος ρίχνει bison φάση!)

 

Τώρα πρέπει να βρω ενα perfect raccoon pelt για να αναβαθμίσω το satchel... Παίζει χθές να έψαχνα ενα 2ωρο για raccoons... ε δεν βρήκα...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Τελικά το big game hunting πήγε καλά!! Την σκότωσα την legendary αρκούδα και πήρα το δέρμα της για να το κάνω ρουχαλάκια κτλ.

Επίσης χθες αγόρασα και θήκη για 2ο όπλο οπότε τώρα μπορώ να βγάζω 2 revolvers!! The true Gunslinger!!

Συμβουλή: Τα poison arrows κάνουν ΤΡΟΜΕΡΗ δουλειά!!! (1 βέλος ρίχνει bison φάση!)

Τώρα πρέπει να βρω ενα perfect raccoon pelt για να αναβαθμίσω το satchel... Παίζει χθές να έψαχνα ενα 2ωρο για raccoons... ε δεν βρήκα...

Αργησεεςςςς για το δευτερο οπλο ! Το εχω εδω και 2 μερες εχω βρει και 2 revolver  σπανια  και ειμαι ο ορισμος της αγριας Δυσης χαχαχα .

Σε αυτη την φαση ειμαι και εγω μαζευω τα υλικα για να  αναβαθμισω το satchel  μονο  perfect deer  εχω μεχρι στιγμης .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Αργησεεςςςς για το δευτερο οπλο ! Το εχω εδω και 2 μερες εχω βρει και 2 revolver  σπανια  και ειμαι ο ορισμος της αγριας Δυσης χαχαχα .

Σε αυτη την φαση ειμαι και εγω μαζευω τα υλικα για να  αναβαθμισω το satchel  μονο  perfect deer  εχω μεχρι στιγμης .

Σκληρός ***!! χαχα

Εγώ έχω τα revolvelrs απο τους 2 gunslinger που έψαξα μέσω των φωτο για το βιβλίο του άλλου.

Ρεεεε δεν βρίσκω πουθενά raccoonn δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σπάνια είναι, που να έχει και perfect pelt..... θα πάρω σύνταξη *** πάνω στην κονσόλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My god τι έχουν κάνει οι τυπάδες...δεν περίμενα ποτε η Rockstar να βγάλει τόσο "ρεαλιστικό" game, loving it. :) Το shooting πάντως δεν με προβλημάτισε καθόλου, το UI είναι που θέλει λίγο συνήθεια. Επίσης δεν ξέρω για θολούρα αλλα το DOF είναι πολύ cinematic για το γούστο μου, στο μισό metro έχει blur αλλα ευτυχώς στα μονο cutscnenes είναι που φαίνεται πολύ. Ελπίζω τα story missions να συνεχίζουν να είναι τόσο καλά. Επίσης το voice acting του Morgan πιο spot on πεθαίνεις imho. :D Χαλαρά καμια 100+ ώρες.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

My god τι έχουν κάνει οι τυπάδες...δεν περίμενα ποτε η Rockstar να βγάλει τόσο "ρεαλιστικό" game, loving it. :) Το shooting πάντως δεν με προβλημάτισε καθόλου, το UI είναι που θέλει λίγο συνήθεια. Επίσης δεν ξέρω για θολούρα αλλα το DOF είναι πολύ cinematic για το γούστο μου, στο μισό metro έχει blur αλλα ευτυχώς στα μονο cutscnenes είναι που φαίνεται πολύ. Ελπίζω τα story missions να συνεχίζουν να είναι τόσο καλά. Επίσης το voice acting του Morgan πιο spot on πεθαίνεις imho. :D Χαλαρά καμια 100+ ώρες.

Man, το Voice acting του Arthur είναι εξαιρετικό!! Μου θυμίζει εποχές Call of Juarrez ❤️ !!! 

Επεξ/σία από Daemonos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να καταλάβω, το game σε κανένα από τα δύο OG twins δεν τρέχει σε 1080p με 30 καρέ σταθερά;

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...