Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μέρα σήμερα έχει big game hunting!! Θα ετοιμάσω poison arrows και bait για την αρκούδα... !!! Αλλα θα έχω και την double barrell shotgun έτοιμη καλού κακού χαχαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μου λέτε, έχει καταλάβει κανένας τί χάνεις όταν σκοτώνεσαι, πέραν λίγων δολαρίων;

Αν έχω καταλάβει καλά, χάνεις λίγα δολάρια και συγχρόνως το όποιο πιθανό κέρδος αν είχες επιζήσει στην συγκεκριμένη αποστολή.

Είναι και τίποτα άλλο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, dolph είπε

Δεν μου λέτε, έχει καταλάβει κανένας τί χάνεις όταν σκοτώνεσαι, πέραν λίγων δολαρίων;

Αν έχω καταλάβει καλά, χάνεις λίγα δολάρια και συγχρόνως το όποιο πιθανό κέρδος αν είχες επιζήσει στην συγκεκριμένη αποστολή.

Είναι και τίποτα άλλο;

Χανεις μικρο ποσοστο χρηματων  που εχεις νομιζω .

Προσοχη ομως αν παραδοθεις στο bounty που σου εχουν και σε πανε φυλακη  χανεις ολα τα χρηματα που εχεις πανω σου .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dolph είπε

Δεν μου λέτε, έχει καταλάβει κανένας τί χάνεις όταν σκοτώνεσαι, πέραν λίγων δολαρίων;

Αν έχω καταλάβει καλά, χάνεις λίγα δολάρια και συγχρόνως το όποιο πιθανό κέρδος αν είχες επιζήσει στην συγκεκριμένη αποστολή.

Είναι και τίποτα άλλο;

ou Lose All The Items/Money You've Collected Since Your Last Save, And The Honor/Fame You've Recieved From Helping The Random People Across The Game (not the stranger missions)

 

Επίσης να έχετε πάντα horse reviver μαζί σας!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daemonos είπε

ou Lose All The Items/Money You've Collected Since Your Last Save, And The Honor/Fame You've Recieved From Helping The Random People Across The Game (not the stranger missions)

Επίσης να έχετε πάντα horse reviver μαζί σας!!! 

Ετσι εχασα εγω lancaster repeater ***  που το ειχα παρει μετα απο τρελη ληστεια και μακελειο σε μια πολη  και με επικηρυξαν για 300$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Ετσι εχασα εγω lancaster repeater *** που το ειχα παρει μετα απο τρελη ληστεια και μακελειο σε μια πολη  και με επικηρυξαν για 300$

*** στεναχωρήθηκα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daemonos είπε

*** στεναχωρήθηκα!!! 

Eγω να δεις ποσο ξενερωσα γιατι ηταν το αγαπημενο μου μεχρι εκεινο το σημειο .Επισης το αλογο της ultimate  την ονομασα Dolly   παει κομματια race class πολυ γρηγορο ,του εβαλα και τα καλυτερα  σπιρουνια για πιο αργο drain stamina  και απλα παει κομματια ατελειωτα !

Αυτο με το horse reviver  που ειπες πολυ σημαντικο εχω πανω μου 3 παντα εχω χρησιμοποιησει ηδη  ενα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος μπορει να διαθεσει 110Ε θα του προτεινα να παρει την collector's, παροτι διαβαζα σχεδόν παντου ότι δεν είναι "τιμια" για τα λεφτα που ζηταει και παραλιγο να μην παρω την προπαραγγελια που ειχα κανει, αφου διαβασα ότι είναι sold out & rare πια, τελικα πηγα και την παρελαβα….

Ειλικρινα δεν το μετανιωσα  KAΘΟΛΟΥ…. μεταλλικο κουτι!!!! όχι πλαστικουρα, κλειδαρια, παζλ "τιμιο", το "χρυσο" νομισμα νομιζω οοοοολα τα λεφτα, η τραπουλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, ο καταλογος καλος αν και απλο χαρτι, η μπαντανα πολύ ομορφη, οι καρφιτσες με τα οπλα επισης "τιμιες", τα τσιγαροκουτα επισης πολύ ομορφα, αντιθετα ο treasure map δεν θα ελεγα ότι αξιζει…εχει υφη ρiζοχαρτου και ακομα δεν εχω καταλαβει που είναι τι....νομιζω ότι οποιος εχει "πορωθει" με το RDR η collector's είναι must have!!!

Αυτά τα λιγα...ακομα είμαι στην αρχη αλλα ειλικρινα νομιζω ότι είναι ότι καλυτερο εχω παιξει σε αυτή την γενια κονσολων μετα τα ΜGS5, Breath of the wild και το FORZA HORIZON 4....(ξερω ακυρη συγκριση όμως αυτά τα τρια παιχνίδια με εχουν "κρατησει" περισσοτερη ωρα κοντα στο gaming … κατι που ουτε καν το τελευταιο Gears of War ή το UNCHARTED4 δεν καταφεραν...)

Επεξ/σία από spinemm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spinemm είπε

Οποιος μπορει να διαθεσει 110Ε θα του προτεινα παρει την collector's, παροτι διαβαζα σχεδόν παντου ότι δεν είναι "τιμια" για τα λεφτα που ζηταει και παραλιγο να μην παρω την προπαραγγελια που ειχα κανει, αφου διαβασα ότι είναι sold out & rare πια, τελικα πηγα και την παρελαβα….

Ειλικρινα δεν το μετανιωσα  KAΘΟΛΟΥ…. μεταλλικο κουτι!!!! όχι πλαστικουρα, κλειδαρια, παζλ "τιμιο", το "χρυσο" νομισμα νομιζω οοοοολα τα λεφτα, η τραπουλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, ο καταλογος καλος αν και απλο χαρτι, η μπαντανα πολύ ομορφη, οι καρφιτσες με τα οπλα επισης "τιμιες", τα τσιγαροκουτα επισης πολύ ομορφα, αντιθετα ο treasure map δεν θα ελεγα ότι αξιζει…εχει υφη ρiζοχαρτου και ακομα δεν εχω καταλαβει που είναι τι....νομιζω ότι οποιος εχει "πορωθει" με το RDR η collector's είναι must have!!!

Αυτά τα λιγα...ακομα είμαι στην αρχη αλλα ειλικρινα νομιζω ότι είναι ότι καλυτερο εχω παιξει σε αυτή την γενια κονσολων μετα τα ΜGS5, Breath of the wild και το FORZA HORIZON 4....(ξερω ακυρη συγκριση όμως αυτά τα τρια παιχνίδια με εχουν "κρατησει" περισσοτερη ωρα κοντα στο gaming … κατι που ουτε καν το τελευταιο Gears of War ή το UNCHARTED4 δεν τα καταφεραν...)

110  τοσο φτηνη  μηπως λες λιγα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spinemm είπε

Οποιος μπορει να διαθεσει 110Ε θα του προτεινα να παρει την collector's

Η οποια ομως δεν περιλαμβανει το παιχνιδι αρα +60ευρω στην παραπανω τιμη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Η οποια ομως δεν περιλαμβανει το παιχνιδι αρα +60ευρω στην παραπανω τιμη :)

aaaaa ειπα και εγω εκανα τοσο τραγικο λαθος και εδωσα 100 οταν η collectors εχει 110 .Βεβαια ακομα και ετσι εχει  ενα ενδιαφερον δεν μπορω να πω .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...