Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το map που σου δίνει ένας ξεκάρφωτος στο δρόμο λες ;

To αγορασα απο ενα μουσατο φαφλατα για 10$ και ελεγα πως θα   ηταν μουφα  αλλα τελικα ηταν γνησιος .Ειχες και την επιλογη να τον ληστεψεις  για να το παρεις .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Βρηκα θησαυρο απο map me 2  ραβδους χρυσου  ,τις πουλησα και πηρα 1000$ .

Επιτελους γιναμε ανθρωποι να παμε για shopping !

Πωωωωω ρε μάγκα αυτό έκανα χθες πριν πέσω για ύπνο!!! χαχαχ 

Λέω τσάμπα θα τα κλαίω τα 10 ντόλαρς!!!  Αλλα τελικά ήταν σωστός!

Εντάξει, το παιχνίδι είναι χωρίς υπερβολές ότι καλύτερο έχω παίξει ως τώρα!! τα πάντα αλληλεπιδρούν μεταξύ τους και είναι εξαιρετικό το immersion που δίνει!! 

Επίσης συνάντησα εναν που είχε αποδράσει απο την φυλακή και του πυροβόλησα την αλυσίδα στα πόδια και τον ελευθέρωσα, σε αντάλλαγμα μου είπε μια φήμη οτι σε ενα σπίτι νότια της Rhodes είναι ένας που μαζεύει ντόλαρς και τα κρύβει εκεί. Μπήκα μέσα με μπαντάνα στο πρόσωπο και όπλο στο χέρι και άκουσα τον πατέρα να δέρνει τον γιό του (ήταν νέγροι). Πυροβόλησα τον πατέρα και απείλησα τον πιτσιρικά να μου πεί που είναι τα χρήματα... μου είπε με την πρώτη και με εκλιπαρούσε να μην τον σκοτώσω... Τον πυροβόλησα όμως παρόλα αυτά καθώς δεν ήθελα να πάρει εκδίκηση αργότερα η να με καρφώσει στο σερίφη και έπειτα lootαρα όλο το σπίτι φεύγοντας συνολικά με ενα κατοστάρικο και διάφορα άλλα. 

Στον δρόμο προς το Camp σταματάω τον Marlow (Το άλογο μου)... σκέφτομαι για λίγο μήπως δεν έπρεπε να σκοτώσω τον πιτσιρικά... με πιάνουν οι τύψεις... αλλα μετά λέω... Arthur, you are an outlaw - it's survival of the fittest... and the fastest! 

Συνέχισα τον δρόμο προς το camp!

 

Αξία ανεκτίμητη το game!!! Σε σημείο να σε κάνει να μπορείς να διηγήσεις ιστορίες βγαλμένες από random events!!! 

Επεξ/σία από Daemonos
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daemonos είπε

Αξία ανεκτίμητη το game!!! Σε σημείο να σε κάνει να μπορείς να διηγήσεις ιστορίες βγαλμένες από random events!!! 

ναι ρε φίλε !! πρώτη φορά στην ζωή μου το έκανα αυτό και είμαι gamer πάνω απο 30 χρόνια...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daemonos είπε

Πωωωωω ρε μάγκα αυτό έκανα χθες πριν πέσω για ύπνο!!! χαχαχ 

Λέω τσάμπα θα τα κλαίω τα 10 ντόλαρς!!!  Αλλα τελικά ήταν σωστός!

Εντάξει, το παιχνίδι είναι χωρίς υπερβολές ότι καλύτερο έχω παίξει ως τώρα!! τα πάντα αλληλεπιδρούν μεταξύ τους και είναι εξαιρετικό το immersion που δίνει!! 

Επίσης συνάντησα εναν που είχε αποδράσει απο την φυλακή και του πυροβόλησα την αλυσίδα στα πόδια και τον ελευθέρωσα, σε αντάλλαγμα μου είπε μια φήμη οτι σε ενα σπίτι νότια της Rhodes είναι ένας που μαζεύει ντόλαρς και τα κρύβει εκεί. Μπήκα μέσα με μπαντάνα στο πρόσωπο και όπλο στο χέρι και άκουσα τον πατέρα να δέρνει τον γιό του (ήταν νέγροι). Πυροβόλησα τον πατέρα και απείλησα τον πιτσιρικά να μου πεί που είναι τα χρήματα... μου είπε με την πρώτη και με εκλιπαρούσε να μην τον σκοτώσω... Τον πυροβόλησα όμως παρόλα αυτά καθώς δεν ήθελα να πάρει εκδίκηση αργότερα η να με καρφώσει στο σερίφη και έπειτα lootαρα όλο το σπίτι φεύγοντας συνολικά με ενα κατοστάρικο και διάφορα άλλα. 

Στον δρόμο προς το Camp σταματάω τον Marlow (Το άλογο μου)... σκέφτομαι για λίγο μήπως δεν έπρεπε να σκοτώσω τον πιτσιρικά... με πιάνουν οι τύψεις... αλλα μετά λέω... Arthur, you are an outlaw - it's survival of the fittest... and the fastest! 

Συνέχισα τον δρόμο προς το camp!

Αξία ανεκτίμητη το game!!! Σε σημείο να σε κάνει να μπορείς να διηγήσεις ιστορίες βγαλμένες από random events!!! 

χαχαχα το ιδιο ακριβως  εκανα και εγω ρε συ στην καλυβα  με την διαφορα πως μετα δεν ειχα τυψεις !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χθες σε μια φάση που αναγκάζομαι να σκοτώσω έναν πάνω στα βουνά και πριν προλάβω να τον κρύψω με βλέπει κάποιος μάρτυρας.

Μπαμ, τον καθαρίζω και αυτόν, άντε να κρύψω και αυτόν, με βλέπει άλλος.

Καβαλάω το άλογο τον κυνηγάω, μπαμ και αυτός, με βλέπει άλλος, πάλι κυνήγι, πάλι τα ίδια.

Κάποια στιγμή, αφού έχω ξεπαστρέψει 4-5 μάρτυρες μου λένε τα παιδιά μου που παρακολουθούν: «αμάν ρε μπαμπά, μην τους σκοτώσεις όλους!» και την κοπανάω όσο γίνεται πιο μακριά, με καπνισμένες κάνες και καμία τύψη που άφησα ορφανά τόσα αμερικανάκια :D

 

 

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Αυτό που καμιά φορά δεν ταϊζει το άλογο, συμβαίνει και σε κάναν άλλο ;

Είσαι σε κίνηση;

Αν ναι, απλά χρειάζεται να σταθείς ένα λεπτό και να το ταΐσεις.

Μετά συνεχίζεις κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dolph είπε

Είμαι χθες σε μια φάση που αναγκάζομαι να σκοτώσω έναν πάνω στα βουνά και πριν προλάβω να τον κρύψω με βλέπει κάποιος μάρτυρας.

Μπαμ, τον καθαρίζω και αυτόν, άντε να κρύψω και αυτόν, με βλέπει άλλος.

Καβαλάω το άλογο τον κυνηγάω, μπαμ και αυτός, με βλέπει άλλος, πάλι κυνήγι, πάλι τα ίδια.

Κάποια στιγμή, αφού έχω ξεπαστρέψει 4-5 μάρτυρες μου λένε τα παιδιά μου που παρακολουθούν: «αμάν ρε μπαμπά, μην τους σκοτώσεις όλους!» και την κοπανάω όσο γίνεται πιο μακριά, με καπνισμένες κάνες και καμία τύψη που άφησα ορφανά τόσα αμερικανάκια :D

Είσαι σε κίνηση;

Αν ναι, απλά χρειάζεται να σταθείς ένα λεπτό και να το ταΐσεις.

Μετά συνεχίζεις κανονικά.

Αυτό βέβαια που εμφανίζονται μάρτυρες στην μέση του πουθενά πρέπει να είναι και λίγο εσκεμμένο και καλά να μην μπορείς να σκοτώνεις έτσι όποιον βλέπεις αβέρτα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτες καταφερα και τα πρωτα perfect pelt σε λαγο και σκιουρο και τα εκανα mail  για  ενα side quest.Μην κανετε το λαθος ομως και τα γδαρατε  για το συγκεκριμενο q  γιατι δεν τα  θελουν ολοκληρα τα ζωα στο ταχυδρομειο  εγω το εμαθα με τον ασχημο τροπο...

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Χτες καταφερα και τα πρωτα perfect pelt σε λαγο και σκιουρο και τα εκανα mail  για  ενα side quest.Μην κανετε το λαθος ομως και τα γδαρατε  για το συγκεκριμενο q  γιατι δεν τα  θελουν ολοκληρα τα ζωα στο ταχυδρομειο  εγω το εμαθα με τον ασχημο τροπο...

Δηλαδή? δεν θέλει το perfect pelt?! Επίσης έχω μια απορία, για να κάνεις τις αναβαθμίσεις στο satchel, πρέπει να έχεις πάνω σου τα υλικά η τα μετράει και όταν κάνεις donate?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Δηλαδή? δεν θέλει το perfect pelt?! Επίσης έχω μια απορία, για να κάνεις τις αναβαθμίσεις στο satchel, πρέπει να έχεις πάνω σου τα υλικά η τα μετράει και όταν κάνεις donate?!

Θελει ολοκληρο το ζωο που εχει πανω του το perfect pelt  γιατι τα βαλσαμωνουν αυτοι απο το q.

Τα κανεις donate    για craft εχει  ξεχωριστη επιλογη  για αυτο .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dolph είπε

Είσαι σε κίνηση;

Αν ναι, απλά χρειάζεται να σταθείς ένα λεπτό και να το ταΐσεις.

Μετά συνεχίζεις κανονικά.

Όχι, συμβαίνει όταν είμαι ακίνητος πάνω στο άλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...