Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Στο one x με 4κ tv παθαινεις εγκεφαλικο.αν σου κρυψουν το μηχανημα και βλεπεις μονο tv,και σου που ειναι αυτο που θα βγαλουν το 2020 θα το πιστεψεις.τρομερη δουλεια μπραβο τους.

Έχω 2 Xbox one το κανονικό και το S. Έχω και το PS4 το κανονικό. Περίμενα να βγει το PS4 Pro Bundle να το πάρω να χαρώ την 65άρα OLED μου επιτέλους. Τώρα που βλέπω συγκριτικά όμως με βλέπω με τρίτο  Xbox ......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, PDS13 είπε

Βγαζει 7,8 στο user score...lol

Αφου μπηκαν αυτοι που (δεν εχουν το παιχνιδι) και δεν μπορουν να το παιξουν.Και του ριχνουν μηδενικα.Αλλο ένα τρελο παράδειγμα που δεν πρεπει πια να κοιτας τοσο στα σοβαρα  πια το συγκεκριμενο σαιτ.Ευτυχως που υπαρχει και το opencritic (που είναι μακραν ανωτερο πια σε αυτο το κομματι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

 Το user score στο μετακριτικ,ειναι ο πραγματικος καρκινος του συγχρονου  gaming.Για εμενα κακως υπαρχει ακομα εκει περα.

Ολα τα site που εχουν user score δε θα πρεπει να υπαρχουν. Ολοι οι και καλα γραφουν τις αερολογιες τους και ο κοσμος ψαρωνει. 

steam reviews, myanimelist πραγματικα τα σιχαινομαι και δεν μπαινω καν στον κοπο να τα κοιταξω

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Βγαζει 7,8 στο user score...lol.... με 10δες μηδενικα!

Ε καλα αυτα ειναι trolls και salty pc gamers.. :P 

Δεν το εχω ξεκινησει ακόμα για να εχω γνωμη, να δεχθω οτι τα expectations ειναι στο θεο και απλα δεν σταθηκε στο υψος αυτών αλλα ενταξει αντικειμενικα κατω απο 7.5-8.0/10 το θεωρώ απολύτως απίθανο να αξίζει.

Ο μονος τροπος αλλα δύσκολος να περιορίσεις αυτο το φαινόμενο ειναι κατι σαν verified purchase και με τον αριθμό ωρών που εχει παιξει ο καθενας, οπως στο steam για παράδειγμα που μπορεις να δεις ποσες ωρες εχει στο game. Πολυ πιο δυσκολο να μπεις στη διαδικασια να τρολλαρεις ετσι.

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Ολα τα site που εχουν user score δε θα πρεπει να υπαρχουν. Ολοι οι και καλα γραφουν τις αερολογιες τους και ο κοσμος ψαρωνει. 

Γενικα ουτε και το συγκεκριμενο σαιτ,.Απορω  με πιον γνωμονα αφηνει να παιρνανε τέτοιες βαθμολογιες χωρις εκτεριωμενη αποψη?Απλα για γελια και για κλαματα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/10/2016 στις 9:38 ΜΜ, JohnVani18 είπε

 

Μην το λες, Μια χαρά παίζει, ακόμα και το online τώρα που έκαναν πατς τα bugs (EDIT: Σρυ τώρα είδα ποτέ το έγραψες) 

Επεξ/σία από Σάββας Αϊδινίδης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Ισχύει και το ανάποδο: οι ξενέρωτοι στο metacritic που βάζουν 0/10 σε ένα game με οχτώ χρόνια development και bugdet ταινίας του Χόλιγουντ...

Μα και βεβαια ναι, το 1/10 ειδικα (δεν ξερω κατα ποσο υπαρχει, δεν με ενδιαφερει να το ψαξω) ειναι τραγικο λαθος. Το συστημα τους θα επρεπε να απορριπτει αυτοματα βαθμολογιες που ειναι εμφανος εκτος κλιμακας. Εδω και επαγγελματιες εκπαιδευμενοι κριτικοι στον αθλητισμο αφαιρουν τις ακραιες βαθμολογιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη δε θελω να ρισκάρω και δε ψηνομαι να παιζω 25 fps αναμενω για rdr2-pc edition και επενδυω για Ghost of Tsushima ;)

Και παιδια το οτι ενα παιχνιδι φτιάχνεται 50 χρονια ή 450 χρονια δε σημαινει απαραιτητα οτι πρωτον ειναι υποχρεωτικο να αρεσει σε ολους ουτε ουτε να ειναι και καλο

Εγω σε αντίθεση με καποιους αλλους εμπιστεύομαι περισσότερο το user score παρα τα πληρωμένα reviews απ το καθε ενα. Ps4=exclusives, τι να κανουμε θα το παιξω 60αρι και native 4k οταν βγει σε pc με καμια 2080 ti και αγιος ο Θεος 😎

Screenshot_20181026-190310_Chrome.jpg

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν άντεξα και μιας και έρχεται και σκ τσίμπησα τελικά την απλή έκδοση , ελπίζω να γεμίσει αρκετές ώρες διασκέδασης το παιχνίδι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SPANK είπε

Τελικά δεν άντεξα και μιας και έρχεται και σκ τσίμπησα τελικά την απλή έκδοση , ελπίζω να γεμίσει αρκετές ώρες διασκέδασης το παιχνίδι

Ησουν αδυναμος χαρακτηρας απο μικρος, σε θυμαμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sbartsa είπε

Όπως το πες. Εγώ παίρνω ps4 μόνο και μόνο για αυτο( νταξ και για gow)

Ακριβως ιδια φαση...Θα παρω ps4 για RDR,GOW,LOU,Horizon και οτι βγει μετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζω ρε μάγκες... Έχω χαζέψει εντελώς.

Τι έχουν φτιάξει οι θεοί; Τι ζωντανός κόσμος είναι αυτός; Τι μουσικάρα, τι gameplay, τι γραφικά...

Μάγκες όποιος διστάζει ακόμα, να τρέξει να το αγοράσει το συντομότερο, μιλάμε για το καλύτερο παιχνίδι των τελευταίων χρόνων! 

48 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Screenshot_20181026-190310_Chrome.jpg

Αλήθεια γράφτηκε τέτοιο Review; GTA V Mixed with Assassins Creed; Είτε είναι κομπλεξικός που έγραψε απλά για να δυσφημήσει το παιχνίδι είτε είναι εγκεφαλικά νεκρός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

 

Αλήθεια γράφτηκε τέτοιο Review; GTA V Mixed with Assassins Creed; Είτε είναι κομπλεξικός που έγραψε απλά για να δυσφημήσει το παιχνίδι είτε είναι εγκεφαλικά νεκρός.

Aφου ξερουν καλυτερα οι random users  !

Με τοσα ψυχοπαθολογικα εκει εξω και την ανωνυμια του διαδικτυου ειμαι απολυτα σιγουρος ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε μην κοιτατε user reviewwwsss:p

Ακου 3 σε παιχνιδι rockstar! Ακομα και στο χειροτερο παιχνιδι που εχω παιξει ποτε δεν ξερω αν θα εβαζα 3. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...