Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

85  εχει η special edition απο public  ,σιγα την διαφορα ...

Ναι αλλά έχει 70 η κανονική. Και σκρουτζ έχει ξερωγω 55? Ε όχι και 100 για ένα παιχνίδι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ναι αλλά έχει 70 η κανονική. Και σκρουτζ έχει ξερωγω 55? Ε όχι και 100 για ένα παιχνίδι. 

Για την  special ρωτησες πριν για αυτο το εφερα σαν παραδειγμα .

Δεν ειναι 100 για ενα παιχνιδι,   δινει καποια πραγματα επιπλεον  και αποστολες στο main story + steelbook .Oι συλλεκτικες εκδοσεις παιχνδιων  που περιλαμβανουν και φιγουρες στοιχιζουν αρκετα παραπανω απο 100 .

Αν θες απλα και μονο το "παιχνιδι " οπως λες παρε την πιο φτηνη εκδοση απο Σκρουτζ που θα βρεις ,προφανως .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, SPANK είπε

Φαντάζομαι ότι εκτός από το κυρίως story / missions θα υπάρχουν και αρκετά ακόμη πράγματα να κάνεις πέρα της βασικής ιστορίας

 

42 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Είναι όλα εξίσου σημαντικά λένε, όπως ήταν και στο Witcher 3.

Αν πλησιάσει έστω τα side missions του Witcher 3 θα είμαι υπερευχαριστημένος. Το τελευταίο είχε απίστευτα δουλεμένες δευτερεύουσες αποστολές, με σενάριο, ανατροπές, ακόμα και chain stories. Σε side missions!

Δεν έκανε κοιλιά πουθενά. Ανέβασε πολύ ψηλά τον πήχη. Έβλεπα τα 50άωρα των completion guides για το κύριο story και γελούσα όταν εγώ είχα φτάσει ήδη τις 120 ώρες και ήμουν ακόμα στη μέση του κανονικού παιχνιδιού.

Δεν περιμένω κάτι λιγότερο από το RDR2.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Red Dead redemption 3 κατηγοριες ανθρωπων δεν το θελουν.

1)Οσοι δεν τους αρεσει το setting με τους cowboy(Προσωπικα το προτιμαω 20φορες περισσοτερο απο αυτο του GTAV).

2)Οσοι δεν εχουν χρονο για μεγαλα σε εκταση και φυσικα διαρκεια παιχνιδια.

3)Οσοι εχουν μονο pc(ή switch)υπο την εννοια οτι δεν μπορουν να το παιξουν.

28 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ναι αλλά έχει 70 η κανονική. Και σκρουτζ έχει ξερωγω 55? Ε όχι και 100 για ένα παιχνίδι. 

Εχει γραφτει και πιο πισω απειρες φορες οτι η Ultimate edition αντικειμενικα μιλωντας ειναι ντροπη για τα χρηματα που ζηταει.

100ευρω για εκδοση με 3-4αποστολες και ενα steelbook προφανως και ειναι για γελια.Ισως η ακριβοτερη steelbook εκδοση που εχει κυκλοφορησει σε αυτη την γενια(με την κακη εννοια),βεβαια ο καθενας εχει δικαιωμα αν θελει να την αγορασει φυσικα,το παραπανω ειναι καθαρα σχολιο απο πλευρας value for money.

Απο την στιγμη που υπαρχει η απλη εκδοση στα μισα χρηματα,δεν υπαρχει προβλημα,διαλεγεις αυτην οπως βλεπεις οτι κανει και αρκετος κοσμος,το ιδιο παιχνιδι θα απολαυσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Που μένεις? Έρχομαι εγώ να σου φτιάξω cafe! :P

αν φτιαχνεις καλο καφε περνα και απο μενα ! θα σε αφησω να παιξεις και ενα δεκαλεπτο!! :P:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση επειδή σκέφτομαι να το πάρω σε δισκάκι και όχι digital (λόγω των 20 euro καπέλο) , χρειάζεται και το δισκάκι μετά για να παίξει η το κάνει όλο εγκατάσταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SPANK είπε

Ερώτηση επειδή σκέφτομαι να το πάρω σε δισκάκι και όχι digital (λόγω των 20 euro καπέλο) , χρειάζεται και το δισκάκι μετά για να παίξει η το κάνει όλο εγκατάσταση ?

To physical ερχετε με δύο δισκάκια: 1 για intstall και το άλλο για να τρέχεις το παιχνίδι. Το κάνει όλο εγκατασταση αλλα θα χρειάζετε παντά το δισκακι για να παίξεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας καταπληκτικός λόγος για τον οποίο δεν αγοράζω ποτέ δισκάκια και ψάχνω digital μόνο σε προσφορές (που είναι αρκετά συχνές) ή κοιτάω stores εκτός του Ευρωπαϊκού PS4/X1. Όπως έγραψα και πιο πάνω το RDR2 μου ήρθε γύρω στα 47-48 ευρώ από US PSN store.

48 λεπτά πριν, Fulgore είπε

To Red Dead redemption 3 κατηγοριες ανθρωπων δεν το θελουν.

1)Οσοι δεν τους αρεσει το setting με τους cowboy(Προσωπικα το προτιμαω 20φορες περισσοτερο απο αυτο του GTAV).

2)Οσοι δεν εχουν χρονο για μεγαλα σε εκταση και φυσικα διαρκεια παιχνιδια.

3)Οσοι εχουν μονο pc(ή switch)υπο την εννοια οτι δεν μπορουν να το παιξουν

1) +1000, με το πρώτο RDR1 έφαγα τρελό σκάλωμα και για χάρη του παράτησα το GTA4 που έπαιζα εκείνο το καιρό. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι προσφέρει πολύ μεγαλύτερη ευχαρίστηση από οποιοδήποτε GTA, ακόμα και από το 5. Το ίδιο ισχύει και με το RDR2 φυσικά.

2) Η αλήθεια είναι πως για να κάτσεις να παίξεις τέτοιο παιχνίδι με την ησυχία σου πρέπει να είσαι τουλάχιστον φοιτητής. Προσωπικά όμως δεν με ενδιαφέρει όσο χρόνο και να μου πάρει. Δεν παίζω για να το τελειώσω ή για να πάρω το Χ achievement. Παίζω για να διασκεδάσω και να περάσω την ώρα μου.

3) Θέλω να πιστεύω πως δεν υπάρχει κόσμος που θεωρεί εαυτόν "gamer" αλλά δεν καταδέχεται να αγοράσει μια ταπεινή κονσόλα για να παίζει τέτοια επικά παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα και γελαω με την τελειοτητα. μολις το βαλετε ολοι θα σταματησουν και οι συζητησεις στο Thread. δε σου αφηνει κανενα περιθωριο για συζητησεις. 10αρα τσακιστη

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εντάξει, το παιχνίδι είναι υπερπαραγωγή. Είναι ίσως το παιχνίδι που από μόνο του θα πουλήσει κονσόλες λόγω του ότι δεν υπάρχει για pc ακόμα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το τελείωσα.

Καταπληκτικό.

Δεν έχω λόγια.

Μην περιμένετε κάτι άλλο, το είπα ότι δεν έχω λόγια.

Spoiler

Αφήστε με να κάνω κι εγώ μια πλάκα, στον πόνο μου που δεν το έχω βάλει ακόμα για εγκατάσταση.

 

Επεξ/σία από dolph
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To public πάντως τίμησε τις προπαραγγελιες της special edition και τις έφερε στην ώρα τους ακόμα και στην μικρή επαρχιακή πόλη που είμαι. Μάλιστα είχαν πολλά κομμάτια κρατημένα από παραγγελίες και μου είπαν πως από το πρωί έφυγαν άλλα τόσα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...