Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ειχα παθει καταθλιψη αν αυριο ενω βγαινει το επος εγω τρωγομουνα με τα λυσακα μου για 1-3 frames. τι να πω. διασκεδαστε παιδια. μην προκαλειται ψυχολογικα προβληματα στον εαυτο σας για τετοια ζητηματα. ειναι το rdr2. και σε tv με κωλο παιζει να το παιζα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

23 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Aν και δεν θα παιξω σημερα γιατι με κοβω να ξημερωνω θα δω μονο την  εισαγωγη 

43548787_179529902931066_800372232260943872_n.jpg

44738011_403360116870216_790489959189446656_n.jpg

Στο Xbox ξέρω 100% οτι αν βγάλεις offline την κονσόλα το disk install γίνεται ΠΟΛΥ πιο γρήγορο. Μην σε πάρω στον λαιμό μου, ας πει και κάποιος για το PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις κουτατες που θα παραλαβουν οσοι το εχουν παραγγειλει για αυριο θα υπαρχουν τα preorder bonus?  The War Horse • The Outlaw Survival Kit • Cash Bonus for Red Dead Redemption 2 Story Mode • Bonus GTA$500,000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Στις κουτατες που θα παραλαβουν οσοι το εχουν παραγγειλει για αυριο θα υπαρχουν τα preorder bonus?  The War Horse • The Outlaw Survival Kit • Cash Bonus for Red Dead Redemption 2 Story Mode • Bonus GTA$500,000

Εχουν μεσα χαρτακια με κωδικους .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, katman2000 είπε

Γνωριζει κανεις γιατι στο σκρουτζ εχουν βαλει καπελο 4-5 ευρω σε σχεση με αλλα παιχνιδια?

Γιατι δεν εχει καμμια σχεση με τα αλλα παιχνιδια ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, katman2000 είπε

Γνωριζει κανεις γιατι στο σκρουτζ εχουν βαλει καπελο 4-5 ευρω σε σχεση με αλλα παιχνιδια?

Γιατι οπως και με το gta v προβλεπω να πιουν το αιμα στη τιμη, για να μη πω πως με τις κριτικες που βλεπω θα ανεβει περισοτερο η τιμη του μετα το release παρα τωρα οσοι το πηραν σε preorder.

Aντε σε 1 χρονο να παει στα 45-50 και αν.. οπως το κοβω. Εγω παντως αν δε κρατηθω και το τσιμπησω τελικα αυριο την εκανα την αποσβεσουλα μου, τερματισα σε 1 μερα το spiderman μιας και μετα ηταν αχρηστο και το πουλησα οποτε θα μου βγει περιπου 15 ευρω στη πραξη 😎

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, katman2000 είπε

ok ευχαριστω για τις απαντησεις απλα μου εκανε εντυπωση γιατι μεχρι και το cod που πουλανε σαν ζεστα κουλουρια το εχουν στο πενηνταρικο.

Όταν το παίξεις, θα καταλάβεις αδερφέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, katman2000 είπε

Γνωριζει κανεις γιατι στο σκρουτζ εχουν βαλει καπελο 4-5 ευρω σε σχεση με αλλα παιχνιδια?

Η ζήτηση είναι (και θα είναι) τέτοια που τους παίρνει να ανεβάσουν την τιμή του παιχνιδιού. 

48 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Aντε σε 1 χρονο να παει στα 45-50 και αν.. οπως το κοβω. Εγω παντως αν δε κρατηθω και το τσιμπησω τελικα αυριο την εκανα την αποσβεσουλα μου, τερματισα σε 1 μερα το spiderman μιας και μετα ηταν αχρηστο και το πουλησα οποτε θα μου βγει περιπου 15 ευρω στη πραξη 😎

Και τι ακριβώς θα κερδίσεις; Δεν κάθεσαι απλά να διαβάσεις την ιστορία Online να μην μπαίνεις και σε έξοδα; Είναι σαν να μου λες ότι θα αγοράσεις το Skyrim ή το Witcher 3, θα τελειώσεις όπως όπως το βασικό παιχνίδι και θα το πουλήσεις.

Και; Τι ακριβώς θα έχεις καταφέρει εκτός από μια τρύπα στο νερό; 

Υπάρχουν παιχνίδια που τα παίζεις 1-2 μέρες και τα βάζεις στο ράφι και παιχνίδια όπως το RDR2 τα οποία απαιτούν από τον παίκτη πολλές ώρες για να ξεδιπλώσουν το περιεχόμενο τους. Βέβαια στο τέλος εσύ αποφασίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Υπάρχουν παιχνίδια που τα παίζεις 1-2 μέρες και τα βάζεις στο ράφι και παιχνίδια όπως το RDR2 τα οποία απαιτούν από τον παίκτη πολλές ώρες για να ξεδιπλώσουν το περιεχόμενο τους. Βέβαια στο τέλος εσύ αποφασίζεις.

Μα ακριβως αυτο λεω, το εγραψα και στο αναλογο topic, το spiderman ηταν καλο για ενα fast playthrough το main story και μετα ραφι, ολα τα υπολοιπα (εκτος main story) ηταν πιο βαρετα και απ το θανατο, γνωμη μου βεβαια, και μαλιστα ημουν ηδη στο 70% εδω και κανα μηνα που το παιζω γιατι επαιζα πολυ περιστασιακα λογω ελλειψης χρονου, οποτε το κανω ενα rushed να τελειωνουν και κατι τελευταια missions να ξεμπερδευω και να πιασω το red dead που φυσικα εκει το βλεπω να ασχολουμε για κανα χρονο μιας και δε νομιζω να με συγκινησει ευκολα και συντομα κατι περισοτερο για να το παρατησω.

Και ακομη και να το βαρεθω μετα απο πολυ καιρο που δεν το βλεπω,  αυτο το game θα παει σε χρυσο ραφι. 

Δε παιζω βιαστικα τα παιχνιδια, απλως δινω σε καθε παιχνιδι το χρονο που του αναλογει, αλλα αξιζουν 1 εβδομαδα και αλλα αξιζουν ακομη και χρονια γιατι εχουν να σου προσφερουν ''απειρο υλικο''(βλεπε rdr2) ;)

*

 

111.png

 

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Μα ακριβως αυτο λεω, το εγραψα και στο αναλογο topic, το spiderman ηταν καλο για ενα fast playthrough το main story και μετα ραφι, ολα τα υπολοιπα (εκτος main story) ηταν πιο βαρετα και απ το θανατο, γνωμη μου βεβαια, και μαλιστα ημουν ηδη στο 70% εδω και κανα μηνα που το παιζω γιατι επαιζα πολυ περιστασιακα λογω ελλειψης χρονου, οποτε το κανω ενα rushed να τελειωνουν και κατι τελευταια missions να ξεμπερδευω και να πιασω το red dead που φυσικα εκει το βλεπω να ασχολουμε για κανα χρονο μιας και δε νομιζω να με συγκινησει ευκολα και συντομα κατι περισοτερο για να το παρατησω.

Και ακομη και να το βαρεθω μετα απο πολυ καιρο που δεν το βλεπω,  αυτο το game θα παει σε χρυσο ραφι. 

Δε παιζω βιαστικα τα παιχνιδια, απλως δινω σε καθε παιχνιδι το χρονο που του αναλογει, αλλα αξιζουν 1 εβδομαδα και αλλα αξιζουν ακομη και χρονια γιατι εχουν να σου προσφερουν ''απειρο υλικο''(βλεπε rdr2) ;)

*

111.png

 

Δεκτό, μάλλον δεν κατάλαβα σωστά τι εννοούσες στο προηγούμενο μήνυμα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταλαβαινει κανεις ποσο αστειες ειναι οι τοποθετησεις για το ποσο καλο ειναι το rdr2 την στιγμη που με βεβαιοτητα αυτος που κανει την δηλωση ειναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ αδυνατον να εχει παιξει πανω απο ελαχιστες ωρες το παιχνιδι αν οχι καθολου;
Νομιζω οτι το καλυτερο παιχνιδι της ζωης μου ειναι το RDR3 και θα παιζω για 15χρονια οπου θα το παρατησω για να παιξω το αλλο επος Metroid 7 samus transgender edition. Τι παιχνιδαρες ειναι αυτες ρε;

Επεξ/σία από orck
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...