Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εχετε κοντα σας Γερμανο και βολευει παρτε τους τηλ  μηπως εχουν στο καταστημα τους κανενα τεμαχιο διαθεσιμο ,ετσι εκανα και εγω και το πηρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, prince93 είπε

Και εμενα στο επεξεργασια ειναι κολλημενο και εχει που το παραγγειλα απο την πρωτη μερα που το εβαλαν στο σαιτ τους

Το confusing asf είναι οτι οι προ-παραγγελίες που είχανε, έγινες 2-3 μέρες πρίν (αποτι μου είπε το παλικάρι). Τα κάναν λίγο μπέρδεμα, αλλά θέλω να πιστεύω πως αύριο θα το έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιστροφη στα του παιχνιδιου, για πειτε καμια γνωμη, λετε να πεσει κανα 15-20 ευρω κατω η τιμουλα στα black friday που ειναι και κοντα?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αν εχετε κοντα σας Γερμανο και βολευει παρτε τους τηλ  μηπως εχουν στο καταστημα τους κανενα τεμαχιο διαθεσιμο ,ετσι εκανα και εγω και το πηρα .

Για την ιστορία (αφού πλέον δεν έχει και καμία σημασία), ρώτησα σε 3 Γερμανούς που έχω εδώ σε μένα. Όλοι έδιναν μόνο την Ultimate (από 1 τεμάχιο ο καθένας είχε). Μόνο ένας φαίνονταν να διέθετε και την απλή έκδοση, όμως στο ταμείο μου είπαν ότι "το κουτί είναι άδειο". Αλήθεια; Ψέματα; Αυτοί γνωρίζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Επιστροφη στα του παιχνιδιου, για πειτε καμια γνωμη, λετε να πεσει κανα 15-20 ευρω κατω η τιμουλα στα black friday που ειναι και κοντα?

Με τιποτα τοσο συντομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ουτε digital? 🤔

Digital πιθανοτατα το Πασχα θα πεσει -33% οπως με τα περισσοτερα. Εχουμε και winter sales μπορει να πεσει ενα 20%

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, orck είπε

Λοιπον, σε ποσες ωρες θα ανεβει στις αγγελιες το πρωτο παιχνιδι για πωληση;
 

Το έλεγα προχτές με έναν φίλο μου, ότι το hype έχει τραβήξει πολύ κόσμο να το πάρει, που δεν αντέχουν τα open world. Πιστεύω σε 3 με 4 μέρες θα ανέβουν μερικές αγγελίες δειλά δειλά. Ότι αγγελία ανέβει σε ώρες μετά την κυκλοφορία, θα είναι καθαρά μαυραγορίτικη. 

15 λεπτά πριν, shadowlike είπε

δηλαδής όποιος έχει την physical δε μπορεί να παίξει μέχρι της 12:00 ;

Μία χαρά μπορεί. Δεν είναι always online παιχνίδι για να περιμένεις σερβερ να ανοίξουν, τουλάχιστον το campaign του. 

Επεξ/σία από DarthGRE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Επιστροφη στα του παιχνιδιου, για πειτε καμια γνωμη, λετε να πεσει κανα 15-20 ευρω κατω η τιμουλα στα black friday που ειναι και κοντα?

Ουτε ενα ευρώ δεν θα πεσει, το digital το πολύ να το ρίξουν ελάχιστα για τα ματια του κόσμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...