Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, fr4ntic είπε

Βλέπεις ταινία μέχρι να γίνει το install 😜
 

Τόσο πολύ; 

Ευτυχώς που έχει ματς το βράδυ, να περάσει κάπως η ώρα 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Ναι οκ. 

η απορία μου είναι και για αυτές τις κονσόλες

Σπανια παντως πεφτουν κατω από τα 25.Στις ανοιχτες περιοχες είναι  και εκει 30.Αντιθετα σε xbox one x  και ps4 pro,το παιχνιδι τρεχει στα 30 .Εκτος από μερικες πτωσεις μονο στην εκδοση του ps4 pro στις μεγαλες πολεις.Οχι όμως κατω από τα 28 φρειμς.Αντιθετα σε   xbox one x το παιχνιδι  τρεχει ακατέβατα 30 φρειμς λοκ παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Σπανια παντως πεφτουν κατω από τα 25.Στις ανοιχτες περιοχες είναι  και εκει 30.Αντιθετα σε xbox one x  και ps4 pro,το παιχνιδι τρεχει στα 30 .Εκτος από μερικες πτωσεις μονο στην εκδοση του ps4 pro στις μεγαλες πολεις.Οχι όμως κατω από τα 28 φρειμς.Αντιθετα σε   xbox one x το παιχνιδι  τρεχει ακατέβατα 30 φρειμς λοκ παντου

εγώ άλλο ρώτησα. όταν πέφτει στα 28 μήπως στην ουσία δείχνει 15;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη τελικη ρε παιδια ας μας πει καποιος που εχει παιξει σε pro, στη πραξη τη καταλαβαινει αυτη την έρημη διαφορα απο 30 σε 27-28 και ρωταω εγω τωρα μηπως αυτη τη μεγαλη διαφορα στα textures που βλεπουμε στα βιντεο δε θα τη καταλαβει καποιος που παιζει σε 1080p?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

εγώ άλλο ρώτησα. όταν πέφτει στα 28 μήπως στην ουσία δείχνει 15;

Αυτό που λες εσυ δεν είναι  το φαινομενο  frame rate ,αλλα το φαινομενο  frame pacing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Στη τελικη ρε παιδια ας μας πει καποιος που εχει παιξει σε pro, στη πραξη τη καταλαβαινει αυτη την έρημη διαφορα απο 30 σε 27-28 και ρωταω εγω τωρα μηπως αυτη τη μεγαλη διαφορα στα textures που βλεπουμε στα βιντεο δε θα τη καταλαβει καποιος που παιζει σε 1080p?

Με αυτό που ειδα στο  digital foundry,το παιχνιδι μια χαρα τρεχει και στο ps4 pro.Αν ειχες το απλό θα σου φαινοταν πιο πολύ αυτό το φαινομενο.Δεν νομιζω να σε εχνοχλησει τοσο πολύ στο ματι αυτό το πραγμα.Οπως ειπε και ένα άλλο παιδι,εδω παιζαμε  witcher 3  κοντα στα 15 φρειμς( σε μερικες περιοχες) και δεν λεγαμε τιποτα ,στο απλο  ps4.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Αυτό που λες εσυ δεν είναι  το φαινομενο  frame rate ,αλλα το φαινομενο  frame pacing.

Δεν κολλάω στους όρους.

Είναι φαινόμενο του V-SYNC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, postfire είπε

παιξτο βρε στο προ μια χαρα θα ειναι να το ευχαριστηθεις το παιχνιδι

Δε ξερω ρε συ postfire το ψηνω ασχημα, αλλα εχω ενδοιασμούς, κατσε να μας πουνε κι εδω μερικοι που εχουν παιξει στη πραξη αν τρεχει καλα γιατι και απ τα βιντεο δε μπορεις να βγάζεις συμπέρασμα στο 100% και βλεπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Δεν κολλάω στους όρους.

Είναι φαινόμενο του V-SYNC

Δεν ανεφεραν πουθενα το συγκεκριμενο  φαινομενο στην αναλυτικη τους τεχνικη παρουσιαση,.Μονο τα   frames drops αναλυσανε

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Δε ξερω ρε συ postfire το ψηνω ασχημα, αλλα εχω ενδοιασμούς, κατσε να μας πουνε κι εδω μερικοι που εχουν παιξει στη πραξη αν τρεχει καλα γιατι και απ τα βιντεο δε μπορεις να βγάζεις συμπέρασμα στο 100% και βλεπουμε!

Πριν σου εγραψα ένα κατεβατο δεν το ειδες?Μια χαρα παιζει στο ps4 pro.

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Δεν ανεφεραν πουθενα το συγκεκριμενπ φαινομενο στην αναλυτικη τους τεχνικη παρουσιαση,.Μονο τα   frames drops αναλυσανε

αυτό ούτε ποτέ στο pc το αναφέρουν.Και δεν το λέω για το συγκεκριμένο παιχνίδι αλλα πιστεύω σε όλα τα παιχνίδια ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

αυτό ούτε ποτέ στο pc το αναφέρουν.Και δεν το λέω για το συγκεκριμένο παιχνίδι αλλα πιστεύω σε όλα τα παιχνίδια ισχύει

Αν εχεις ps4 pro  η  xbox one x  το παιχνιδι το παιζεις στην καλυτερη του εκδοση,.Με λιγα λογια αυτό το συμπερασμα βγηκε από το αναλυτικο τους βιντεο πανω στο τεχνικο κομματι.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...