Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, postfire είπε

οποιος ψαχνει εχει κομματια στο astrongameclub

αν δεν επιτρεπεται που ανεφερα καταστημα να διαγραφη

ευχαριστω

εγώ πάντως που τους έριξα τηλέφωνο πριν καμία ώρα μου είπαν από αύριο 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπον παραγγειλα και την ultimate  απο Γερμανο   ,την special apo public ( ακομα ειναι σε εκτεταμενη αναζητηση ) και στο πλαισιο την απλη η οποια ειναι καθοδον για το καταστημα .Αυτη ειναι και η σειρα που θα προτιμησω αν ερθουν ολες .Αλλιως οτι κατσει ,deadline εχω το πρωι του Σαββατου καθως Παρασκευη δεν θα μπορεσω να παιξω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Χαοτικη διαφορα στο one x, λες και παιζεις last gen και next gen σε καποια φαση στο βιντεο ειναι τερμα θολο στο pro.

 

32 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Πολύ πιο καθαρά τα textures στο One X.

Ρε παιδια τωρα σοβαρα, βλεπετε τοσο μεγαλες διαφορες; Εχουν προβλημα τα ματια μου που βλεπω ελαχιστες μικροδιαφορες; Και αυτες ειναι μονο ορατες μονο οταν βλεπω τις δυο εικονες διπλα-διπλα
Σοβαρα το λεω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ λίγο το 97 για τέτοιο παιχνίδι, 10 ώρες ακόμα...

ps: λιγότερα από 30fps είχε και το Witcher 3 αλλά δεν με εμπόδισε από το να γράψω 200+ ώρες και να το χαρακτηρίσω ένα από τα 2-3 καλύτερα παιχνίδια της 30ετίας.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, orck είπε

Ρε παιδια τωρα σοβαρα, βλεπετε τοσο μεγαλες διαφορες;

Κι ομως υπαρχουν τοσο μεγάλες διαφορες και ειναι λογικο να μη τις παρατηρείς αν παιζεις συνεχεια σε playstation γιατι μετα απο ενα σημειο το ματι συνηθίζει, οχι ομως και τα framedrops απο 30 βουτια στα 25-26 αυτα δε συνηθίζονται, οτιδηποτε κατω απο τα 30 ειναι απλα unplayable.

Για να πω την αληθεια δεν περιμενα και κατι περισοτερρο για third party game, αγορασα το ps4 μονο για exclusives και ημουν ετοιμος να κανω μια εξαιρεση για το rdr2 αλλα με αυτα που βλεπω στο pro δεν ψήνομαι, οποτε μενω στα exclusives.

2 λεπτά πριν, nzeppos είπε

ps: λιγότερα από 30fps είχε και το Witcher 3 αλλά δεν με εμπόδισε από το να γράψω 200+ ώρες

Κατω απο 30 fps δε θα επαιζα παιχνίδι ουτε δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Κι ομως υπαρχουν τοσο μεγάλες διαφορες και ειναι λογικο να μη τις παρατηρείς αν παιζεις συνεχεια σε playstation γιατι μετα απο ενα σημειο το ματι συνηθίζει, οχι ομως και τα framedrops απο 30 βουτια στα 25-26 αυτα δε συνηθίζονται, οτιδηποτε κατω απο τα 30 ειναι απλα unplayable.

Για να πω την αληθεια δεν περιμενα και κατι περισοτερρο για third party game, αγορασα το ps4 μονο για exclusives και ημουν ετοιμος να κανω μια εξαιρεση για το rdr2 αλλα με αυτα που βλεπω στο pro δεν ψήνομαι, οποτε μενω στα exclusives.

Κατω απο 30 fps δε θα επαιζα παιχνίδι ουτε δωρεαν.

παρε το one x :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

οχι ομως και τα framedrops απο 30 βουτια στα 25-26 αυτα δε συνηθίζονται, οτιδηποτε κατω απο τα 30 ειναι απλα unplayable.

Πολύ υπερβολικό σε βρίσκω. Unplayable δεν είναι σε καμία περίπτωση. Μπορεί σε μερικούς να φανεί το σπάσιμο όταν πάει από τα 30 στα 26-27 αλλά γενικά πιστεύω ότι δεν θα το παρατηρήσει κανείς.

1 λεπτό πριν, Bimmermeister είπε

Στα μάτια μου η διαφορά του Xbox One X με τις υπόλοιπες κονσόλες, είναι απλά η μέρα με τη νύχτα.
 

Δεν μου κάνει εντύπωση, το xbox one X είναι ότι καλύτερο έχει παρουσιάσει το console gaming από άποψη Hardware. Λογικό να υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει διαφορα απο προ σε Χ ειναι πιο καθαρο δεν εχει την θολουρα του προ

αλλα παιδια αυτα ειναι γενικα λεπτομεριες

παιξτε και ευχαριστηθειτε το παιχνιδι :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Socratis_g είπε

"Σε εκτεταμένη αναζήτηση" λέει το public.

Παίζει να είμαι ο μοναδικός στον πλανήτη που αυριο δεν δουλεύω, θα πάρω το παιχνίδι και δεν θα το παίξω . Προσπαθώ να τερματίσω το assassins odyssey αλλά δεν τελειώνει με τίποτα το ριμάδι.

εχεις και συ κατι προβληματα αδερφε,ευχομαι ολα να πανε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...