Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφόρησαν τα πρώτα Review και επιβεβαιώνουν επίσημα ότι το RDR2 είναι ένα έπος.

Καλό κάψιμο σε όσους παρέλαβαν, εγώ όσο σκέφτομαι ότι πρέπει να περιμένω 4 ώρες ακόμα τρελαίνομαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχετε παντως υποψη σας οτι θα θελει τεραστιο download το παιχνιδι στην αρχη.

Οσοι δεν εχουν 50αρα συνδεση θα τους παρει αρκετο καιρο να κατεβασουν το παιχνιδι,ειδικα οσοι το εχουν παραγγειλει ψηφιακα.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Fulgore said:

Εχετε παντως υποψη σας οτι θα θελει τεραστιο download το παιχνιδι στην αρχη.

Οσοι δεν εχουν 50αρα συνδεση θα τους παρει αρκετο καιρο να κατεβασουν το παιχνιδι,ειδικα οσοι το εχουν παραγγειλει ψηφιακα.

Το predownload ξεκίνησε πριν μια βδομάδα. Κατέβασε περί των 93gb. Φαντάζομαι τώρα θα θέλει λίγα ακόμη, αλλά δεν θα πάρει καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, guy_threepwood είπε

Το predownload ξεκίνησε πριν μια βδομάδα. Κατέβασε περί των 93gb. Φαντάζομαι τώρα θα θέλει λίγα ακόμη, αλλά δεν θα πάρει καιρό. 

Ναι αν ειχες αγορασει νωριτερα το παιχνιδι ψηφιακα. Για οσους το αγορασουν τωρα ομως? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Αν ξερει καποιος καποιο καταστημα που εχει στοκαρει σημερα και θα κανει αποστολη σημερα για επαρχια, ωστε να το εχω αυριο, μπορει να μου στειλει ενα προσωπικο μυνημα (μην φανει και διαφημιση).

Η εστω να κανει αποτολη αυριο ωστε να το εχω Σαββατο στις 27.Μιας και δεν ξερω αν η παραγγελια μου θα εχει υπερβει το οριο στοκαρισματος του καταστηματος, δεν ξερω καν απο που να παραγγειλω.

Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, orck είπε

99 στο Xbox και 97 στο ps4 για ποιο λογο αυτο;
 

50κριτικες στο ps4,21 κριτικες στο xbox.

Η χαμηλοτερη κριτικη στο ps4 ειναι το 7ρι ενω στο xbox 9/10.

Αυτο αφορα την εκδοση που εστειλε η Rockstar στους reviewers για να παιξουν,που κλασσικα τα περισσοτερα review αφορουσαν το ps4/pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχετε παντως υποψη σας οτι θα θελει τεραστιο download το παιχνιδι στην αρχη.

Οσοι δεν εχουν 50αρα συνδεση θα τους παρει αρκετο καιρο να κατεβασουν το παιχνιδι,ειδικα οσοι το εχουν παραγγειλει ψηφιακα.

Για όσους το αγοράσουν Retail δεν έχει τίποτα εκτός από ένα 3.30GB Day One Update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Για όσους το αγοράσουν Retail δεν έχει τίποτα εκτός από ένα 3.30GB Day One Update.

Εχει επιβεβαιωθει οτι τα 90+gb που διαβαζαμε πιο παλια θα ειναι ολα μεσα στα δισκακια του παιχνιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Εχει επιβεβαιωθει οτι τα 90+gb που διαβαζαμε πιο παλια θα ειναι ολα μεσα στα δισκακια του παιχνιδιου?

Έτσι πιστεύω, γιαυτό βάλανε τελικά το παιχνίδι σε 2 δίσκους (ο ένας είναι μόνο για το Install).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς το παραλαμβάνουν κάποιοι από σήμερα όμως; Μήπως αυτό σημαίνει ότι υπάρχει στοκ και μπορεί να πουλήσουν κανα αντίτυπο αν πάμε σε κάποιο μεγάλο κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...