Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, TsironakosMix είπε

Το ακριβως αντιθετο... Εσυ που ακριβως ειδες manual save σε τελευταια games? GTA IV Κ V ειχε autosave μετα απο καθε αποστολη, και οταν εχανες δεν σε γυρνουσε στο save ειχε και checkpoints... Auto save εχει και το witcher,και τα Assassin... Το RE7 ειναι απο τα λιγα νεοτερα games που κανανε implement το old school manual saving...

Λάθος. Όταν πας στο safe house σου υπάρχει επιλογή manual save. Βασικά το GTAV είχε και quick save από το κινητό. ;) Δεν μίλησα ποτε για autosave η checkpoints γιατί είναι standard. ;)

Βλέποντας λίγο από το πάνω video το AI συνεχίζει να είναι μούφα, κλέβεις κάτι και σε κυνηγάει όλη η πόλη :D Ας ελπίσουμε το TLOU2 θα αλλάξει το AI γενικότερα στα games.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες 34 λεπτά και 34 δευτερόλεπτα...

16 ώρες 34 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα...

16 ώρες 34 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα...

(άντεεεεεε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

To παραγγειλα και στο  Γερμανο,plaisio  μην φαμε καμμια φολα απο  public.

Oυτε οταν παω μεγαλο ταξιδι δεν εχω τετοια ανυπομονησια !

Με απογοητευεις Fotis.Τυφλος εισαι και δεν βλεπεις οτι ειναι καθαρη πατατα το παιχνιδι.Παιδακια του δημοτικου θα ειχαν φτιαξει καλυτερα το παιχνιδι.Μη πετας τα χρηματα σου σε φολες παιχνιδια.Σου εχω λυση.Να το δανειστεις απο φιλο και ασε τα κοροιδα να το αγορασουν day1.Mε απογοητευσες πολυ σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Που κοιτάς, στο πάνω μέρος τι γράφει ή ακριβώς δίπλα από τον τίτλο του παιχνιδιού ; Έχει 2 καταστάσεις.

Πανω λεει υπο επεξεργασια και κατω σε εκτεταμενη αναζητηση .

1 λεπτό πριν, Mr_Terror είπε

Με απογοητευεις Fotis.Τυφλος εισαι και δεν βλεπεις οτι ειναι καθαρη πατατα το παιχνιδι.Παιδακια του δημοτικου θα ειχαν φτιαξει καλυτερα το παιχνιδι.Μη πετας τα χρηματα σου σε φολες παιχνιδια.Σου εχω λυση.Να το δανειστεις απο φιλο και ασε τα κοροιδα να το αγορασουν day1.Mε απογοητευσες πολυ σημερα.

χαχα Εχω βαρεθει να με πιανουν θυμα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...