Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

 

Τι εννοείς δεν είναι prequel? Αφού χρονικά είναι πριν το πρώτο Redemption.

δε θελω να σποιλαρω γιαυτο ειπα διαβαστε. ναι ειναι χρονικα πριν αλλα ποσο πριν. αφου στο τρειλερ ειναι και ο μαρστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, babality είπε

δε θελω να σποιλαρω γιαυτο ειπα διαβαστε. ναι ειναι χρονικα πριν αλλα ποσο πριν. αφου στο τρειλερ ειναι και ο μαρστον

9 χρονια πιο πριν είναι από το πρωτο( σιγα το σποιλερ δηλαδή)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, babality είπε

δε θελω να σποιλαρω γιαυτο ειπα διαβαστε. ναι ειναι χρονικα πριν αλλα ποσο πριν. αφου στο τρειλερ ειναι και ο μαρστον

Δείχνει τον Marston όσο είναι ακόμα στο gang μήπως?! Γιατί το Redemption ξεκινάει αφού έχει φύγει από το gang και seeks revenge. Όπως και να έχει από story δεν το φοβάμαι το game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δείχνει τον Marston όσο είναι ακόμα στο gang μήπως?! Γιατί το Redemption ξεκινάει αφού έχει φύγει από το gang και seeks revenge. Όπως και να έχει από story δεν το φοβάμαι το game.

Όπως  τα λες είναι.Ετσι ακριβως είναι η ιστορια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά πιστεύεται πως αξίζουν τα preorder bonus της κανονικης έκδοσης το war horse και το outlaw survival kit σαν boost στο ξεκίνημα?

Αν καποιος δε παρει preorder θα μπορει αργότερα να βρει το game day one edition εστω σε used για να παρει αυτα τα bonus ή δυσκολα?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι απο in-game items δεν αξίζει τίποτα imo, το μονο για να προτιμήσεις μια physical special/ultimate edition ειναι ο χάρτης και το steelbook.

Επίσης.

For others, crunch emerged for other reasons. During development of Red Dead Redemption 2, several sources say, there were many points where the Houser brothers weren’t pleased with how the game was shaping up. They made major changes to the map and the camp system, a core part of Red Dead Redemption 2 that involves protagonist Arthur Morgan’s gang of fellow criminals moving around the world. “There was a point where the Houser bros. were extremely disappointed at how the game was turning out,” said a former Rockstar employee. “They didn’t like the gameplay, didn’t find it fun or interesting, and this triggered an overhaul on a lot of different things.”

https://kotaku.com/inside-rockstar-games-culture-of-crunch-1829936466

Ενδιαφέρον άρθρο γενικά.

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Πολύ τολμηρούς σας βρίσκω εσάς που θέλετε να ρισκάρετε με σκρουτζομάγα και μεταφορικές που μια στραβή να γίνει θα χάσετε έτσι 3 μέρες..

Αν δεν σας το στείλουν μέχρι αύριο το μεσημέρι ξεκινήστε αργά το απόγευμα να παίρνετε σβάρνα τα καταστήματα και να ρωτάτε, κάποιος θα φιλοτιμηθεί να το δώσει.

Έχω αγοράσει έτσι xbox 360, ps3 , halo 3, Psvr με την days of plays έκπτωση. Όλα μια μέρα πριν την κυκλοφορία :D

Για το RDR τα έχω κανονίσει ήδη με τον υπεύθυνο ενός καταστήματος, αν το παραλάβει αύριο μου το δίνει :P 

Για επαρχια ομως δεν υπαρχουν πολλες λυσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Quicksave?! Ποτε είδες τελευταία φορα quicksave? Manual save θα έχει λογικά αλλα όπως και πριν μονο σε safe house, camp στο συγκεκριμένο. Εδώ ούτε στο pc δεν υπάρχουν τέτοιου είδους επιλογές σε open-world, και δεν είναι τυχαίο ;) 

Το ακριβως αντιθετο... Εσυ που ακριβως ειδες manual save σε τελευταια games? GTA IV Κ V ειχε autosave μετα απο καθε αποστολη, και οταν εχανες δεν σε γυρνουσε στο save ειχε και checkpoints... Auto save εχει και το witcher,και τα Assassin... Το RE7 ειναι απο τα λιγα νεοτερα games που κανανε implement το old school manual saving...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις ειδα μερικα κλιπακια από gameplay (δεν αντεξα)ενταξει ο φωτισμος του παιχνιδιού παιδια είναι αλλου.Προβλεπω να πεφτουν σαγονια.(Μην δειτε πως είναι το παιχνιδι κατά την διαρκεια των νυχτερινων  ωρων.Τι εχουν φτιαξει οι θεοι ρε???????????

Το  volumetric lighting του παιχνιδιού είναι στον θεο

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με εχετε μπριζωσει ρε τωρα και δεν εχω τελειωσει την Οδυσσεια ακομα..

Παντως το εχω στον σκληρο stand by..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Με εχετε μπριζωσει ρε τωρα και δεν εχω τελειωσει την Οδυσσεια ακομα..

Παντως το εχω στον σκληρο stand by..

Για εμενα παιξε πρωτα την οδυσσεια.Διοτι αν δεις αυτά που εχουν κανει οι θεοι,δυσκολα να ξαναγυρίσεις πισω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...