Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι θελω να πω οτι αυτη την στιγμη παιζω το game χωρις να εχω βαλει το cd μεσα.βασικα 2 cd ειχε μεσα το  game..κανενα δεν εχω βαλει.δεν το ειχα δοκιμασει και παντα το ξεκινουσα με το cd μεσα.πριν λιγο εμεινα εκληκτος..

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εισαι σιγουρος?

μηπως εχεις το playdisc?

Οχι τιποτα δεν εχω μεσα.το black ops 4 ειχα και το εβγαλα και αυτο.το εχω ξεκινησει 10 φορες και παιζει κανονικα.story και online...αν ειναι να το βαλω για πουλημα..χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sir_Teraflop είπε

Σε ποιο σύστημα Chrisgewrgi?

Στο one.

Και μολις εκανα φουλ restart την κονσολα και τωρα το ζητησε.αν την αφησεις σε sleep mode οπως την εχω παντα δεν το ζηταει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Στο one.

Και μολις εκανα φουλ restart την κονσολα και τωρα το ζητησε.αν την αφησεις σε sleep mode οπως την εχω παντα δεν το ζηταει

Χαχαχαχα - το φαντάστηκα. Το φάντασμα του Mattick κυκλοφορεί ανάμεσα μας!  😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήταν καλή φάση - πάντως. Βάζεις το δισκάκι - σου σκάει option στα settings της κονσόλας - convert to digital license (με ή χωρίς χρέωση), το πακετάρεις και το πουλάς. Το ιδανικό είναι ότι γίνεται με το XBOX BC: Βάζεις το δισκάκι και σου κατεβάζει την ψηφιακή έκδοση. Best of both worlds. Δεν έχεις net? Install από το δισκάκι.

Εγώ θα τους τα λέω? :P

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνω συνεχώς στο μυαλό μου το πρώτο με το δεύτερο παιχνίδι. Χάος. Εκατό φορές καλύτερο, διακόσιες φορές πιο ενδιαφέρον. Βέβαια και τα δύο έχουν αυτό το στυλ της ροκσταρ με τις αποστολές κλπ, εντάξει, τα ξέρουμε αυτά, τι να γίνει. Πρέπει να έχει και ένα στόρυ το παιχνίδι αλλιώς δεν γίνεται. Από εκεί και πέρα όμως, απόλυτη ελευθερία, απίστευτη ομορφιά. Υπάρχουν φάσεις που ανοίγω το παιχνίδι μόνο και μόνο για να χαλαρώσω και να χαζέψω τα πανέμορφα τοπία, τις εναλλαγές των σκηνικών, την δύση του ηλίου, τους χρωματισμούς, τις σκιάσεις, όλα. Παίζω ταυτόχρονα και το Far Cry 5. Και εκεί έχει πολύ ωραία γραφικά -εννοείται- αλλά στο Red Dead 2, είναι η αποθέωση. Μου φαίνεται αυτό το παιχνίδι θα με κάνει να πάω να μείνω σε καμιά εξοχή :) Εν τω μεταξύ η γυναίκα μου έχει ξετρελαθεί όπως κι εγώ και παίζει ώρες!  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

E λογικό να σου φαίνεται τόσο ωραίο όταν ταυτόχρονα παίζεις το καρα μούφα FC5. Βασικά απορώ πως ακόμα δεν το πέταξες στα σκουπίδια και να αφιερωθείς στην παιχνιδάρα.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

E λογικό να σου φαίνεται τόσο ωραίο  όταν ταυτόχρονα παίζεις το καρα μούφα FC5. Βασικά απορώ πως ακόμα δεν το πέταξες τα σκουπίδια και να αφιερωθείς στην παιχνιδάρα.

Ενταξει οχι και καραμουφα εμενα μου αρεσει πολυ το setting του .Και τεχνικα το παιχνιδι ηταν πολυ καλο .

Φυσικα δεν τιθεται θεμα συγκρισης  με το RDR2  , απο την μια εχουμε ενα αριστουργημα και απο την αλλη ενα καλο παιχνιδι, η διαφορα ειναι δραματικη σε ολους τους επιμερους τομεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς γιατί δεν έχεις παίξει όλα τα προηγούμενα FC, όλα τα games τις Ubisoft είναι σχεδόν το ίδιο πράγμα πια, μούφες fast food gaming, and that's my opinion. Εδώ μιλάμε για μεράκι και δουλειά, το detail που έχει ξεπερνάει και Naughty Dog (τουλάχιστον μέχρι να βγει το TLOU2). ;)

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Προφανώς γιατί δεν έχεις παίξει όλα τα προηγούμενα FC, όλα τα games τις Ubisoft είναι σχεδόν το ίδιο πράγμα πια, μούφες fast food gaming, and that's my opinion. Εδώ μιλάμε για μεράκι και δουλειά, το detail που έχει ξεπερνάει και Naughty Dog (τουλάχιστον μέχρι να βγει το TLOU2). ;)

Ισχυει πως δεν εχω παιξει τα προηγουμενα FC και το γνωριζω αυτο που λες για τους κοσμους της Ubisoft   αλλα εμενα δεν με χαλαει σε τετοιο βαθμο ωστε να το χαρακτηρισω μουφα .

Τα υπολοιπα ειναι αυτονοητα δεν χρειαζεται να τα συγκρινουμε καν .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/1/2019 στις 10:06 ΠΜ, Fotis13 είπε

Daemonos  τι παιζεις τωρα που το τελειωσες ? Η΄εχεις καταθλιπτικο επεισοδιο ?αχαχ

Παιχταρά μου έφαγα το επισοδιάκι μου !!! με έχει πιάσει lord of the rings mania και παίξω με κάτι φιλαράκια ενα επιτραπέζιο. Στο ps4, Shadow of war γι να χαλαρώνω, εσυ τι κανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...