Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχθές αγόρασα κι εγώ την παιχνιδάρα και είμαι ενθουσιασμένος :) (15 ώρες πάνω κάτω κατέβασμα!! XboxOne). Όντως ένα ψιλό πρόβλημα με τα κοντρόλ συνηθίζεται. Τα τοπία θεϊκά όπως και οι φωτισμοί. Η ιστορία και οι διάλογοι σούπερ αν και προς το παρόν απλά περιφέρομαι, δεν ακολουθώ αποστολές. Σούπερ ευχαριστημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρες! Έχει ανοίξει το online? Γιατί μου έληξε η ps plus και τη βγάζω με το story μέχρι να μπει το ονλαιν. Δώστε πληροφορίες αν είναι να ανανεώσω!! :D

Επεξ/σία από Giogiannis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Giogiannis είπε

Καλησπέρες! Έχει ανοίξει το online? Γιατί μου έληξε η ps plus και τη βγάζω με το story μέχρι να μπει το ονλαιν. Δώστε πληροφορίες αν είναι να ανανεώσω!! :D

Εδώ και κάτι βδομάδες...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι epilogue 1 ,μου φαινεται λιγο  ακυρα τα Quest   εκτος αν το συνδεσει μετα με την ιστορια , εχω κανει τα πρωτα 3  και μου φαινεται εκτος ρυθμου η ολη φαση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Ειμαι epilogue 1 ,μου φαινεται λιγο  ακυρα τα Quest   εκτος αν το συνδεσει μετα με την ιστορια , εχω κανει τα πρωτα 3  και μου φαινεται εκτος ρυθμου η ολη φαση .

Υπομονή

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Ειμαι epilogue 1 ,μου φαινεται λιγο  ακυρα τα Quest   εκτος αν το συνδεσει μετα με την ιστορια , εχω κανει τα πρωτα 3  και μου φαινεται εκτος ρυθμου η ολη φαση .

Έχεις παίξει το 1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Οχι γιατι δεν ειχα  ps3 τοτε ημουν μονο pc gaming με 3  pc    !Ειχα ps1 kai ps2 ομως !

αν μπορεις να βρεις εστω ενα δανεικο ps3 να το παιξεις καντο. θα σου βγαλουν ολα νοημα και ειναι και επος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, babality είπε

αν μπορεις να βρεις εστω ενα δανεικο ps3 να το παιξεις καντο. θα σου βγαλουν ολα νοημα και ειναι και επος

Εχω ακουσει  πολυ καλα λογια  οντως (οχι οτι ειχα αμφιβολια ) αλλα δυσκολευομαι πολυ να παιξω παιχνιδια προηγουμενης γενιας ,ο τεχνικος τομεας μου προκαλει εμετο .Ελπιζω σε ενα remaster /remake  καποια στιγμη .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αναφορά σε κείμενο

 

Τα πραγματα ειναι  απλα :

Το υψηλοτερα βαθμολογημενο παιχνιδι ever  στο  ps4 kai xbox one 

 


 

 
ναναι καλα οι υπαλληλοι-σκλαβοι της Rockstar. και για το αναμενομενο PC port.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...