Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, bvb7 είπε

Μαλλον την πατησα με το update δεν εδινε σημα καθολου, νομιζα οτι κολλησε και το εβγαλα απο την πριζα. Φτου κι απ την αρχη κλαιω σε εμβρυικη σταση

tenor.gif

Δεν πειράζει τώρα ξέρεις να μην fuck everything up στην αρχή και να χρωστάς 2000$ bounties όπως εγώ :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

tenor.gif

Δεν πειράζει τώρα ξέρεις να μην fuck everything up στην αρχή και να χρωστάς 2000$ bounties όπως εγώ :D

δεν πειραζει παιδια να χρωστατε εχει και achievement:lol:

Επεξ/σία από babality
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, babality είπε

ενταξει man

Ισως ετσι αντιδρουσες και εσυ αν ειχες pc.ειναι ενα ειδος ξεσπασματος😭

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Το τερματισα και εγω.Τωρα ειμαι με ζαναξ γιατι στη σκεψη οτι δεν εχει αλλο να παιξω, σκεφτομαι σοβαρα την αυτοκτονια.

εγο γιαυτο το αφησα στο 70% με επιασε μια μελαγχολια για οταν το τελιοσω και κανω διαλειμα με battlefield :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καινουριο update απο rockstar κατεβαινει αυτη τη στιγμη μετατρεποντας τη προχτεσινη version 1.04 σε 1.05. Πηρε φορα η rockstar και φτιαχνει το online. Patch notes δεν υπαρχουν ακομα. 

edit: ανεβηκαν τα patch notes μολις.

Red Dead Online Beta General / Miscellaneous – PS4, Xbox One

  • General improvements to fix game stability, save data and to address exploits.
Επεξ/σία από babality
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω τι να πω..πανω που ειχα αποφασισει να το αγορασω μεσα στη βδομαδα ακουω απο αλλους οτι ειναι βαρετο και αργο,αλλοι λενε οτι αντι να παιζεις κανεις δουλειες και κυνηγας και αλλοι τα εχουν βαλει με το συστημα μαχης και την κινηση του πρωταγωνιστη.

Ισχυουν ολα αυτα η ειναι απλα υπερβολες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Ισχυουν ολα αυτα η ειναι απλα υπερβολες?

Υποκειμενικές απόψεις. Για εμένα είναι αστεία αυτά όταν μιλάμε για ένα από τα αρτιότερα παιχνίδια που έχουν βγει ποτέ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Eγω τι να πω..πανω που ειχα αποφασισει να το αγορασω μεσα στη βδομαδα ακουω απο αλλους οτι ειναι βαρετο και αργο,αλλοι λενε οτι αντι να παιζεις κανεις δουλειες και κυνηγας και αλλοι τα εχουν βαλει με το συστημα μαχης και την κινηση του πρωταγωνιστη.

Ισχυουν ολα αυτα η ειναι απλα υπερβολες?

Γιαti δεν ακουσες τους αλλους που ειναι απειρως περισσοτεροι και εχουν εκ διαμετρου αντιθετη εμπειρια για  το πονημα της R* ?

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Υποκειμενικές απόψεις. Για εμένα είναι αστεία αυτά όταν μιλάμε για ένα από τα αρτιότερα παιχνίδια που έχουν βγει ποτέ.

Καταρχην να πω οτι δεν ανηκω πουθενα ουτε μπηκα να τρολαρω η οτιδηποτε.Ενα ps4 pro εχω και περναω την ωρα μου.

Οσον αφορα το υποκειμενικο πιο ακριβως ειναι,γιατι στο μετακριτικ γραφονται οτι για μια απλη δουλεια για την ομαδα σου π.χ να κυνηγησεις κλπ σε παιρνει ενα 2ωρο-3ωρο σε πραγματικο χρονο συν οτι γραφονται μισαωρα ταξιδιου με το αλογο παλι σε πραγματικο χρονο σε καποια mission αυτο δεν ειναι υποκειμενικο οταν μιλαμε για gaming να υποθεσω.

Επεξ/σία από FromDusk_TillDawn
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Καταρχην να πω οτι δεν ανηκω πουθενα ουτε μπηκα να τρολαρω η οτιδηποτε.Ενα ps4 pro εχω και περναω την ωρα μου.

Οσον αφορα το υποκειμενικο πιο ακριβως ειναι,γιατι στο μετακριτικ γραφονται οτι για μια απλη δουλεια για την ομαδα σου π.χ να κυνηγησεις κλπ σε παιρνει ενα 2ωρο-3ωρο σε πραγματικο χρονο συν οτι γραφονται μισαωρα ταξιδιου με το αλογο παλι σε πραγματικο χρονο σε καποια mission αυτο δεν ειναι υποκειμενικο οταν μιλαμε για gaming να υποθεσω.

Όχι δεν σου παίρνει ένα 2ωρο το  κυνήγι. Αλλά ο χειρισμός είναι ρεαλιστικός  και βαρύς. Αν θέλεις Run 'n' gun τότε άστο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Όχι δεν σου παίρνει ένα 2ωρο το  κυνήγι. Αλλά ο χειρισμός είναι ρεαλιστικός  και βαρύς. Αν θέλεις Run 'n' gun τότε άστο. 

Oχι ρε αδερφακι δεν θελω black ops 4,αλλα θελω τις 3-4 ωρες που θα κατσω να βγαλώ 2-3 αποστολες βασικες να δω λιγο ουσια της ιστοριας.

Τι να κανουμε θα το παρω και το πολυ πολυ το βαζω αγγελια ....

Παντως με τη rockstar πρωτη φορα στα χρονικα μου εκατσε στο μυαλο να κοιταξω κριτικες κλπ...συνηθως της τα εσκαγα χωρις δευτερη σκεψη.

Επεξ/σία από FromDusk_TillDawn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...