Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Daemonos είπε

ΤΕΛΟΣ η παιχνιδάρα!!!! τι ταξίδι ήταν αυτό ρε μάγκες?!!?

Για εμένα GOTY και τα δυο, rdr2 και gow. 

Τυχερε σε ζηλευω !

Εγω με βλεπω να το τελειωνω απο  τον καινουριο χρονο  με τον  ρυθμο που παιζω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Daemonos είπε

ΤΕΛΟΣ η παιχνιδάρα!!!! τι ταξίδι ήταν αυτό ρε μάγκες?!!?

Για εμένα GOTY και τα δυο, rdr2 και gow. 

Ωραίος !  Και εγώ με το νέο χρόνο με βλέπω. Είναι και μεγάλο game εδώ που τα λέμε αλλά δεν βιάζομαι :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είναι πολύ πιο μεγάλο σε διάρκεια και το "χορταίνεις" -- σε αντίθεση με το GOW που είναι πιο μικρό και "γραμμικό" δλδ όχι καθαρό Open World.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gow ρε παιδια δεν ακολουθας εναν δρομο που σου χαραζει το gameplay; οπως tomb raider η uncharted?μπορεις να πας οπου θες; δεν το εχω παιξει γιαυτο ρωταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το gow ρε παιδια δεν ακολουθας εναν δρομο που σου χαραζει το gameplay; οπως tomb raider η uncharted?μπορεις να πας οπου θες; δεν το εχω παιξει γιαυτο ρωταω.

Είναι κάτι ενδιάμεσο σε αυτά τα δύο. Έχει και αρκετό backtracking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδια στυλ uncharted tomb raider που πρεπει να περασεις αναγκαστικα απο ενα σημειο και να ανεβεις εναν τοιχο πχ και αυτον απο συγκεκριμενο σημειο και συγκεκριμενη κινηση δεν τα συμπαθησα ποτε και τα παρατησα στο μισαωρο.αντιθετως αυτο το επος με την ελευθερια κινησεων μαζι με το ζελντα το θεωρω goty για μενα.και καπως ετσι πρεπει να εξελισονται ολα τα games.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με λίγα λόγια δεν σου αρέσουν τα linear και προτιμάς open-world games, δυστυχώς όμως ελάχιστα open-world games έχουν story που μπορεί να σε κρατήσει μέχρι το τέλος. Τουλάχιστον τώρα υπάρχει ακόμα ένα ;) Βασικά ήταν έξυπνοι και δεν βάλαν ηλίθια side-quests με άσχετο περιεχόμενο και το κράτησαν σχετικό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Το gow ρε παιδια δεν ακολουθας εναν δρομο που σου χαραζει το gameplay; οπως tomb raider η uncharted?μπορεις να πας οπου θες; δεν το εχω παιξει γιαυτο ρωταω.

Φαντασου το καπως σαν metroidvania, ανοίγει ο χάρτης αλλα πρέπει να εχεις συγκεκριμενα abilities για να προχωρήσεις παρακάτω. Δεν ειναι εντελώς open world δηλαδή αλλά ούτε και linear.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εκανα την *** μου κλασικα και αναγκαστηκα να κανω στην κονσολα φορματ. Ερωτηση κρισεως ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, bvb7 είπε

Την εκανα την *** μου κλασικα και αναγκαστηκα να κανω στην κονσολα φορματ. Ερωτηση κρισεως ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ???

Αν έχεις συνδρομή ps plus και έχει ανέβει στο cloud το save σου δεν θα χεις θέμα.  Μπαίνεις το κάνεις αντιγραφή στην κονσόλα σου και συνεχίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Αν έχεις συνδρομή ps plus και έχει ανέβει στο cloud το save σου δεν θα χεις θέμα.  Μπαίνεις το κάνεις αντιγραφή στην κονσόλα σου και συνεχίζει 

Μαλλον την πατησα με το update δεν εδινε σημα καθολου, νομιζα οτι κολλησε και το εβγαλα απο την πριζα. Φτου κι απ την αρχη κλαιω σε εμβρυικη σταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...