Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς το online του είναι ένα ατελείωτο grind fest με έσοδα του 1900 κ έξοδα του 2020.η οικονομία του παιχνιδιού είναι για κλάματα. Χθες έπαιζα τρεις ώρες για να αγοράσω μια βούρτσα για το άλογο... Το end game λογικά θα το φτάσουν μόνο όσοι καταθέσουν € εκτός αν γίνουν αλλαγές after beta.

 

Αυτά για το free roam κομμάτι. Δεν δοκίμασα τά pvp modes του παιχνιδιού. Αν κ νομίζω με τέτοια controls δύσκολα θα στεριώσει σε αυτό το τομέα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτα τα missions που παιρνεις απ τα σημεια με τα ροζ κυκλακια σας λειτουργουν σωστα;; 

Εγω ενω ειμαι σε χαρτη με κοσμο, με του που παω να ξεκινησω ενα τετοιο mission εξαφανιζονται ολοι οι αλλοι παικτες. Σε καποιο σημείο μου λεει πως μπορει να μου επιτεθουν αλλοι για να μου σαμποταρουν την δουλεια αλλα δεν εμφανιζεται κανεις και στον χαρτη ψυχη...

Τελειώνω την αποστολη και μετα αναλογα, είτε πρεπει να περιμενω κανα 2λεπτο για να εμφανιστουν και αλλοι ειτε δεν εμφανίζονται ποτε και πρεπει να το το κανω χειροκινητα επιλεγοντας free roam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tο online του είναι ένα ατελείωτο pay to win .Δυστυχώς θα το ξεζουμισουν 

https://www.youtube.com/watch?v=aBjUmfZCLbk

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το online του gtav δεν το έχω παίξει. Εξακολουθεί και μετά από τόσο καιρό κυκλοφορίας του να είναι pay to win?  Μήπως επειδή είναι αρχή ΤΟ RDR2 είναι η οικονομία του όπως είναι? Ρωτάω δε γνωρίζω, για να μην ασχοληθώ και ξενερώσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Tο online του είναι ένα ατελείωτο pay to win .Δυστυχώς θα το ξεζουμισουν 

https://www.youtube.com/watch?v=aBjUmfZCLbk

Απλά δεν παίζεις pvp, από εκεί και πέρα αναμενόμενο. Έχει να πέσει πολύ κράξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα.Τι να πω για το παιχνιδι.Αθλιο τραγικο σκουπιδι.Με το ζορι επαιξα 6 ωρες ασταματητα, με το ζορι σηκωθηκα να παω τουαλετα μη τα κανω πανω μου.Με το ζορι σε λιγο θα συνεχισω και με το ζορι θα ξενυχτησω ολο το βραδυ να παιζω.Λυπαμαι τα παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες γρήγορη απορία. Πως αλλάζω το deadye στην αρχική μορφή που έχει στο πρώτο κεφάλαιο?? (τώρα είμαι στο 3ο). Υπάρχει τέτοια επιλογή? 

Τώρα πατώντας το ρ3 σημαδευω και πυροβολώ μια φορά. Πριν που το έκανα περνωντας πάνω από εχθρούς τους σημαδευε αυτόματα και με βόλευε στο να τους καθαρίζω 2-3 μαζί. H να χτυπήσω 5 πουλιά μια κι εξω

Επεξ/σία από costacurta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, costacurta είπε

Παίδες γρήγορη απορία. Πως αλλάζω το deadye στην αρχική μορφή που έχει στο πρώτο κεφάλαιο?? (τώρα είμαι στο 3ο). Υπάρχει τέτοια επιλογή? 

Τώρα πατώντας το ρ3 σημαδευω και πυροβολώ μια φορά. Πριν που το έκανα περνωντας πάνω από εχθρούς τους σημαδευε αυτόματα και με βόλευε στο να τους καθαρίζω 2-3 μαζί. H να χτυπήσω 5 πουλιά μια κι εξω

Δεν νομίζω να μπορείς να το αλλάξεις...αν και κανονικά θα έπρεπε να ειχες την δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το πραμα παντος που  επαιζα  με τον γιο μου χιλια δυο παιχνιδια και μολις επαιξε το fortnite δεν ξαναακουμπησε αλλο παιχνιδι.μου την εχει δωσει στα νευρα.ειναι 10 χρονων και το εχει μαθει τοσο που μπαινω που και που να παιξουμε ενα διπλο αντιμετωποι ασπουμε και δεν μπορω να του κανω kill με τιποτα.εχει 20  kill πανω μου και εγω 0.παιζει επιτιδες με πιστολακι και εγω με shootgun sniper και ολα τα οπλα και δεν μπορω να του κανω ενα kill.και εχω περασει ολα τα god και τα bf.μολις του τραβαω ενα shoot κτιζει πενταοροφη πολυκατοικια σε 2 sec.σκεφτομαι να του το σβησω.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/12/2018 στις 8:48 ΜΜ, costacurta είπε

Παίδες γρήγορη απορία. Πως αλλάζω το deadye στην αρχική μορφή που έχει στο πρώτο κεφάλαιο?? (τώρα είμαι στο 3ο). Υπάρχει τέτοια επιλογή? 

Τώρα πατώντας το ρ3 σημαδευω και πυροβολώ μια φορά. Πριν που το έκανα περνωντας πάνω από εχθρούς τους σημαδευε αυτόματα και με βόλευε στο να τους καθαρίζω 2-3 μαζί. H να χτυπήσω 5 πουλιά μια κι εξω

Μπορείς και τα δυο, πατώντας R1 κανεις manual tags και με πατημένο R1 κανεις auto tag. Το τρίτο level free tag/bullet time Max Payne είναι όλα τα λεφτά, άλλο game. Πάνε στο help και σου το λέει λίγο πιο αναλυτικά. Τα tutorials του game suck ass.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έχω αγοράσει πρόσφατα το παιχνίδι και ένα ps4 slim. Η τηλεόραση που έχω είναι η https://www.samsung.com/gr/tvs/uhd-mu6122/UE50MU6122KXXH/.

Όταν παίζω το παιχνίδι να ενεργοποιώ στην τηλεόραση το HDR  ? Το αξιοποιεί το παιχνίδι. ? 

Γενικά προσπαθώ να δω πως θα έχω την καλύτερη δυνατή εικόνα για να το απολαύσω.  Η τηλεόραση έχει και ένα game mode για όσο το δυνατόν λιγότερο input lag αλλά με αυτήν την επιλογή μου φαίνεται χειρότερη η εικόνα. Γενικά στην tv προσπαθώ να βρω το καλύτερο calibration (οχι μόνο για παιχνίδια αλλά και για netflix κλπ)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μπορεί να βοηθήσει. 

Επεξ/σία από Masma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...