Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οχι θα το αφηνανε 😛 πως μετα θα πουλησουν in game credit οπως στο gta . Αν και τωρα καλη τυχη να πουλησουν fat whale credits μενεις στο παλιο και φτιαχνεις την προικα σου πριν συνεχισεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το online παει αναλογα με ποια εκδοση εχεις και ποτε την πειρες.πχ αν εχεις ultimate εκδοση παιζεις απο την πρωτη μερα.αν εχεις την στανταρ παιζεις σε τρεις μερες.

Τριτη οσοι εχουν ultimate.

Aπο τεταρτη .σημερα οσοι επαιξαν το game 26 οκτωμβρη.

Αυριο πεμπτη οσοι επαιξαν το game 26-29 οκτωμβρη.

Απο παρασκευη ολοι οσοι εχουν το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν μετά από αρκετές ώρες μπορώ να πω ότι άμα εξαιρέσεις δυο πράγματα (bounty system και lack of proper tutorial) που μου την σπάνε τρελα το game είναι αριστούργημα.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια 2 γρήγορες απορίες (προς το παρόν) 

 

1)στον pearson στην βάση πέρα των satchel που είναι ουσιαστικό upgrade τα υπόλοιπα όλα με τα χάλια τα κέρατα από ζώα κτλ είναι απλά εικαστικά? 

 

2)μπορώ να φοράω μόνο ένα σατσελ που δίνει ξεχωριστό μπόνους η κάθε φορά που τα αναβαθμίζω προστίθεται το νέο μπόνους στο σατσελ μου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, costacurta είπε

Παλικάρια 2 γρήγορες απορίες (προς το παρόν) 

1)στον pearson στην βάση πέρα των satchel που είναι ουσιαστικό upgrade τα υπόλοιπα όλα με τα χάλια τα κέρατα από ζώα κτλ είναι απλά εικαστικά? 

2)μπορώ να φοράω μόνο ένα σατσελ που δίνει ξεχωριστό μπόνους η κάθε φορά που τα αναβαθμίζω προστίθεται το νέο μπόνους στο σατσελ μου? 

1. Ναι

2. Προστίθεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Ρε παιδες σας φανηκε λιγο βαρετο το online?δεν του δωσα βεβαια και την προσοχη που χρειαζεται  αλλα λιγο που επαιξα δεν κολησα.

Μπηκα 15 λεπτα εκανα create ton char  αλλα βγηκα γιατι  θελω να τελειωσω πρωτα το campaign  ειμαι αισιως στο chapter 5  και δεν ειμαι σιγουρος αν θα ασχοληθω με το online  εχω μεγαλο back log .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μια ερώτηση και εγώ, Θέλω να αγοράσω Κονσόλα ειδικά για αυτό το game τι προτείνεται να πάρω PS4 Pro η Xbox One X? (έχω 4k TV)

Επεξ/σία από EqualInterval
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, EqualInterval είπε

Παιδιά μια ερώτηση και εγώ, Θέλω να αγοράσω Κονσόλα ειδικά για αυτό το game τι προτείνεται να πάρω PS4 Pro η Xbox One X? (έχω 4k TV)

Αν παρεις κονσολα για να παιξεις ενα game μονο    αυτο,παρε XBOX ONE X  αν υπαρχει περιπτωση να παιξεις και αλλα games  PS4  PRO   λογω των αποκλειστικων .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...