Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
34 minutes ago, markoliaz said:

το ποιο απαισιο παιχνιδι που εχει βγει ποτε, αιματα σκοτωμοι, απαισιο πραγματικα..ανωμαλο παιχνιδι, ο δημιουργος του εχει προβλημα σοβαρο ειναι εγκληματιας...μην μου πειτε για mortal kombat και τα σχετικα, δεν συγκρινετε..ο,τι χειροτερο εχω δει ποτε σε video game..

Hatred παίξε φίλε. 

Το RDR2 είναι Mario μπροστά του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, markoliaz είπε

το ποιο απαισιο παιχνιδι που εχει βγει ποτε, αιματα σκοτωμοι, απαισιο πραγματικα..ανωμαλο παιχνιδι, ο δημιουργος του εχει προβλημα σοβαρο ειναι εγκληματιας...μην μου πειτε για mortal kombat και τα σχετικα, δεν συγκρινετε..ο,τι χειροτερο εχω δει ποτε σε video game..

last time I checked... https://pegi.info/search-pegi?q=red+dead+redemption+2&op=Search&filter-age[]=&filter-descriptor[]=&filter-publisher=&filter-platform[]=&filter-release-year[]=&page=1&form_build_id=form-no6DmQHi-ZPlopyasrHQxUti74Kl9MGEs8edZidCZXo&form_id=pegi_search_form

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Πηρα και το τελευταιο ρεβολβερ  απο το Q των gunslingers .Αλλα  μου αρεσει περισσοτερο το shooting  με τα τουφεκια .

Eχουμε και την εναρξη της Beta του mp    οπου θα εχουν προσβαση  σημερα μονο οι κατοχοι της ultimate edition .

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60711/Red-Dead-Online-Beta?fbclid=IwAR3dIFc20oh5-YQPVikbW3vu07tqlAhk_KTtyLRvkEBsVVQ1RFymx6IWzAY

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Red dead online (BETA) ανοίγει απο σήμερα early για τους ultimate edition. Μέχρι Παρασκευή θα ανοίξει για όλους.
https://www.rockstargames.com/newswire/article/60711/Red-Dead-Online-Beta?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=reddeadonline-11262018&utm_content=newswire
image.png.9c26bdc2643cc8dbcc0501cc93847e87.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, fr4ntic είπε

To Red dead online (BETA) ανοίγει απο σήμερα early για τους ultimate edition. Μέχρι Παρασκευή θα ανοίξει για όλους.
https://www.rockstargames.com/newswire/article/60711/Red-Dead-Online-Beta?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=reddeadonline-11262018&utm_content=newswire
image.png.9c26bdc2643cc8dbcc0501cc93847e87.png

το μεγιστο καραγκιοζλικι!!!!!!!αυτοι που γεννηθηκαν σαββατο ποτε μπορουν να παιξουν????

εγω που το πηρα τεταρτη ποτε μπορω να παιξω????

η μηπως επρεπε να το παρω παρασκευη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ileos10 είπε

το μεγιστο καραγκιοζλικι!!!!!!!αυτοι που γεννηθηκαν σαββατο ποτε μπορουν να παιξουν????

εγω που το πηρα τεταρτη ποτε μπορω να παιξω????

η μηπως επρεπε να το παρω παρασκευη??

?? Δηλαδή τα ίδια προνόμια περιμένεις να έχεις εσύ που έδωσες 60ε για την απλή έκδοση με τον άλλο που έσκασε 100άρικο να πάρει την Ultimate?

Και μην τρελαίνεσαι, Beta είναι, μια δυο μέρες δεν έχει διαφορά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποια προνομια να παιξω μια μερα πριν?

αυτος που πηρε ultimate πηρε  και τα bonus που πληρωσε

αυτα τα καραγκιοζλικια με τις μερες κτλπ δεν τα καταλαβαινω

και δεν με νοιαζει  για τις μερες....η νοοτροπια με χαλαει

 

 

Επεξ/σία από ileos10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε στα bonus ειναι και το να παιξει 2 μερες νωριτερα

μη τρελενεσαι βασικα αντι να μπουν ολοι μαζι ειναι τεστ κ για αυτους να μπαινουν λιγοι λιγοι και να τεσταρουν σερβερς bugs k το προμοταρουν μεσω της ultimate οτι ειναι extra bonus επειδη τα σκασανε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μαζι σας απλα ολη η φαση ειναι ξεφτιλικι

σε  λιγο θα μας λενε παρε το game  και αμα γουσταρουμε θα παιξεις κ κανα mission extra

παρε κ ενα αλογο δωρο που εχει κ permadeath!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το cancer του industry τα τελευταία χρόνια..MTs - Preorder bonuses - lootboxes κτλ. Κρατάμε όσο μπορούμε τα μπόσκα, αλλά παίζει πολύ χρήμα ακόμα και στο πιο ασήμαντο extra που θα δώσει μια πιο ακριβή έκδοση. Το fun part θα αρχίσει όταν και το rdr καταντήσει unplayable αν δεν σκάσεις χρήμα για το εικονικό συνάλλαγμα βλ. GTA Online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fr4ntic είπε

Είναι το cancer του industry τα τελευταία χρόνια..MTs - Preorder bonuses - lootboxes κτλ. Κρατάμε όσο μπορούμε τα μπόσκα, αλλά παίζει πολύ χρήμα ακόμα και στο πιο ασήμαντο extra που θα δώσει μια πιο ακριβή έκδοση. Το fun part θα αρχίσει όταν και το rdr καταντήσει unplayable αν δεν σκάσεις χρήμα για το εικονικό συνάλλαγμα βλ. GTA Online

ακριβως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε μάγκες ώπα λίγο. 

Οκ σεβαστή η γνώμη σας αλλα ποτέ η R* δεν υποχρέωσε κανένα να αγοράσει τίποτα, οτιδήποτε το έκανες και με in game currency, ούτε θυμάμαι να είχε ποτέ lootboxes. Πέρα απο αυτό, εγω καταλαβαίνω την γκρίνια σας απο την μεριά του αγοραστή κτλ... Αλλα το σύγχρονο Marketing έτσι δουλεύει, τι να κάνουμε τώρα? αυτοί που φωνάζουν (και το δίκιο τους) είναι λίγοι! Αλλα ο πιτσιρικάς στο GTA θα σκάει τα 10ευρα να αγοράζει πράγματα. Ε εκεί εστιάζουν και μας παίρνει και εμάς η μπάλα, τουλάχιστον δεν σε υποχρεώνει να δίνεις λεφτά, σου δίνει την εναλλακτική του in game συνναλάγματος. 

Επεξ/σία από Daemonos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...