Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, postfire είπε

τωρα να δεις τι εχει να γινει απο δω και περα

:o εγω ειμαι 42% κ chapter 2 λογικα σε λιγο περιμενω να μοθ πεταξει chapter3  το παω αργα κ ηδη μαρεσει πολυ δλδ μετα το chapter 4 ακομα καλυτερα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, sndev είπε

:o εγω ειμαι 42% κ chapter 2 λογικα σε λιγο περιμενω να μοθ πεταξει chapter3  το παω αργα κ ηδη μαρεσει πολυ δλδ μετα το chapter 4 ακομα καλυτερα? 

εκει αρχιζει το ρεζουμε

Επεξ/σία από postfire
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Ω ρε παιχνιδάρα δεν θέλω να τελειώσει,!!!  αν και ενδείκνυνται και για 2ο playthrough καθώς έχει διαφορετικά endings 

Spoiler

4

 

Επεξ/σία από postfire
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα διαφορετικό Review

Girlfriend Posts Hilarious Review Of How She Lost Her Boyfriend To RDR2

https://www.unilad.co.uk/gaming/girlfriend-posts-hilarious-review-of-how-she-lost-her-boyfriend-to-rdr2/

"He came to bed late, and he literally looked at me, tipped an imaginary hat, and said; y'alright gurl?"

χαχαχαχαχα Θεούλης!!!

 

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daemonos είπε

Ω ρε παιχνιδάρα δεν θέλω να τελειώσει,!!!  αν και ενδείκνυνται και για 2ο playthrough καθώς έχει διαφορετικά endings 

αυτο ακριβως σκεφτομαι και εγω... τι παιζουμε μετα απο αυτο το ΕΠΟΣ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, katman2000 είπε

αυτο ακριβως σκεφτομαι και εγω... τι παιζουμε μετα απο αυτο το ΕΠΟΣ..

Σίγουρα ότι και να παίξουμε είναι υποδεέστερο -- Θα ασχοληθώ όμως και με το online του επίσης, οπότε θα μας πάρει καιρό! :)

Στην σειρά μετά έχω

AC Odyssey - Αρκετά καλό, ΤΕΡΑΣΤΙΟ, και ανακοίνωσαν πολύ ωραία πράγματα για το season pass που θα το πάρω (αν και δεν το συνηθίζω σε games)

Rise of the Tomb Raider - Κλασσική συνταγή, βελτιωμένη με Open Map και επιτέλους challenging Γρίφους! 

Spiderman - Κλασσικό superhero game στημένο πάααρα πολύ καλά και με πολλά πράγματα να κάνεις.

RDR 2 --- Απο την αρχή για το επόμενο Playthrough 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Σίγουρα ότι και να παίξουμε είναι υποδεέστερο -- Θα ασχοληθώ όμως και με το online του επίσης, οπότε θα μας πάρει καιρό! :)

Στην σειρά μετά έχω

AC Odyssey - Αρκετά καλό, ΤΕΡΑΣΤΙΟ, και ανακοίνωσαν πολύ ωραία πράγματα για το season pass που θα το πάρω (αν και δεν το συνηθίζω σε games)

Rise of the Tomb Raider - Κλασσική συνταγή, βελτιωμένη με Open Map και επιτέλους challenging Γρίφους! 

Spiderman - Κλασσικό superhero game στημένο πάααρα πολύ καλά και με πολλά πράγματα να κάνεις.

RDR 2 --- Απο την αρχή για το επόμενο Playthrough 

Τα ιδια ακριβως  εγω εχω στο  προγραμμα εκτος απο to season pass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Τα ιδια ακριβως  εγω εχω στο  προγραμμα εκτος απο to season pass.

Ρίξε μια ματιά, αξίζει κατα την γνώμη μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Simple, replay TLOU ;)

εχω κανει 2 walkthrough σε πσ3 και αλλα 2 σε πσ4 ποσο ακομα ?? :P :P 

17 λεπτά πριν, shadowlike είπε

😭

overated shiiiiet ... :P

εισαι ιεροσυλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, katman2000 είπε

εισαι ιεροσυλος

ok καλό είναι απλά τα zombies δεν μου αρέσουν και το ΑΙ είναι ψιλοχαζό ομολογουμένος 😁. Σε καμία περίπτωση δε το συκγρίνω με το rdr2 , ούτε το TLOU2 να σου πω την αλήθεια με ενθουσιάζει πλέον μετά το RDR2 και εδώ που τα λέμε έχω αρχίσει να έχω και τις αμφιβολίες μου για το Death Stranding. Είμαι σίγουρος ότι ο κοτζίμας θα ήθελε να φτάσει σε παρόμοια επίπεδα ρεαλισμού στο DS αλλά τον πρόλαβε η rockstar. Αναμένουμε ένα πιο cinematic experience με το DS , απλά νομίζω σαν gameplay το RDR2 θα είναι για καιρό στη κορυφή (εκτίμηση δικιά μου πάντα μακάρι να διαψευστώ).

Απλά θα πω πως εχθές έπαιζα 2 ώρες και το μόνο που έκανα ήταν κυνήγι για pelts στα βουνά. Είναι τόσο immersive που σκέφτομαι να κάνω διάλειμμα απο το story και να φτιάξω όσες πιο πολλές στολές μπορώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, shadowlike είπε

ok καλό είναι απλά τα zombies δεν μου αρέσουν και το ΑΙ είναι ψιλοχαζό ομολογουμένος 😁. Σε καμία περίπτωση δε το συκγρίνω με το rdr2 , ούτε το TLOU2 να σου πω την αλήθεια με ενθουσιάζει πλέον μετά το RDR2 και εδώ που τα λέμε έχω αρχίσει να έχω και τις αμφιβολίες μου για το Death Stranding. Είμαι σίγουρος ότι ο κοτζίμας θα ήθελε να φτάσει σε παρόμοια επίπεδα ρεαλισμού στο DS αλλά τον πρόλαβε η rockstar. Αναμένουμε ένα πιο cinematic experience με το DS , απλά νομίζω σαν gameplay το RDR2 θα είναι για καιρό στη κορυφή (εκτίμηση δικιά μου πάντα μακάρι να διαψευστώ).

Απλά θα πω πως εχθές έπαιζα 2 ώρες και το μόνο που έκανα ήταν κυνήγι για pelts στα βουνά. Είναι τόσο immersive που σκέφτομαι να κάνω διάλειμμα απο το story και να φτιάξω όσες πιο πολλές στολές μπορώ.

ο trapper είναι μάστορας!!! φτάχνει εξαιρετικά πραγματάκια!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, shadowlike είπε

ok καλό είναι απλά τα zombies δεν μου αρέσουν και το ΑΙ είναι ψιλοχαζό ομολογουμένος 😁. Σε καμία περίπτωση δε το συκγρίνω με το rdr2 , ούτε το TLOU2 να σου πω την αλήθεια με ενθουσιάζει πλέον μετά το RDR2 και εδώ που τα λέμε έχω αρχίσει να έχω και τις αμφιβολίες μου για το Death Stranding. Είμαι σίγουρος ότι ο κοτζίμας θα ήθελε να φτάσει σε παρόμοια επίπεδα ρεαλισμού στο DS αλλά τον πρόλαβε η rockstar. Αναμένουμε ένα πιο cinematic experience με το DS , απλά νομίζω σαν gameplay το RDR2 θα είναι για καιρό στη κορυφή (εκτίμηση δικιά μου πάντα μακάρι να διαψευστώ).

Απλά θα πω πως εχθές έπαιζα 2 ώρες και το μόνο που έκανα ήταν κυνήγι για pelts στα βουνά. Είναι τόσο immersive που σκέφτομαι να κάνω διάλειμμα απο το story και να φτιάξω όσες πιο πολλές στολές μπορώ.

Το ξερεις οτι μιλας για παιχνιδι 5+ χρονων εκτος αυτου το last of us δεν ητανε μονο παιχνιδι για το οποιο στεκεσαι στο τεχνικο τομεα ή στο ποσο εξυπνοι ειναι οι εχθροι αλλα το πως ξεδιπλωνει μια ιστορια με ενα εκπληκτικο σεναριο και για αυτο αλλωστε αποτελει διαμαντι απο την πλεοψηφια των gamers.

Και για να μην βγω εκτος θεματος προσωπικα αν κ μου αρεσει και το immersion στα παιχνιδια νομιζω απο ενα σημειο και μετα  αυτο δεν πρεπει να ξεφευγει δηλαδη αν ειναι να ζω στο παιχνιδι αντι να διασκεδαζω που αυτος ειναι ο αυτοσκοπος των παιχνιδιων θεωρω οτι χανεται το νοημα και απο παιχνιδι γινεται simulation.Δεν ξερω κατα ποσο η rockstar εχει πετυχει την συνταγη να παντρεψει αυτα τα 2 αρμονικα χωρις το ενα να γινεται βαρος στο αλλο. Ολοι λενε και ολα οσα εχω δει( επιτηδες εχω δει λιγα) δειχνουν οτι το εχει καταφερει και απλα μενει να το ανακαλυψω και μονος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...