Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, postfire είπε

δωσε μετα σε σποιλερ να μαθω

Δεν έχει τόσο σημασία η ορολογία που δεν την θυμάμαι γιατί πρώτη φορά την ακούω αλλά πως αλλάζει η συμπεριφορά του μετα από την επίσκεψη αυτή. 

Δεν θέλω να γίνω πιο συγκεκριμένος λόγω spoiler, και πίστεψε με θα σ αρέσει περισσότερο έτσι όταν φτάσεις σε αυτό το σημείο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δεν έχει τόσο σημασία η ορολογία που δεν την θυμάμαι γιατί πρώτη φορά την ακούω αλλά πως αλλάζει η συμπεριφορά του μετα από την επίσκεψη αυτή. 

Δεν θέλω να γίνω πιο συγκεκριμένος λόγω spoiler, και πίστεψε με θα σ αρέσει περισσότερο έτσι όταν φτάσεις σε αυτό το σημείο. 

αντε να δω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Infinity είναι το πρώτο Rockstar game που παίζεις να υποθέσω? Με m/k το shooting γίνετε πολύ πιο αργό και δύσκολο. Το μοναδικό πράγμα που πάντα ήταν καλύτερο με m/k ήταν το shooting στο αμάξι λόγο έλλειψης lock με gamepad. Όλα τα υπόλοιπα απλά δυσκολεύουν η δεν βολεύουν.

Ίσως να είναι πιο αργό...αλλα τουλάχιστον θα βρίσκω στόχο.
Τώρα αν δεν έχω aim assist και κουνήσω τον μοχλό, ή στον ουρανό θα πάει, ή στην Γη...μεχρι να το ισορροπήσω, με έχουν φάει λάχανο.
Παρολαυτά το έχω στο Narrow option, οποτε κάποιο challenge έχει...πρέπει να στοχεύεις κοντά στον αντίπαλο για να βοηθήσει το aim.... δεν ειναι άσχημο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να  υπηρχε παντως μεγαλυτερη ποικιλια στα οπλα  ,τωρα βεβαια  εκεινη την εποχη  φανταζομαι πως δεν θα υπηρχε ποικιλια  και θα επρεπε να ξεφυγουν απο το χρονολογικο πλαισιο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα την βρισκω την ποικιλια του παιχνιδιου συνολικα.

Περαν απο πιστολια,καραμπινες και (sniper)rifles εχει throwing knifes,lasso,dynamite,fire bottle,machete,knife,tomahawk.

Το μονο που ειναι λιγο ενοχλητικο ειναι το να κανεις συνεχεια πανω στο αλογο τις εναλλαγες που δεν αποθηκευονται κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ το ίδιο.... δεν με χαλάει η ποικιλία στα όπλα... δεν χρησιμοποιώ και πολλά όπλα έτσι και αλλιώς...ας ειναι καλά το Shotgun... κοντόκανο και μακρύκανο.:D

Έριξα γέλιο πάντως σήμερα.... εκει που πηγαινα στο δρόμο βρίσκω εναν πληγωμένο και  ζήταγε βοήθεια. 
Τον φορτώνω λοιπόν πάνω στο άλογο να τον πάω στο γιατρό... στo Saint Denis... απο την φούρια να τον προλάβω ο βλάκας δεν έκοβα ταχύτητα μόλις μπηκα στην πόλη....και εκει στους δρόμους έχει κινηση.
Με το που στρίβω σε εναν δρόμο ερχόταν απο απέναντι το τραμ και στην μέση έχει διάζωμα με δέντρα... για να το αποφύγω στον πανικό πάω και στουκάρω πάνω σε ένα δέντρο..... έγινε χαμος...φωνές, κακό... στοιβαχτήκαμε ο ενας πανω στον άλλο....ο τραυματίας...ο Arthur και το άλογο... επεσε πολυ πόνος.... παλι καλα που δεν έμεινε στον τόπο ο τραυματίας.... πήγα για να τον σώσω....και θα τον ξέκανα τον άνθρωπο.

Επεξ/σία από InfinitySurfer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ειναι αληθεια οτι λιγο να ακουμπησεις ενα πολιτη σε μια πολη,αρχιζουν ολοι το πιστολιδι με το καλημερα.

Εγω αυτα δεν τα σηκωνω !Απανταω αμεσως αχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ειναι αληθεια οτι λιγο να ακουμπησεις ενα πολιτη σε μια πολη,αρχιζουν ολοι το πιστολιδι με το καλημερα.

Ναι...βασικά ειναι πολυ ευέξαπτοι σε αυτό το θέμα. Αν τρακάρεις καποιον, θα τα παρει και μετα θα πρεπει να τον καλμάρεις λιγο.. και να προχωρίσεις παραπέρα...αν μεινεις εκεί και του αντιμιλήσεις ιδίως, πολύ πιθανό να κοκκινίσει, και να ανοιξει πυρ μετά απο λίγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, InfinitySurfer είπε

Ναι...βασικά ειναι πολυ ευέξαπτοι σε αυτό το θέμα. Αν τρακάρεις καποιον, θα τα παρει και μετα θα πρεπει να τον καλμάρεις λιγο.. και να προχωρίσεις παραπέρα...αν μεινεις εκεί και του αντιμιλήσεις ιδίως, πολύ πιθανό να κοκκινίσει, και να ανοιξει πυρ μετά απο λίγο. 

Βασικα είναι αυτό που θα συνεβαινε και στην πραγματικοτητα...Αν πεσεις σαν το ζωον πανω στον αλλον θα σου την πει σιγουρα και αν αντιμιλήσεις παει αλλου το πραγμα...Οποτε θεωρω ότι καλα εκαναν…(χωρις να εχω παιξει το παιχνιδι απλα από αυτά που λετε κρινω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βασικα είναι αυτό που θα συνεβαινε και στην πραγματικοτητα...Αν πεσεις σαν το ζωον πανω στον αλλον θα σου την πει σιγουρα και αν αντιμιλήσεις παει αλλου το πραγμα...Οποτε θεωρω ότι καλα εκαναν…(χωρις να εχω παιξει το παιχνιδι απλα από αυτά που λετε κρινω)

Ναι μονο που δεν στην πεφτει μονο αυτος αλλα ολοκληρη η πολη αρχιζει και βγαζει πιστολια και σε κυνηγανε.

Δεν το λες και πολυ ρεαλιστικο :P

Το ιδιο ακομα και αν πεσει αυτος πανω σου οπως τρεχεις,παλι αρχιζουν και στην πεφτουν ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...