Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τις απειρες ραβδους χρυσου στα καμμενα ερειπια χεχε. Παω παιρνω 30 και μετα τα πουλαω στα fences. 15.000 δολλαρια οι 30 ραβδοι

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΕΠΙΚΟ!!!!!Είναι το πρώτο game που συγκινήθηκα ,τέτοια συναισθήματα δεν μου τα έχει προσφέρει άλλος τίτλος !!!!

Πλοκή,χαρακτήρες , ασταμάτητη δράση , αλληλεπίδραση με το περιβάλλον ,γραφικά ,νομίζω δεν θα μπορέσω να ακουμπήσω άλλο game ,ο πήχης είναι στο θεό !!!!

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολυτα λογικο και αναμενομενο αυτο.

Το παιχνιδι ηταν στην παραγωγη κοντα 8χρονια + τις απειρες ωρες δουλειας που εριχναν καθε χρονο για αυτο. Επισης το ολο θεματικο των cowboy ειναι πιο φρεσκο απο τα περισσοτερα αλλα παιχνιδια που ειναι μια απο τα ιδια.

Εξου γιατι ολα ειναι σε κορυφαια επιπεδα απο τα animation και τις εκφρασεις προσωπου και τους χαρτες,μεχρι τα αποτυπωματα στις λασπες και στα χιονια(ακομα και το animation στο poker βελτιωσαν σε σχεση με το πρωτο παιχνιδι ) :D

Σε τετοια παιχνιδια που πεφτει τετοια δουλεια,προσωπικα παντα τιμαω τους δημιουργους με day one αγορες ή και αγορες σε πολλαπλες πλατφορμες(πχ αν βγει και στο pc θα το αγορασω και εκει),γιατι ειναι δουλειες που μαρεσει να επιβραβευω για τις απειρες ωρες δουλειας και προσοχης στην παραμικρη λεπτομερεια,σε σχεση με αρπαχτες απο αλλες εταιρειες τυπου Activision/EA/Ubisoft.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεσκισανε το θέμα. Θα βάλουν κανένα patch που δεν θα μπορείς να την χτυπήσεις σε λίγο. Ξέρω οι περισσότεροι είναι ας το πω κομψά " παλιών αρχών" και τις θέλουν στην κουζίνα και στα 4 τις γυναίκες μόλις γυρνάνε σπίτι αλλά στο παιχνίδι βγάζουν τα ψυχολογικά τους...

Δικό σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παραπανω πολη του video(Denis)μολις τωρα πηγα chapter 4 σχεδον 40% complete στο story.

Ως τωρα παντως(αν συνεχισει ετσι μεχρι το τελος το παιχνιδι)ειναι το προσωπικο μου goty για το 2018 με 2ο το God of war.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Σας ζηλευωωωωω σουκου δεν το αγγιξα καθολου σημερα ομως μετα την δουλεια θα γινω παραναλωμα του πυρος !

Άσε ρε ούτε εγώ, στο λέω για να σε παρηγορήσω Μαν μου!! απο αύριο εγω θα ξεκινήσω πάλι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι τελικα να το προχωρησω και να το αγορασω.

Σε PRO η σε XBOX? Δυο φιλους που εχω παιζουν σε PRO αν παρω το ΧΒΟΧ δεν θα μπορεσουμε να παιζουμε online.

Αν το παρω σε ΧΒΟΧ θα χω 60 fps και απο οτι ειδα ελαχιστα θεματα με γραφικα κτλ.

Για την ιστορια θα το παιζω σε αυτη την οθονη αν εχει σημασια.

 

https://www.skroutz.gr/s/8600469/Asus-MG28UQ.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, 4saken είπε

Σκεφτομαι τελικα να το προχωρησω και να το αγορασω.

Σε PRO η σε XBOX? Δυο φιλους που εχω παιζουν σε PRO αν παρω το ΧΒΟΧ δεν θα μπορεσουμε να παιζουμε online.

Αν το παρω σε ΧΒΟΧ θα χω 60 fps και απο οτι ειδα ελαχιστα θεματα με γραφικα κτλ.

Για την ιστορια θα το παιζω σε αυτη την οθονη αν εχει σημασια.

https://www.skroutz.gr/s/8600469/Asus-MG28UQ.html#reviews

Μονοδρομος το xbox one x. Πολυ ανωτερη εμπειρια και στα fps και στην εικονα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, 4saken είπε

Σκεφτομαι τελικα να το προχωρησω και να το αγορασω.

Σε PRO η σε XBOX? Δυο φιλους που εχω παιζουν σε PRO αν παρω το ΧΒΟΧ δεν θα μπορεσουμε να παιζουμε online.

Αν το παρω σε ΧΒΟΧ θα χω 60 fps και απο οτι ειδα ελαχιστα θεματα με γραφικα κτλ.

Για την ιστορια θα το παιζω σε αυτη την οθονη αν εχει σημασια.

https://www.skroutz.gr/s/8600469/Asus-MG28UQ.html#reviews

Οχι δεν θα παιζεις σε 60fps αλλα σε 30 γιατι προς το παρον τοσο τρεχει το παιχνιδι σε ολες τις πλατφορμες/κονσολες.

Περαν τουτου αν ασχοληθεις με το online και με βαση το παραπανω,μαλλον για Ps4 pro σε βλεπω.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Εχετε παει για μπανακι να σας τριψει η γκομενα στο ξενοδοχειο;

Αμεεεε. Κάνουμε και κουσκουσακι, όχι στα μουγκα.

Βέβαια με την ιστορία της Rockstar με το GTA περίμενα να υπάρξει και happy ending. :P

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...