Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

17 εκατομμύρια πωλήσεις εχει κανει μεχρι στιγμης.Να δω που θα σταματησουν τα νουμερα😮.Οσο για το πρωτο  red dead!! το εχει ξεπερασει  ειδη μονο σε λιγες ημερες από την κυκλοφορια του. Rockstar  ο μιδας του συγχρονου  gaming.

Ποσα ειχε κανει το πρωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τέλος το έπος (η ιστορία τουλάχιστον). Απίστευτο παιχνίδι, φοβεροί Gameplay μηχανισμοί, φοβεροί χαρακτήρες, φοβερή πλοκή και για εμένα, κορυφαίο Soundtrack (το οποίο ελπίζω να κυκλοφορήσει σύντομα).

Εδώ φαίνεται η διαφορά μεταξύ σοβαρών παιχνιδιών με πολλά χρόνια Development με τις αρπαχτές που κάνουν κάτι Ubisoft και διάφοροι άλλοι. Όποιος ακόμα διστάζει, ας το πάρει χτες το παιχνίδι. Για εμένα είναι τα καλύτερα 60€ που έδωσα φέτος για παιχνίδι. 

Συνεχίζω δυνατά τώρα, μιας και το παιχνίδι και εκτός της ιστορίας έχει πολύ ψωμί ακόμα

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

8 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Ειμαι 35% αλλα απο ιστορια δεν εχω καταλαβει πολλα...Απλα κανω αποστολες

Κράτα πατημένο το αριστερό βελάκι και ξεκίνα να διαβάζεις το Journal του Arthur απο την αρχη... 

Επεξ/σία από Daemonos
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον Gavin τι γίνεται;; κανείς δεν τον έχει βρει;; Έχω πετύχει αυτόν που τον ψάχνει 2 φορές εως τώρα.

Πριν τον συναντήσω για πρώτη φορά είχα πετύχει λίγο πιο πέρα έναν τύπο περίεργα ντυμένα (Αν θυμάμαι καλά φορούσε και αυτός μπλε σακάκι) που τον κυνηγούσαν 2 άλλοι. Σκότωσα τους 2 αλλά συνέχισε να τρέχει. Πήγα κοντά του με το άλογο αλλά δεν μπορούσα να αλληλεπιδράσω μαζί του και έτσι τον παράτησα. Λίγα λεπτά μετά έπεσα και πάνω στον τύπο που ψάχνει τον Gavin αλλά δεν μπόρεσα να εντοπίσω ξανά τον τύπο που έτρεχε. Ίσως ήταν αυτό ίσως και όχι :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι στο 15% και μολις εκανα το quest με το Μαρακι και την χαρη που ζηταει απο τον Arthur και πριν απο αυτο μου εφαγε ΠΑΡΑ πολυ ωρα το quest του χοντρου που ηθελε να βγαλεις φωτογραφια κατι gunslingers που ο καθενας ειναι στην αλλη μερια του χαρτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εγω ειμαι στο 15% και μολις εκανα το quest με το Μαρακι και την χαρη που ζηταει απο τον Arthur και πριν απο αυτο μου εφαγε ΠΑΡΑ πολυ ωρα το quest του χοντρου που ηθελε να βγαλεις φωτογραφια κατι gunslingers που ο καθενας ειναι στην αλλη μερια του χαρτη.

Κι εγώ την ψιλιαστηκα όταν έκανα τους 2 μόνο από τους 4 και άφησα τον τρίτο για οοοταν βρεθώ εκεί κοντά του(στον χοντρό αναφέρομαι). Δεν το ήξερα να θέλω μόνο μια ώρα να είμαι στο δρόμο. Είμαι στο 33% και ακόμα δεν έτυχε να βρεθώ εκεί κοντά στον τρίτο βέβαια..

Παρολα αυτά το απολαυσα γιατί το έκανα αμέσως μετά τα χιόνια που με είχαν κουράσει και ψιλοξενερωσει, γιατί σου δίνει μια πρώτη γεύση για το πώς είναι το παιχνίδι και τι ακολουθεί. :)

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, petran91 είπε

Κι εγώ την ψιλιαστηκα όταν έκανα τους 2 μόνο από τους 4 και άφησα τον τρίτο για οοοταν βρεθώ εκεί κοντά του. Δεν το ήξερα να θέλω μόνο μια ώρα να είμαι στο δρόμο :P

Παρολα αυτά το απολαυσα γιατί το έκανα αμέσως μετά τα χιόνια που με είχαν κουράσει και ψιλοξενερωσει, γιατί σου δίνουν μια πρώτη γεύση για το πώς είναι το παιχνίδι και τι ακολουθεί. :)

Ενταξυ εν μερη θα μπορουσα να κανω υπομονη για το fast travel που δεν εχω μαζεψει ακομα τα λεφτα να ξεκλειδωσω,απλα πιο πολυ με πειραξε οχι τοσο γιατι ηταν στην αλλη ακρη ο καθενας αλλα γιατι ολο κατι θα γινοταν στον δρομο μεχρι να φτασω.

Βρε καποιος που θα πηγαιναν να τον ληστεψουν,βρε καποιος που θα ηταν αρρωστος να παει στον γιατρο,βρε ενας ο οποιος ειχε απαγαγει μια κυρια και την ειχε πισω στο αλογο και ετρεχε και παει λεγοντας :P

Παντως το παιχνιδι παρολα τα οποια μικρο θεματακια εχω πετυχει ως τωρα με bugs,λιγο πολυπλοκα menu και ελεγχο/χειρισμο,το απολαμβανω 8 φορες περισσοτερο απο οτι τα πιο προσφατα GTA,οχι μονο λογω του διαφορετικου σκηνικου των 1900 αλλα και γενικα ακομα και του πηγαινε ελα περα δωθε στον χαρτη με το αλογο που ειναι απολαυση σε σχεση με το αντιστοιχο πηγαινε ελα με τα αμαξια στο GTA V πχ.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...