Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω από αυτά που διαβαζω και σαν απλος θεατης, θεωρω ότι το παιχνιδι είναι τοσο καλο που ψυριζουμε να βρουμε τις ατελειες και παλι είναι λιγες...Ανυπομωνω να το παιξω!

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα μόλις σήμερα το παιχνίδι και έφτασα μέχρι την πρώτη ληστεία τραίνου. Έχω διαβάσει όλες τις προηγούμενες σελίδες όπου αναλύατε τα τεχνικά θέματα που πιθανώς να έχει. Πραγματικά δεν έχω ιδέα από τεχνικές λεπτομέρειες, όπως και από 4K τηλεοράσεις. Παίζω το παιχνίδι στο απλό PS4 και σε μία 32αρα LG Full HD, μοντέλο τουλάχιστον 8ετίας. Δεν με έχει χαλάσει τίποτα μέχρι στιγμής στο παιχνίδι και αν υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα δεν μπορώ να το δω ή εάν ακόμα και εαν μπορούσα δε θα το έβλεπα. Το παιχνίδι είναι ΕΠΟΣ και τίποτα δε μπορεί να το κρατήσει πίσω. Είχα να διασκεδάσω τόσο πολύ με κάποιο παιχνίδια από το The Last of US και το The Witcher 3. Καταλαβαίνω τους προβληματισμούς σας, αλλά το να αναλώνεται η κουβέντα μόνο στα τεχνικά θέματα πιστεύω αδικεί ξεκάθαρα την γενικότερη έννοια του gaming, ενώ ταυτόχρονα μειώνεται και τη σπουδαιότητα αυτής της παιχνιδάρας.

 

 

Επεξ/σία από paok_revolution
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 minutes ago, Fotis13 said:

Παντως επισημη ανακοινωση για  ημερομηνια update  δεν εχουμε ακομα σωστα ?

Λογικά μαζί με το multiplayer update που θα βγει μέχρι το τέλος Νοέμβρη θα βγάλουν και fixes για τα όποια προβλήματα. 

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργει τοτε .

Παλι αυτο το σουκου επειδη θα λειπω δεν θα μπορεσω να παιξω ,πρωτος το πηρα τελευταιος θα το τελειωσω χχαχα.

11 λεπτά πριν, Malthador είπε

Λογικά μαζί με το multiplayer update που θα βγει μέχρι το τέλος Νοέμβρη θα βγάλουν και fixes για τα όποια προβλήματα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αργει τοτε .

Παλι αυτο το σουκου επειδη θα λειπω δεν θα μπορεσω να παιξω ,πρωτος το πηρα τελευταιος θα το τελειωσω χχαχα.

Καλά και εγώ έχω χάσει 3 μέρες τώρα και νιώθω την εξάρτηση να δρα!! χαχαχα Άντε ρε και στο MP να ανταλλάξουμε psn να κάνουμε κανένα gang 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το φινάλε πάντως συγκινήθηκα αν και ήταν αναμενόμενο το τι θα συμβεί. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα στο παιχνίδι είναι ότι δεν χρειάζεται να ασχολείσαι με side quests για να ανεβάσεις επίπεδο και να μπορέσεις να σκοτώσεις τους εχθρούς της επόμενης κύριας αποστολής. Προσωπικά βαριέμαι οτιδήποτε δεν αφορά την κεντρική ιστορία οπότε δεν ασχολήθηκα σχεδόν με τίποτα άλλο και κύλισε πολύ άνετα. Το ευχαριστήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kax54638 είπε

Με το φινάλε πάντως συγκινήθηκα αν και ήταν αναμενόμενο το τι θα συμβεί. Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα στο παιχνίδι είναι ότι δεν χρειάζεται να ασχολείσαι με side quests για να ανεβάσεις επίπεδο και να μπορέσεις να σκοτώσεις τους εχθρούς της επόμενης κύριας αποστολής. Προσωπικά βαριέμαι οτιδήποτε δεν αφορά την κεντρική ιστορία οπότε δεν ασχολήθηκα σχεδόν με τίποτα άλλο και κύλισε πολύ άνετα. Το ευχαριστήθηκα.

Σεβαστό, αλλα να ξέρεις οτι έχεις χάσει τα τα 2/3 του game. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Καλά και εγώ έχω χάσει 3 μέρες τώρα και νιώθω την εξάρτηση να δρα!! χαχαχα Άντε ρε και στο MP να ανταλλάξουμε psn να κάνουμε κανένα gang 

Πολυ δυσκολα θα ασχοληθω με το mp του  κυριως λογου περιορισμενου χρονου και  back log  που εχω .

Σειρα εχει μετα spiderman ,AC odyssey  και Tomb raider .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Πολυ δυσκολα θα ασχοληθω με το mp του  κυριως λογου περιορισμενου χρονου και  back log  που εχω .

Σειρα εχει μετα spiderman ,AC odyssey  και Tomb raider .

Το Odyssey είναι πάρα πολύ καλό - βγάζουν τώρα ενα δωρεάν μεγάλο DLC και απο Δεκέμβρη έχει ωραία πράγματα με το Season pass που θα προσθέσουν 2 storylines το ένα θα είναι με Ατλαντίδα!!! 

Spiderman και Tomb Raider τα έχω βάλει σε σειρά και εγώ! 

Ωραίες οι γιορτές του 2018... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2018 στις 9:02 ΠΜ, Daemonos είπε

 

Επίσης ελάφια (σε αλλα δεν το έχω δοκιμάσει) μπορείτε να τα πιάσετε με το λάσσο και μετά να τα σκοτώσετε χωρίς να χαλάσει το pelt και χωρίς να ξοδέψετε βέλη και φαιά ουσία! 

Σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. κατέβαζα πανάγιες με τα πελτ. πραγματικά σε ευχαριστώ ειχα θυμώσει πάρα πολυ με την αναπηρία μου. όλα τα μεγάλα ζωα κυνήγι με το άλογο,  λάσο  κ QQ.

τωρα να δω τα μικρα ρακουν κ τετοια τι θα κανω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 εκατομμύρια πωλήσεις εχει κανει μεχρι στιγμης.Να δω που θα σταματησουν τα νουμερα😮.Οσο για το πρωτο  red dead!! το εχει ξεπερασει  ειδη μονο σε λιγες ημερες από την κυκλοφορια του. Rockstar  ο μιδας του συγχρονου  gaming.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...