Προς το περιεχόμενο

Με συμφέρει να τυπώνω με έγχρωμο εκτυπωτή;


hariskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 150 Α4 πας ΑΥΣΤΗΡΑ epson L

 

Τσάμπα η εκτύπωση, σε χαμηλή ποιότητα τυπώνει γρήγορα επίσης έχουν και ένα mode για αθόρυβη εκτύπωση είναι σκυλιά κυριολεκτικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως υπάρχει Epson L που να έχιε ταχύτητα 30+ και να έχει 2 εισόδους; Επίσης χρειάζομαι μία είσοδο για Α4 και μία για πιο λίγες Α5 για να ξεφορτωθώ τον dot matrix Epson LQ300 που έχω τώρα για τις αποδείξεις..

 

Νομίζω με αυτά που ζητάω πρέπει να πάω προς HP PAGEWIDE πχ το PRO 452DW. Ανεβαίνει το κόστος εκτύπωσης (περίπου διπλάσιο; ) και αγοράς, όμως δε βλέπω άλλη λύση..

Η ποιότητα εκτύπωσης πως είναι στους Epson L και HP PAGEWIDE;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ποιοτητα στους L και ειδικα σε αυτον που παιρνει και Α3 (ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΑΧΥΤΕΡΟΣ απο τον Α4) ειναι παρα πολυ καλη και μπορει να υποστηριξει και ανετα μια entry φωτογραφικη εκτυπωση για παραδειγμα Α3 αφισες που εχω σε καδρα στο δωματιο μου ειναι στο L ή για παραδειγμα μικρες φωτογραφιες τοπου διαβατηριου τυπωνω στο L γενικα εχει ανταγωνιστικη ποιοτητα με τα αλλα μοντελα που αναφερεις γενικα δεν βρισκω λογο να μην πας σε μοντελο L εκτος βεβαια αν σε ενοχλει που δεν εχουν bluetooth η wifi receiver. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Δε χρειάζομαι bluetooth και wifi, όμως χρείαζομαι 2η είσοδο για Α5 για να τυπώνω τις αποδείξεις που τώρα τυπώνω σε dot matrix. Οι Epson L από όσο ξέρω έχουν μόνο μία είσοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρε το HP Color Laserjet Pro CP1025, εγκατεστησε το και απενεργοποιησε το αυτοματο udate της εταιρειας ,ωστε να μπορεις να βαζεις συμβατα τονερ ή να τα γεμιζεις μονος σου, χωρις κανενα προβλημα στο μελλον.

Έχεις να μου προτείνεις καποιο laser πολύ μηχάνημα έγχρωμο που να περνει τοσο φτηνά ανταλλακτικά?

Επεξ/σία από jt1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...