Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής για ασπρομαύρες


kaliakman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Αυτήν την στιγμή έχω τον Epson Stylus sx105 ο οποίος δεν με συμφέρει για ασπρόμαυρες εκτυπώσεις.

 

Ενδιαφέρομαι για τιμή/σελίδα.  ~0.03/0.04€. Είναι εφικτό κάτι τέτοιο για οικιακό εκτυπωτή;

 

Μιλάμε πάντα μόνο για ασπρόμαυρη εκτύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μην πας και βάλεις και εσύ ότι φθηνότερο βρεις στα ιντερνετομάγαζα. Κακό συνήθειο να βλέπεις τις πρώτες τιμές στο σκρουτζ και να θεωρείς ότι μέχρι την 10η σελίδα όλοι πουλάνε το ίδιο προϊόν με άλλες τιμές. Επειδή ακριβώς δεν είναι το ίδιο προϊόν έχει και άλλες τιμές!

 

Το καλύτερο βέβαια είναι να πάρεις από κάποιον με φυσικό μαγαζί, που θα πας, θα σου πει και πέντε πράγματα να ξέρεις και θα είναι και δίπλα σου αν χρειαστείς κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μην πας και βάλεις και εσύ ότι φθηνότερο βρεις στα ιντερνετομάγαζα. Κακό συνήθειο να βλέπεις τις πρώτες τιμές στο σκρουτζ και να θεωρείς ότι μέχρι την 10η σελίδα όλοι πουλάνε το ίδιο προϊόν με άλλες τιμές. Επειδή ακριβώς δεν είναι το ίδιο προϊόν έχει και άλλες τιμές!

 

Το καλύτερο βέβαια είναι να πάρεις από κάποιον με φυσικό μαγαζί, που θα πας, θα σου πει και πέντε πράγματα να ξέρεις και θα είναι και δίπλα σου αν χρειαστείς κάτι.

Μιλάω για το πρώτο σε δημοτικότητα στο skroutz. Έχεις κάποιο καλό κατάστημα Αθήνα για να έχω στο νου μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SAMSUNG 2825ND έχω και είμαι απίστευτα ικανοποιημένος, επίτηδες το αγόρασα με ETHERNET, ώστε να το συνδέσω στο swicth και να εκτυπώνω από οποιοδήποτε υπολογιστή έχω. Το toner το μεγάλο είναι στις 3000 σελίδες και κοστίζει περίπου 54 ευρώ το πολύ. Επίσης το επέλεξα γιατί έχει αυτόματο διπλής όψεως εκτύπωση. Ψάξτο να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ενδιαφέρομαι για τιμή/σελίδα.  ~0.03/0.04€. Είναι εφικτό κάτι τέτοιο για οικιακό εκτυπωτή;

 

Πόσο θα τυπώνεις με αυτόν? Μέσο όρο σελίδων ανά μήνα?

Επεξ/σία από JohnG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...