Προς το περιεχόμενο

Το vlc κατεβαζει Youtube video!?


Le Perv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθομουνα και παλευα με το youtube-dl. Ματαια.

Αλλα υπαρχει το vlc που το κανει πανευκολα.

 

Γιατι δε μιλατε ρε παιδια? Ενημερωστε τον κοσμο.

Που ζουσα τοσα χρονια? Σε σπηλια? Δε το ξερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω που μου εδωσες αφορμη να πω κατι πολυ σημαντικο.

Ειχα μπλεξει χρονια με προγραμματα "καρκινους". Mallware, spyware, trojan και το κακο συναπαντημα.

Ενα καθαρο (αν εξαιρεσω το youtube-dl, που δυστυχως δε μπορω να το δουλεψω καθολου) προγραμμα δεν ειχα βρει.

Μιλαμε για φαυλος κυκλος. Το ενα ειναι χειροτερο απο τ' αλλο.

Αναγκαστηκα πρεπει να εξαιρεσεις τα προγραμματα αυτα απο το φιλτραρισμα του firewall. Και μετα "μπατε σκυλοι, αλεστε".

 

Τελευταια μου "γυρισε το ματι" το OGyoutube στο android. Προγραμμα που το συστηνα σε ολο τον κοσμο, ο μαλακας.

Τελος παντων, ετσι γινεται παντα. Βγαινει ενα προγραμμα σωστο και μετα ξεπουλιεται και γινεται κουρελι στα χερια της καθε διαφημιστικης κι εγω δε ξερω τι αλλο εταιριας.

Ετσι εγινε και με το ESexplorer, ειναι καθαρο μεχρι την εκδοση 3. Μετα γεμισε bloatware.

 

Προς Θεου, δε λεω οτι το προγραμμα που προτεινεις ειναι υποπτο. Αλλα δε μπορω να πειραματιζομαι, τη στιγμη που κανω δουλεια μου.

 

Jim, λογικα θα δουλεψει με ολα τα site. Δε το εχω δοκιμασει ακομα. Δοκιμασα μονο youtube με διαφορετικες ποιοτητες σε εικονα και ηχο. Ναι εχει επιλογες για ηχο. Δουλευει μια χαρα.

Θα το κοιταξω ομως οταν εχω χρονο, γιατι θελω να βρω κατι video clip εκτος youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...