Προς το περιεχόμενο

Αναφορές για περίεργο ήχο κατά τη λειτουργία μερικών iPhone 7


St_Petros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και που θα χρησιμεύε αυτό από τη στιγμή που δεν μπορεί να λειτουργήσει και η οθόνη με γάντια;

σε βλέπω πίσω. υπάρχουν γάντια που δουλεύουν με όλα τα κινητά. εάν κάποιος τα θέλει παρακαλώ να τα ζητήσει από τη γυναίκα μου η οποία δεν τα αποχωρίζετε με τίποτα. λες να κάνω κανά review με το οποίο να ανοίγω το s7 με γάντια και μετά να λέω πως το i7 δεν ανοίγει με γάντια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατα την προσωπική μου γνώμη εάν κάποιος έχει το 6s plus ή το 6s είναι πλεονασμός να πάει να αγοράσει το 7/7+ για μια παραπάνω κάμερα και έναν επεξεργαστή που στην ουσία και με τα σημερινά δεδομένα αν και ταχύτερος απο τον Α9 δεν δείχνει καμία σημαντική διαφορα. Τα λεφτά που ζητάει η Apple είναι παρά πολλά για αυτά που δίνει το τηλέφωνο. Και κάποια στιγμή πρέπει όλοι ως καταναλωτές να καταλάβουμε ότι δεν μπορούμε να αναβαθμίζουμε το κινητό μας ιδιαίτερα εάν αυτό κοστίζει μια μικρή περιουσία κάθε φορά που μια εταιρία βγάζει ενα καλύτερο μοντέλο. Ας αναλογιστούμε και την αξία του 1100€ είναι 380.000 παλιές δραχμές με το ευρώ έχουμε χάσει τελικά και το μέτρο σύγκρισης. Με όλα τα παραπάνω βλέπω το καλό μου 6s plus να με συντροφεύει και τα επόμενα 2 χρόνια και δεν με χαλάει καθόλου..........

Παντως ολο αυτο ακουγεται σαν μια ωραια δικαιολογια προς τον εαυτο σου επειδη δεν υπαρχουν λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ολο αυτο ακουγεται σαν μια ωραια δικαιολογια προς τον εαυτο σου επειδη δεν υπαρχουν λεφτα.

για κανενα λογο ο φιλος δεν δικαιολογει πιστευω.. και εγω πιστευω  πως δεν παρχουν δραματικες αλλαγες για τους κατοχους iphone 6s plus, του απλου 6s οκ λογω μπαταριας και καμερας(ois) αλλα μην τρελαθουμε οτι ειναι και καμια φοβερη αναβαθμιση..

 

αν και apple fan boy πιστεύω πως το 7 ειναι αυτο που επρεπε να ηταν το 6s οταν βγηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανενα λογο ο φιλος δεν δικαιολογει πιστευω.. και εγω πιστευω  πως δεν παρχουν δραματικες αλλαγες για τους κατοχους iphone 6s plus, του απλου 6s οκ λογω μπαταριας και καμερας(ois) αλλα μην τρελαθουμε οτι ειναι και καμια φοβερη αναβαθμιση..

 

αν και apple fan boy πιστεύω πως το 7 ειναι αυτο που επρεπε να ηταν το 6s οταν βγηκε.

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ολο αυτο ακουγεται σαν μια ωραια δικαιολογια προς τον εαυτο σου επειδη δεν υπαρχουν λεφτα.

 

Μεχρι πριν ένα χρόνο που ήμουν ελεύθερος και δεν είχα υποχρεώσεις μπορούσα να διαθέσω 1000€ το χρόνο για να πάω από το 6 plus στο 6s plus άσχετα εάν οι διάφορες τους ήταν μικρές ή μεγάλες για να ικανοποιήσω την ματαιοδοξία αν θέλεις το να έχω το τελευταίο υπερσύγχρονο μοντέλο iPhone. Όταν όμως πλέον έχεις και άλλες υποχρεώσεις και μια οικογένεια πίσω σου σκέφτεσαι εάν πρέπει να δώσεις 1000€ ξανά για να αποκτήσεις το ίδιο πάνω κάτω μοντέλο με 1 επιπλέον gb μνήμη και μια ακόμα κάμερα.

Τηλεφωναρα το 7+ αλλά όχι για εμένα αν ζούσα Β Ευρώπη ή ΗΠΑ με τους αντίστοιχους μισθούς τους ίσως να το αγόραζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι πριν ένα χρόνο που ήμουν ελεύθερος και δεν είχα υποχρεώσεις μπορούσα να διαθέσω 1000€ το χρόνο για να πάω από το 6 plus στο 6s plus άσχετα εάν οι διάφορες τους ήταν μικρές ή μεγάλες για να ικανοποιήσω την ματαιοδοξία αν θέλεις το να έχω το τελευταίο υπερσύγχρονο μοντέλο iPhone. Όταν όμως πλέον έχεις και άλλες υποχρεώσεις και μια οικογένεια πίσω σου σκέφτεσαι εάν πρέπει να δώσεις 1000€ ξανά για να αποκτήσεις το ίδιο πάνω κάτω μοντέλο με 1 επιπλέον gb μνήμη και μια ακόμα κάμερα. Τηλεφωναρα το 7+ αλλά όχι για εμένα αν ζούσα Β Ευρώπη ή ΗΠΑ με τους αντίστοιχους μισθούς τους ίσως να το αγόραζα.

Αν εχεις οικογενεια και φρεσκια μαλιστα, φυσικα δεν κοιτας πρωτα το iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις οικογενεια, φυσικα δεν κοιτας πρωτα το iPhone.

Τουλάχιστον μπόρεσα και έχω το 6S + και είναι πολύ ευχαριστημένος που έστω έχω αυτό.

Εύχομαι σε όσους μπόρεσαν και απέκτησαν το 7 plus να το χαρούν να το δουλέψουν κυριολεκτικά να το λιώσουν με την καλή έννοια γιατί ασχέτως τσιμπημένης τιμής είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή την στιγμή σε κινητό τηλέφωνο κατά την άποψη μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δικιά μου που έχει το καινούριο iPhone την στέλνω στο σαλόνι να κοιμηθεί ,νισάφι πια ουτε την νύχτα δεν μπορουμε να ηρεμήσουμε

Τι ελλάτωμα έχει η κοπέλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δικιά μου που έχει το καινούριο iPhone την στέλνω στο σαλόνι να κοιμηθεί ,νισάφι πια ουτε την νύχτα δεν μπορουμε να ηρεμήσουμε

Έχεις σκεφτεί να κρατήσεις την κοπέλα στο κρεβάτι και να στείλεις το κινητό στο σαλόνι; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί να κρατήσεις την κοπέλα στο κρεβάτι και να στείλεις το κινητό στο σαλόνι; :P

δεν δεχεται ,εχει 3 μερες να αποφασισει η το iphone η στην μανα της ,(με βλεπω παλι εργενη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...