Προς το περιεχόμενο

Αναφορές για περίεργο ήχο κατά τη λειτουργία μερικών iPhone 7


St_Petros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εσενα τυπε τι ελαττωμα ειχε και το αλλαξες?πολλα μαζευονται σιγα σιγα αντε να δούμε τι κληρωνει σε οποιον το παρει lel

 

Εμένα είχε πολλά ελλατώματα. Τσιγάρα, ποτά και ξενύχτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ολα ειναι δανεικα 

 

δουλευατε την σαμσουνγκ με τις μπαταριες κ καπακι παθαινετε αυτο κ μαλιστα στο ηχητικο κομματι που μας τα ζαλιζατε με τα ανεκδιηγητα σας περι απουσιας θυρας ακουστικων

 

κ btw οι αλλοι δεν κλειδωναν θεματα μεσα στον πανικο τους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρισκω πολυ λογικο να βγαζει προβληματα ο καινουργιος επεξεργαστης.Νεα τεχνολογια ακομα περναει τις παιδικες αρρωστιες γιαυτο μην αγοραζετε κινητο την ιδια μερα της κυκλοφοριας του.Οτι και να ειναι σιγουρα θα το φτιαξουν στην πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επισης αποτι διαβαζω εχουμε και θεμα υπερθερμανσης :D

 

μαζι με το ζζζζζζζζζζζζζζζζζζ και την θερμοκρασια κανει τελεια πορταμπλ ψησταρια τσσσσσστσσσσσσσσσστσσσσψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ

Έλα να σου δείξω το s7 edge μου όταν κολλάει κάνα Google service, να δεις τι σημαίνει ...θερμοκρασία.

ολα ειναι δανεικα

 

δουλευατε την σαμσουνγκ με τις μπαταριες κ καπακι παθαινετε αυτο κ μαλιστα στο ηχητικο κομματι που μας τα ζαλιζατε με τα ανεκδιηγητα σας περι απουσιας θυρας ακουστικων

 

κ btw οι αλλοι δεν κλειδωναν θεματα μεσα στον πανικο τους

Στις πόσες αναφορές είμαστε για θόρυβο? 3 ή 4? Για να ξέρω να πω στην apple να ξεκινήσει ανάκληση. :P

 

PS: δεν τα διαβασες καλά. Ποιο ηχητικό κομμάτι?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ελα τι? δεν ειναι dsp εφε στυλ σκαω κουφιες γκαζιες ξργω? :pppppp

Ναι, όταν το κάνει το ακούνε και οι γείτονες. Περνάει και μέσα από τα bt ακουστικά. Μάλιστα διάβασα πριν στον googly πως ένας κουφαθηκε. :P

Πάντως τώρα δεν έχει πλάκα πλέον. Νυσταξα. Θα επανελθω μόνο την Παρασκευή με νεύρα αν δεν βρω συσκευή να αγοράσω. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την πλακα ρε φιλε αυτο ειναι feature ,need for speed underground η αιφονια, οταν γκαζωνει κοφτες την ακους ,οχι σαν κατι αλλα ηλεκτρικα πεθαμενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα να σου δείξω το s7 edge μου όταν κολλάει κάνα Google service, να δεις τι σημαίνει ...θερμοκρασία. Στις πόσες αναφορές είμαστε για θόρυβο? 3 ή 4? Για να ξέρω να πω στην apple να ξεκινήσει ανάκληση. :P

PS: δεν τα διαβασες καλά. Ποιο ηχητικό κομμάτι?????

3 η 4?δεν νομιζω τακη εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις στα φορουμς παγκοσμιος εγω θα ελεγα 8 στα 10 το κανουν απλα πολλοι ισως δεν το εχουν παρατηρησει δεν πειραζει υγεια ζζζζζζζζζζζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ακούει coil whine από το iPhone 7 καλό είναι να μην περιμένει και να πάει να το αλλάξει αμέσως γιατί προφανώς έπεσε σε ελαττωματική συσκευή.

 

Το δικό μου δεν βγάζει κανέναν απολύτως ήχο σε συνθήκες heavy load.

και να βγάζει σιγα μην το πεις !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να βγάζει σιγα μην το πεις !!!!!

Ε βεβαια και ειδικα εκεινος που ειναι μεγαλομετοχος να υποθεσω?

Αυριο που θα αγορασω θα σας πω και εγω ψεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βεβαια και ειδικα εκεινος που ειναι μεγαλομετοχος να υποθεσω?

Αυριο που θα αγορασω θα σας πω και εγω ψεματα

λοιπόν πέρα απο την πλάκα ...γιατί τα λεφτά είναι πολλά !! είναι τουλάχιστον λυπηρό να δίνουμε χιλιάρικα ..και το ενα να παίρνει φωτιά η μπαταρια ...το αλλο να κάνει θόρυβο λες και θέλει να πετάξει ...και εμείς να προσπαθούμε να την πούμε ο ένας στον άλλο ( θέλω να πιστεύω με διάθεση για χαβαλέ ) αντί να σταματήσουμε να αγοράζουμε σαν πρόβατα για κανένα χρόνο να δεις πως θα πάρουν τα ίσα τους !!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν παίρνει κσι φωτιά σαν κάτι άλλες συσκευές!!! Σοβαρά τώρα είναι απαράδεκτο εταιρείες όπως η apple και η samsung να βγάζουν συσκευές με τέτοια προβλήματα! Ας αφήσουμε στην άκρη τις προσωπικές προτιμήσεις μας και ας κράξουμε όλες τους μήπως κσι ακούσουν επιτέλους! Η Samsung παίρνει φωτιά όταν φορτίζει η Apple κάνει περίεργο ήχο όταν πιέζεται! Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο θορυβος ειναι oι κραυγες αγωνιας απο τις ψυχες των κινεζων εργατων που αυτοκτονησαν υπο την βαναυση πιεση να σαν φτιαξουν τα καινουργια κινητα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...