Προς το περιεχόμενο

action cam μεχρι 150e


usergr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόλαβα την git2 στην προσφορα.. Βεβαια την επομενη μερα σκεφτομουνα, πηρα που πηρα action να μην παρω και το λουρακι, να μην παρω και τη ζωνουλα και την μασκουλα, α! και μια 2η μπαταρια ( ελα μωρε 3 $ εχει παρε και μια τριτη!)... Στα 150 πηγε τελικα!!

Ακομα, δεν την εχω παραλαβει, οσο διαβασα παντως καλες γνωμες ειχανε. Γενικα στο μειον ειναι οτι δεν εχει εφαρμογη (απο οτι εχω καταλαβει το εχουν καψει το project) και γενικα ειναι τι προτιμας. 

ΟΙ SJ εχουν μια πιο πρασινωπη αποχρωση στην αποδοση τους, η git πιο ουδετερη. Προσωπικα δυσκολευτηκα πολυ να διαλεξω, οι dj μου φαινοντουσαν πιο ωραιες μεσω βιντεο αλλα οι χρηστες ανεφεραν οτι θεωρουσαν καλυτερη την git.

 

Τωρα παρε οποια θεωρεις οτι τρεχει σε προσφορα. Οι διαφορες ειναι μικρες κατασκευαστικα, η git εχει καλυτερο gyro function το οποιο ομως οι sj διορθωνουν με firmware update.

απο ποτε την περιμενεις φιλε μου;

ποσο καιρο υπολογιζεις;

θαχω ενα περιθωριο 3 εβδομαδες ειναι αρκετες λες;

 

μου αρεσαν και του ποντιου οι επιλογες αλλα πραγματικα βιαζομαι.

απο την αλλη δεν θελω να κανω κ λαθος επιλογη..εγινα πολυ τσιγκουνα ξαφνικα!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα το ριψοκινδυνευσω με την gitup χρειαζομαι οπωσδηποτε το selfie stick δε ξερω καν πως λεγεται δεν ειναι καν σκοπος το selfie αλλα να την εχω καρφωμενη σε ενα στικ ωστε να τραβαω βιντεο.ξερει κανεις απο που να το παρω και ποιο ταιριαζει;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...