Προς το περιεχόμενο

action cam μεχρι 150e


usergr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε παρόμοια τιμή κανενα 120€ παίζει ή gopro hero

 

Αυτή του τοπικ είναι καλύτερη;

 

Βλέπω έχει οθόνη πίσω,wifi και καλύτερη ανάλυση σε 1080 και 720

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω προβληματιζομαι κ κυριως χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο καθως ειχε το git2 στα 99 δολαρια κ το επαιξα δυσκολη γιατι ειπα τι να την κανω την action καμερα?

τελικα συνειδητοποιω οτι την παραχρειαζομαι αλλα πεταξε η τιμη.

τι αλλο υπαρχει αυτην την περιοδο σε προσφορα καλη?

αυτη  η εκεν μ9 ειναι παιχνιδι η βγαζει δουλεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.banggood.com/GitUp-Git2-2K-WiFi-Action-1440P-1_5-inches-LCD-Novatek-96660-Chipset-IMX206-16_0MP-Image-Sensor-p-1007770.html

ακόμη τόσο βγαίνει περίπου με το κουπόνι που έχει.

coupon code : b0b98d 20% off

Cde: b0b98d  20% off

Επεξ/σία από fanis1234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα παντως action cam χωρις δυνατοτητα για εγγραφη τουλαχιστον σε 120fps στα 720p δεν θα επαιρνα. Μιλαμε για ACTION cam. Η λεπτομερεια του 4Κ δεν ειναι απαραιτητη τις περισσοτερες φορες (χρησιμη εαν την τοποθετησεις σε drone βεβαια), αλλα το slow motion ειναι βασικο στοιχειο της δρασης. Απορω που καμερες μετα την αναβαθμιση λογισμικου δινουν πια 4Κ και καταργουν το slow motion. Σαν να βαζω οθονη στο στερεοφωνικο του αυτοκινητου για βιντεο και να ακυρωνω το ραδιο!!! Γουστα ειναι αυτα βεβαια. Εχω δει action cams απλα αντι για φωτογραφικες μηχανες ή απλες βιντεοκαμερες! Παρε το εντουρο και πηγαινε βολτα στην πολη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το κουπονι δεν το ειχα δει! :-D

οποτε το προχωραω για την git2 ή την sj5000 lite?

ενδιαφερομαι κ για φωτογραφιες καποιος που εχει την git μπορει να πει γνωμη;

στα περιεχομενα ειναι κ το ..ρολοι ή πρεπει να το παρω εξτρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.insomnia.gr/topic/615692-action-camera-%CE%B5%CF%89%CF%82-100-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E/?do=findComment&comment=55043386

 

Την έχω την git για τα δικά μου γούστα είναι άψογη.

 

Δες κάτι φώτο που έχω ανεβάσει.

Επεξ/σία από chios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε μου μια χαρα.εσυ απο που το πηρες κ ποσο καιρο εκανε ναρθει;

Στη διαδικττακη μου τιμη ειναι το τελευταιο γκατζετακι που παιρνω!!!με καψατε!χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε μου συγνώμη που είδα τώρα το τόπικ...

Ψάχνω από πέρσι να πάρω και εγώ μια action cam και από όσα έχω δει η SJCAM είναι από τις καλύτερες κινέζικες εταιρίες (έχει και στην Ελλάδα σελίδα!

Link.png Site: http://www.sjcam.gr/

Αυτό που θέλω να τονίσω είναι πως εγώ κόλλησα λίγο στην αγορά γιατί πιστεύω πως ακόμα θέλουν διόρθωση και η υποστήριξη τις sj5000x είναι ποιο μικρή από αυτήν που θα σου δείξω τώρα!

File.png Download: SJ6Legend

Φίλε μου αυτή βγήκε φέτος και μάλλον θα πάω σε αυτήν από ότι βλέπω...! έχει τις panasonic φακό και η SJ7 έχει τις sony όπως και η SJ5000x elite και διαφορετικό επεξεργαστή έχει η SJ6...

 

SJ7 star 1080p 120fps :P

Και μάλιστα έχει παρόμοιο επεξεργαστή με την gopro hero 4

Link.png Site: specs

 

Όριστε και η Link.png Site: SJ7star και όπως βλέπω, θα πρέπει να είναι η καλύτερη από όλες τις άλλες κινέζικες κάμερες!

Επεξ/σία από pontios16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλες επιλογες ειδικα αυτη η ροζ sj6 αλλα πρεπει να βιαστω κ αυτη ειναι σε presale θα αργησει πολυ.

υπαρχει πιθανοτητα να βρουμε κ τιποτα καλο σε ευρωπαικη αποθηκη γιατι ξαφνικα εφαγα μια φρικη με τον κινδυνο τελωνειου κ δεν μαρεσει να βραζω στο ζουμι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλες επιλογες ειδικα αυτη η ροζ sj6 αλλα πρεπει να βιαστω κ αυτη ειναι σε presale θα αργησει πολυ.

υπαρχει πιθανοτητα να βρουμε κ τιποτα καλο σε ευρωπαικη αποθηκη γιατι ξαφνικα εφαγα μια φρικη με τον κινδυνο τελωνειου κ δεν μαρεσει να βραζω στο ζουμι μου!

Τελωνείο το αποφεύγεις λέγοντάς τους να γράψουν πάνω gift 30$ (το κλασικό)

Αξίζει την αναμονή από όσο έχω δει για την SJ6 ή ακόμα καλύτερα για την SJ7 :)

Ευρώπη αν βρεις, θα είναι λίγο ποιο ακριβά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβα την git2 στην προσφορα.. Βεβαια την επομενη μερα σκεφτομουνα, πηρα που πηρα action να μην παρω και το λουρακι, να μην παρω και τη ζωνουλα και την μασκουλα, α! και μια 2η μπαταρια ( ελα μωρε 3 $ εχει παρε και μια τριτη!)... Στα 150 πηγε τελικα!!
Ακομα, δεν την εχω παραλαβει, οσο διαβασα παντως καλες γνωμες ειχανε. Γενικα στο μειον ειναι οτι δεν εχει εφαρμογη (απο οτι εχω καταλαβει το εχουν καψει το project) και γενικα ειναι τι προτιμας. 
ΟΙ SJ εχουν μια πιο πρασινωπη αποχρωση στην αποδοση τους, η git πιο ουδετερη. Προσωπικα δυσκολευτηκα πολυ να διαλεξω, οι dj μου φαινοντουσαν πιο ωραιες μεσω βιντεο αλλα οι χρηστες ανεφεραν οτι θεωρουσαν καλυτερη την git.

 

Τωρα παρε οποια θεωρεις οτι τρεχει σε προσφορα. Οι διαφορες ειναι μικρες κατασκευαστικα, η git εχει καλυτερο gyro function το οποιο ομως οι sj διορθωνουν με firmware update.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια την επομενη μερα σκεφτομουνα, πηρα που πηρα action να μην παρω και το λουρακι, να μην παρω και τη ζωνουλα και την μασκουλα, α! και μια 2η μπαταρια ( ελα μωρε 3 $ εχει παρε και μια τριτη!)... Στα 150 πηγε τελικα!!

 

So true :) η φτηινα τρωει τον παρα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...